NA PREDAJ | INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | TRENČÍN - BISKUPICE

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1,590 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj stavebný pozemok s investičným potenciálom v pok

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

434,812 € 273 €/m²

Na predaj pozemok s investičným potenciálom v Trenčíne, časť Zlatovce

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 496 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok s investičným potenciálom v Trenčíne – časť Zlatovce. N

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

95,000 € 192 €/m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky o výmere 698m2 – Trenčín, k.u. Opatová

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 698 m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky 347m2 + 197m2 + 216m2 – Trenčín, k.u. Opatová SSpol.

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Trenčín

52,350 € 75 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 650 m² – Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj SLNEČNÝ stavebný pozemok 650 m² – Trenčín, Záblatie 🔥 Pripravený na výstavbu – st

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

225 €/m2 225 €/m2

RADO | Pozemok na výstavbu IBV 10946m2 | Trenčín Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 10,946 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 10946 m2

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,000,000 € 91 €/m²

RADO | Stavebný pozemok na výstavbu RD, 652m2, Melčice-Lieskové

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 652 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu s rozl

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

79,900 € 123 €/m²

RADO | slnečný stavebný pozemok 2951m2, Chocholná-Velčice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 2,951 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Chocholná-Velčice o výmere 2951 m², ideál

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

120,000 € 41 €/m²

RADO | Investičný pozemok 490m2 | Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 490 m²

RADO Reality ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 490 m² na ulici Ku Kyselke v Trenčí

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

RADO | IBA U NÁS! Stav. pozemok 904 m2, Trenčín - Záblati

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku Kyselke | 904 m²

RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 904 m² v Trenčín

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

235 €/m2 235 €/m2

RADO | Pozemok so staveb. povolením a projektom Dolné Motešice 1680m2

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Motešice | 1,680 m²

RADO Reality Vám ponúka zaujímavý pozemok s projektom a stavebným povolením v obci Dolné Moteši

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

69,000 € 41 €/m²

RADO | Predaj stavebný pozemok na výstavbu | Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 1,352 m²

RADO Reality vám ponúka stavebný pozemok s investičným potenciálom v najobľúbenejšej časti Tren

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

359,900 € 266 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 1990m2 priamo v Trenčíne

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Niva | 1,990 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1990m2 v lukratívnej časti mestsk

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

85 €/m2 85 €/m2

RADO | Predaj stavebných pozemkov - Trenčín, Tr.Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 463 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebné pozemky v projekte „Na lúke“ v Trenčíne – časť Trenčians

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

129,177 € 279 €/m²

RADO | IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok 849 m² | Trenč. Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 849 m²

Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj prírody s pohodlím mesta? Práve ste ho našli. RADO Reality

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

239,900 € 283 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 672 m2, Trenčín, Istebník

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Matice Slovenskej | 672 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - pre rodinný dom v Trenčíne kat. územie Istebník ul. M

Publikované: 04.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

195,000 € 290 €/m²

Pozemok na predaj Trenčín, Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku Kyselke | 490 m²

019-14-PEBAa Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Trenčíne, časť Záblatie. Plocha: pozem

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Lukratívny Slnečný pozemok v Trenčíne, časť Kubrá

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Kubranská | 909 m²

002-14-MIKUa Na predaj krásny slnečný pozemok o výmere 909 m², ideálny na výstavbu rodinného do

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Investicný Stavebný Pozemok Kubrá 008-14-ROHOa

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 762 m²

008-14-ROHOa Predáme pekný pozemok v Trenčíne v lukratívnej lokalite Kubrá - Kyselka . V okolí

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

180,000 € 236 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok pre umiestnenie predajného stánku vo frekve

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok na umiestnenie predajného stánku vo frekven

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne stavebné pozemky v Trenčíne - k.ú.Hanzlíková

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 stavebné pozemky v k. ú. Hanzlíková v Trenčíne:

Publikované: 19.10.2022 Aktualizované: 15.03.2024
Pozemky na predaj Trenčín

220 €/m2 220 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Trenčín - Hanzlíková

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 8,426 m²

Chcete bývať v blízkosti slávneho hokejistu ako je Hossa, Švehla, Petrovický? Tak máme pre Vás

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Pozemok Trenčín - Hanzlíková

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom Skalka nad Váhom