Na predaj stavebný,rovinatý a slnečný pozemok Brezno-Mazorníkovo

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,180 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka na predaj v okresnom meste Brezno časti Mazorníkovo st

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

VÝNIMOČNÝ LUXUSNÝ 3,5 IZBIOVÝ BYT, zariadený

Reality Brezno

3 izbový byt | Krčulova | 87 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48, 97

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

188,000 € 2161 €/m²

REZERVOVANÝ výnimočný 4 izbový byt Brezno

Reality Brezno

4 izbový byt | Dr. Clementisa | 97 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5 a prevádzkou na Ná

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

169,990 € 1752 €/m²

Na predaj veľký 3,5 izbový byt v centre Brezna, 85m2,balkón,výťah

Reality Brezno

3 izbový byt | Československej armády | 85 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka na predaj slnečný, výborne riešený a priestranný 3,5 i

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

122,000 € 1435 €/m²

Prenájom kancelárie v centre Brezna

Reality Brezno

Administratívny objekt | M.R.Štefánika | 26 m²

Pekné bývanie rk ponúka na prenájom volné priestory kancelárie v úplnom centre Brezna na 1 posc

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zariadený 4izbový byt v novostavbe GEMINI, 91,5 m2 bez čakania, Brezno

Reality Brezno

4 izbový byt | Štvrť Kasárne | 82 m²

V čase, keď sa na nové byty čaká mesiace alebo aj roky, existuje aj jednoduchšie riešenie. K

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

259,900 € 3170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SUPER CENA ! TUreality ponúka na predaj dom s pozemkom 772 m2 v obľúbenej tichej lokalite za príjemnú cenu – Jasenie

Reality Brezno

Rodinný dom | 772 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliad

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Brezno

189,900 € 246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba - Polyfunkčný dom, 683m2, Centrum, Brezno

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | 683 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Brezno

699,990 € 1025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočná Investičná príležitosť, 2182m2 nám. G. Štefánika, Brezno

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | 2,182 m²

V priamom srdci mesta Brezno na námestí G.Štefánika Vám TUreality ponúka výnimočnú investičnú p

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ GARÁŽ Brezno - Fraňa Kráľa

Reality Brezno

Garáž | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v radovej zástavbe mesta Brezno. Je situovaná vo vyhľadávanej a do

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

TOP ponuka v Brezne: priestranný 2i byt (64 m2) v žiadanej lokalite

Reality Brezno

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný dvojizbový byt s výmerou 64 m2, situovaný v jednej z najvyh

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

GARÁŽ Brezno - Fraňa kráľa

Reality Brezno

Garáž | 0 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

PRENÁJOM Pozemok v Brezne - Zadné Halny

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | 640 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemkok v Brezne, časť Zadné Halny. Nachádza sa cca 3 km od centra n

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Brezno

400 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

1-izbový byt v srdci Brezna – ideálna investícia aj štýlové bývanie

Reality Brezno

1 izbový byt | 39 m²

1-izbový byt v srdci Brezna – ideálna investícia aj štýlové bývanie Renata Beráková pod záštit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Brezno

79,000 € 2026 €/m²

člen NARKS

Novozariadený 1 izbový byt v Brezne na prenájom - výborná ponuka

Reality Brezno

1 izbový byt | 38 m²

Renáta Beráková pod záštitou Broker Consulting ponúka na prenájom krásne zrekonštruovaný zariad

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Brezno

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Priestor na Kuzmányho ulici v Brezne na prenájom

Reality Brezno

Obchodné priestory | Kuzmányho | 84.41 m²

Rohový priestor na Kuzmányho ulici v Brezne na prenájom - vhodný ako predajňa, kancelárie, výme

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Priestory na prenájom Brezno

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj nehnuteľností na ulici Tehelňa v lokalite Zadné Halny

Reality Brezno

Rodinný dom | Tehelňa | 981 m²

Mesto Brezno vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž o najvhodnejší návrh na uzatvorenie kúpnej zmluvy

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Domy na predaj Brezno

57,700 € 59 €/m²

Priestor na Kuzmányho ulici v Brezne na prenájom

Reality Brezno

Obchodné priestory | Kuzmányho | 96.03 m²

Priestor bývalej kaviarne na prenájom - 96,03 m2, vhodný ako predajňa, kaviareň, vináreň či kan

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Priestory na prenájom Brezno

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom garsónky v Brezne- kompletná rekonštrukcia

Reality Brezno

Garsónka | Kiepka | 27 m²

Ponúkame na prenájom garsónku, ktorá sa nachádza na ulici Kiepka v Brezne. Dostupnosť do centra

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Brezno

390 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

KASÁRNE BREZNO - 4+kk byt B4.17

Reality Brezno

4 izbový byt | Banisko | 88.37 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 3. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Brezno

177,500 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FOIT - POKOJ, PRIESTOR A POTENCIÁL- RODINNÝ DOM V SRDCI HOREHRONIA NA PREDAJ

Reality Brezno

Rodinný dom | 240 m²

Realitná kancelária FOIT vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

180,000 € 750 €/m²

Na prenájom 3 izbový byt na Mazorníkove, Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. mája | 62 m²

Prenájom 3-izbového bytu v panelovom dome na 4. poschodí v dome s výťahom na ulici 9. mája v Br

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Brezno

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 1-izbového bytu v novostavbe v Kasárňach

Reality Brezno

1 izbový byt | Kasárne 56 | 36.8 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša na prenájom 1-izbový byt v novost

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Brezno

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PREDAJ: 2i byt s lódžiou so zariadením; 50 m2; MPČĽ-Brezno; 97.500 €

Reality Brezno

2 izbový byt | Májového povstania českého ľudu | 49.84 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt so zasklenenou lódžiou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Brezno

97,500 € 1956 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie