Rodinný dom | 170 m²
Hľadáte dom, ktorý kombinuje priestor pre veľkú rodinu, moderné technológie a pokojné prostredi
299,000 € 1759 €/m²
3 izbový byt | 104 m²
Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj pri
238,000 € 2288 €/m²
3 izbový byt | 0 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový v Brezne. Lokalita - centrum mesta, prípadne
120,000 €
3 izbový byt | 0 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 3izbový byt v centre Brezna, v pôvodnom stave. Nehnuteľnosť mus
100,000 €
3 izbový byt | 0 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 3izbový byt v centre Brezna, ideálne po kompletnej rekonštrukci
120,000 €
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa vo vyhľadávanej lokalite Krpáčovo, v pokojn
75,000 € 1500 €/m²
Komerčná zóna | 3,000 m²
SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Brezna, prípadne v okolí. Pokojne to
300,000 € 100 €/m²
Rodinný dom | Stromová | 172 m²
IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v pôvodnom stave vzdialený 10 min. pešo od
78,000 € 453 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 2,798 m²
CENA 42,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný veľký pozemok s rozlohou 279
117,500 € 42 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,327 m²
ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj pôvodný RD s lukratívnym slnečným stave
83,600 € 63 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 826 m²
ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný pozemok s rozlohou 8
52,100 € 63 €/m²
Garáž | Jarmočisko | 20 m²
IBA U NÁS! Ponúkame vo výhradnom zastúpení na predaj murovanú garáž s montážnou jamou a gumoasf
11,200 € 560 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,286 m²
ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný pozemok s rozlohou 1
81,000 € 63 €/m²
Záhradná chatka | Padlíčkovo | 40 m²
IBA U NÁS! Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj krásnu voňavú novú chatku v záhradkárskej
43,000 € 1075 €/m²
Rodinný dom | Horná | 170 m²
IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj perfektný 6-izbový rodinný dom so super dispozíciou v
215,000 € 1265 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,591 m²
IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v Brezne, časť Vrchdo
120,000 € 75 €/m²
Rodinný dom | Cesta osloboditeľov | 270 m²
IBA U NÁS! PRE NÁROČNÝCH! Ponúkame exkluzívne na predaj 3 luxusné apartmány v apartmánovom dome
670,000 € 2481 €/m²
2 izbový byt | Malinovského | 60 m²
RE/MAX Joy Vám dáva do pozornosti 2-izbový byt na ulici Malinovského o výmere 60 m², nachádzaj
101,000 € 1683 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 26 m²
RE/MAX Joy dáva do pozornosti udržiavanú záhradnú chatku v obľúbenej a pokojnej záhradkárskej
24,900 € 958 €/m²
3 izbový byt | Nevyplnená | 53 m²
Hľadáte vidiecke bývanie so štandardom, ktorý mestské projekty neponúkajú? Zrekonštruovaný byt
179,990 € 3396 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,746 m²
RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite
75 €/m2 75 €/m2
Reštaurácia | Fraňa Kráľa | 483 m²
RE/MAX ponúka na predaj dvojpodlažnú komerčnú budovu, ktorá sa nachádza vo výbornej lokalite –
312,000 € 646 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nám. gen. M.R.Štefánika | 32 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom nebytový priestor na námestí M. R. Štefánika
280 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Malinovského | 69 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt v najlepšej lokalite,
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.