Stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom Skalka nad Váhom

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

ZVÝHODNENÝ PREDAJ LEN NA PRVÝCH 10 POZEMKOV 120 EUR + DPH/m2 Výnimočná lokalita Ponúkame na

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Zvýhodnená cena! Stavebný pozemok Nová Dubnica Medové lúky

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová | 884 m²

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom! Posledné v ponuke za výhodnú cenu! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebné pozemky Trenčianska Závada

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,560 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v lokalite Trenčianska Závada. Výmera pozemkov spolu 6560 m

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

39 €/m2 39 €/m2

Ponúkame na predaj pozemky Trenčín - Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 517 m²

Realitná spoločnosť Eden Real estate, ponúka na predaj pozemky v novo vznikajúcej lokalite Tren

Publikované: 05.06.2020 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Trenčín

93,060 € 180 €/m²

HĽADÁM: stavebný POZEMOK, 600m2, inžinierske siete na pozemku/v dosahu

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta stavebný POZEMOK, lokalita Trenčín - celé mesto. Rozloha poz

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

Stavebný rovinatý slnečný pozemok so sieťami, 650m2, Trenčín-Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Poľnohospodárska | 650 m²

AstonReal ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok pravidelného tvaru na výstavbu rodinného d

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

149,500 € 230 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok Trenčín-Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Poľnohospodárska | 650 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v mestskej časti Záblatie, na ulici Poľn

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Pozemky na predaj Trenčín

162,800 € 250 €/m²

Trenčín - pozemok 650 m2 na výstavbu RD v pokojnej časti mesta

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Záblatie | 650 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok v Trenčíne časť Záblatie.

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

230 €/m2 230 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK V TRENČIANSKOM JASTRABÍ - SO ZREALIZOVANOU PRÍPOJKOU ELEKTRA A PRÍSTUPOM - MOŽNOSŤ VÝSTAVBY DOMU IHNEĎ

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 584 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V IBV 6 PARCIEL S UŽ VYDANÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA PRÍSTUP

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

59,800 € 102 €/m²

Na predaj exkluzívny pozemok v širšom centre Trenčína – Súdna ulica

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Súdna | 2,877 m²

Na predaj jedinečný pozemok o výmere 2 877 m² situovaný v atraktívnej lokalite širšieho centra

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,500,000 € 521 €/m²

BOSEN | P2 | Lukratívny pozemok s výhľadom na les, Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s PRÁVOPLATNÝM

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Stavebný pozemok 1509 m2 - Skalka nad Váhom

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1,509 m²

Bosen Group Vám exluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1509m2. POZEMOK: Výmera

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

85 €/m2 85 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Na predaj stavebný pozemok 648 m² - Skalka nad Váhom

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkosti 648 m² v Skalke nad Váhom. POZEMO

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

65,900 €

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok s projektom domu – Orechové, Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1,064 m²

Na predaj stavebný pozemok s projektom domu – Orechové, Trenčín Ponúkame na predaj atraktívny s

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Trenčín

158 €/m2 158 €/m2

Ponùknite pozemok v Trenčíne a okolí na výstavbu RD

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²

Pre seriózneho klienta hľadám pozemok v Trenčíne alebo blízkom okolí na výstavbu rodinného domu

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

Na predaj slnečný pozemok v zastavanom území obce Dobrá, 998 m²

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 998 m²

Na predaj pozemok s výmerou 998 m² nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Dobr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

80 €/m2 80 €/m2

Na predaj investičný alebo stavebný pozemok, Trenčín - Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 493 m²

V Trenčíne, v časti Záblatie ponúkam na predaj stavebný pozemok s výmerou 493 m², na ktorom mô

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

109,000 € 221 €/m²

Pozemok na predaj, 939 m², Trenčín - Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 939 m²

Predstavujeme Vám pozemok na výstavbu domu v Trenčíne ! 939 m² Hľadáte miesto pre váš budúci

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

185,000 € 197 €/m²

Stavebný pozemok v tichej ulici Na vinohrady, Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Na Vinohrady | 1,188 m²

Veľký, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 1188 m² sa nachádza v tichej lokalite mestskej časti

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Trenčín

139,000 € 117 €/m²

EXKLUZÍVNE! POZEMOK 2579 m2 TRENČÍN - OPATOVÁ

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 2,579 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 2 579 m², nachádzajú

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

175 €/m2 175 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie