Prenájom rodinného domu, Sekurisova Brezno - len pre firmy, pre zamestnancov

Reality Brezno

Rodinný dom | Sekurisova | 200 m²

Na prenájom dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej lokalite na Sekurisovej ulici

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Brezno

50 €/deň 0 €/deň/m²

Predaj rodinného domu, Sekurisova Brezno

Reality Brezno

Rodinný dom | Sekurisova | 200 m²

Na predaj dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej lokalite na Sekurisovej ulici v

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

306,000 € 1530 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu na tichej ulici v centre mesta Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | 65 m²

Byt je vhodný pre 1, maximálne 2 dospelé pracujúce osoby. Nachádza sa v rodinnom dome s vlastný

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Brezno

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom 1 izbový zariadený byt s parkovacím miestom, Kasárne, Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | štvrť Kasárne | 38 m²

Nadštandardne zariadený 1 izbový byt, s balkónom a parkovacím miestom v novostavbe, na Kasárňac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Brezno

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom garáže ŠLN Brezno

Reality Brezno

Garáž | Ladislava Novomeského | 18 m²

Prenájom garáže s elektrickými vrátami a elektrinou 220, ktorá sa nachádza na ŠLN v Brezne. Vo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PREDANÉ - POZEMOK V CENTRE BREZNA – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | Brezno | 773 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s výmerou 773 m² nachádzajúci sa priamo v centre mesta Br

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

2-izbový byt v pokojnej lokalite blízko centra mesta Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Kozmonautov | 52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 52 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu be

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Brezno

89,500 € 1721 €/m²

Stavebný pozemok 650 m2 na predaj - Brezno - Mazorník s krásnym výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | 650 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Brezno – Mazorník. Pozemok

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

71,900 € 111 €/m²

Dom/chalúpka v Brezne na predaj – atmosféra s pôvodnými prvkami

Reality Brezno

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte bývanie s atmosférou minulosti, kde sa spája história s pohodlím súčasnosti? Tento takm

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Brezno

35,000 € 390 €/m²

Stavebný pozemok so súpisným číslom (pôvodný dom) - Zadné Halny

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vagnárska | 368 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s celkovou výmerou 368 metrov štvorcových v pokojnej lokali

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

22,000 € 60 €/m²

Pozemok na predaj - záhradkárská časť - Brezno - Zadné Halny

Reality Brezno

Záhrada | 375 m²

Hľadáte miesto pre váš dokonalý oddych, záhradkárčenie alebo víkendový relax s rodinou? Ponúkam

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

13,800 € 37 €/m²

1i byt na prenájom s krásnym výhľadom - novostavba Kasárne - Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | Kasárne | 34 m²

Ponúkame na prenájom 1KK byt s krásnym výhľadom v novostavbe bytového domu - projekt bytových d

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Brezno

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj - Predné Halny - Brezno

Reality Brezno

Rodinný dom | 160 m²

Nachádza sa na rovinatom pozemku o výmere 719 m2 v meste Brezno - časť Predné Halny, ul. Jarmoč

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Brezno

79,000 € 619 €/m²

Pozemok na predaj - Mazorník - Brezno

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Mazorník | 960 m²

Na predaj pozemok o výmere 960 m2 v meste Brezno – časť Mazorníkovo, situovaný v zastavanej lok

Publikované: 04.05.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

40 €/m2 40 €/m2

Priestranný 4 izbový byt s balkónom a loggiou blízko centra Brezna

Reality Brezno

4 izbový byt | 86 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Brezn

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Brezno

125,000 € 1453 €/m²

Rodinný dom v centre Brezna

Reality Brezno

Rodinný dom | Čipkovo nábrežie | 130 m²

Skvelá príležitosť na bývanie alebo podnikanie. Dom v cene bytu. Máte chuť si na začiatok trošk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Brezno

115,000 € 885 €/m²

Krásny rovný pozemok v Brezne - Šiašovo

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Šiašovo | 815 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 815 m² v tichej a príjemnej lokalite Brezn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

52,000 € 64 €/m²

Polyfunkčný dom Brezno mesto

Reality Brezno

Obchodné priestory | Chalupkova | 300 m²

Dispozícia objektu: Podzemné podlažie: Schodisko Skladové priestory Plynová kotolňa 1. Nadze

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Brezno

250,000 € 833 €/m²

Predaj 3 izbový byt Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. mája | 69 m²

Ponúkame na predaj byt po rekonštrukcii s celkovou výmerou 69 m², ktorý je situovaný vo vyhľadá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1638 €/m²

Slnečný pozemok s výhľadom na Nízke Tatry – Brezno

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Šiašovo | 1,021 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, alebo rekreačné sídlo? Ponúkame vám na predaj výnim

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

69 €/m2 69 €/m2

2 stavebné pozemky na výstavbu RD alebo rekreačného sídla.

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 2,042 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok v tichej a krásnej lokalite Šiašovo v Brezne. Parcela s vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

70,449 € 35 €/m²

Nový 4i dom na okraji mesta Brezno Nízke Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 140 m²

Dom sa nachádza v okrajovej časti Brezna. Je to posledná stavba v intraviláne mesta, na výjazde

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

269,000 € 1921 €/m²

Šikovný domček s veľkou záhradou Brezno časť Zadné Halny

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 1,227 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj menší rodninný dom v okrajovej časti Brez

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

150,000 € 122 €/m²

--Znížená cena -- Rodinný dom na predaj Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 868 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom Brezno - Mazorníkovo o výmere

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Brezno

123,000 € 142 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Rodinné domy na predaj (22943)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Upresniť hľadanie