Prenájom 2 izb. zrekonštr. bytu s balkónom, Krčulova, Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Krčulova | 55 m²

Prenájom 2-izbového kompletne zrekonštruovaného bytu v tehlovom dome na Krčulovej ulici v Brezn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Brezno

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu väčší jednoizbový alebo menší dvojizbový byt priamo v meste Brezno. Rozpočet do

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Brezno, Brezno mesto, Nálepkova

Reality Brezno

3 izbový byt | Nálepkova | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Brezno

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Brezno, Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1614 €/m²

Predaj domu 121 m², pozemek 1.317 m²

Reality Brezno

Rodinný dom | 121 m²

Predávam svoj moderný 4-izbový dom s novostavbou postavenou z tehly, ktorý ponúka kvalitné býva

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Brezno

279,000 € 2306 €/m²

REZERVOVANÉ Krásny 3 izbový byt v Brezne časť Mazornikovo.

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. Mája | 70 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt typu (veľká) NKS (70 m2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

123,000 € 1757 €/m²

Jedinečný pozemok na samote pri lese - vhodný na stavbu chalupy blízko Brezna

Reality Brezno

Rekreačný pozemok | Lúčky - Čachovo | 1,476 m²

Ponúkame Vám na predaj tento výnimočný pozemok na kraji lesa, ktorý je ako stvorený pre chalupu

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

39,900 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B4.20

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 3. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

166,000 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RENATAS - 4 IZBOVÝ APARTMÁN POD SVAHOM NA PREDAJ

Reality Brezno

Apartmán | Čierny Balog | 78.64 m²

RENATAS ponúkaj 4 izbový apartmán na predaj, priamo pod lyžiarskym svahom, len 20km od Mýta pod

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Brezno

180,793 € 2299 €/m²

PREDAJ 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite – Nálepkova ul., Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | 59 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj veľmi pekný, svetlý a dobr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Brezno

116,900 € 1981 €/m²

PREDAJ rodinný dom s hospodárskou budovou na samote - Brezno

Reality Brezno

Rodinný dom | 15,200 m²

XEMAR ( erika.hudecova@xemar.sk alebo 0907 925 099 ) ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný d

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Brezno

288,000 € 19 €/m²

TU reality Vám ponúka na predaj rodinný dom alebo víkendovú chatu v blízkosti Brezna

Reality Brezno

Rodinný dom | 981 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom so samostatnou garážou na poze

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Brezno

95,000 € 97 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom - Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | Sládkovičova | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj svetlý a veľmi príjemne riešený 3-izbový

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Brezno

119,000 € 1983 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dražba objektov na spracovanie ovocia a pozemkov v Brezne

Reality Brezno

Skladový objekt | Nezadaná | 0 m²

Predmetom dražby sú nižšie uvedené stavby, ktoré sa nachádzajú v areáli bývalého poľnohospodárs

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

1-izbový byt s veľkou loggiou v novostavbe Kasárne na predaj

Reality Brezno

1 izbový byt | Sekurisova | 36.8 m²

Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša na prenájom 1-izbový byt v novost

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Brezno

99,900 € 2715 €/m²

Investičný pozemok

Reality Brezno

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Staničná | 6,316 m²

Realitná kancelária Porto Real Group Vám ponúka na predaj pozemokov v meste Brezne časť Breze

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

120 €/m2 120 €/m2

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | Štúrova | 123.28 m²

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne Ponúkame Vám na predaj exkluzívne mezonetové b

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Brezno

289,500 € 2348 €/m²

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | Štúrova | 123.38 m²

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne Ponúkame Vám na predaj exkluzívne mezo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 27.03.2025
Byty na predaj Brezno

289,500 € 2346 €/m²

Dopredaj parkovacích miest - Kasárne Brezno

Reality Brezno

Garáž | Banisko | 13 m²

Ponúkame na predaj posledné voľné vonkajšie parkovacie miesta (do osobného vlastníctva) pred by

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Brezno

Info v RK

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B1.5

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

153,500 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B2.10

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Brezno

159,000 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 4+kk byt A2.07

Reality Brezno

4 izbový byt | Banisko | 88.37 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Brezno

175,500 € 2027 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (746)
Rodinné domy na predaj (22943)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Upresniť hľadanie