Pozemok Trenčín - Istebník 4419 m2

Reality Trenčín

Orná pôda | Nezadaná | 4,419 m²

Ponúkame na predaj pozemok /orná pôda/ v Trenčíne – v k.ú. Istebník. Celková rozloha pozemk

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Trenčín

22,000 € 5 €/m²

Trenčín – 20 244 m² POZEMKOV na okraji Trenčína

Reality Trenčín

Orná pôda | 25,700 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky v okolí mesta Trenčín, katastrálne územie Zlatovce. Poze

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1 €/m2 1 €/m2

NA PREDAJ | INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | TRENČÍN - BISKUPICE

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1,590 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj stavebný pozemok s investičným potenciálom v pok

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

434,812 € 273 €/m²

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti Chrásť - Trenčín

Reality Trenčín

Záhrada | Chrásť | 359 m²

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti v lokalite Chrásť Trenčín Pozemok: Rozloha pozemku

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

9,800 € 27 €/m²

Na predaj pozemok s investičným potenciálom v Trenčíne, časť Zlatovce

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 496 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok s investičným potenciálom v Trenčíne – časť Zlatovce. N

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

95,000 € 192 €/m²

Záhradný pozemok ideálny pre mobilný dom na predaj, Trenčin

Reality Trenčín

Záhrada | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 365m² s rozmermy 10 x 36,5m, ktorý sa nachádza v intravil

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

42,000 €

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky o výmere 698m2 – Trenčín, k.u. Opatová

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 698 m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky 347m2 + 197m2 + 216m2 – Trenčín, k.u. Opatová SSpol.

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Trenčín

52,350 € 75 €/m²

Prenájom komerčného pozemku, Železničná, Železničná, Trenčín

Reality Trenčín

Komerčná zóna | Železničná | 3,000 m²

Hľadáte bezpečné a strategicky umiestnené priestory pre Vaše podnikanie? Máme pre Vás ideálne r

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok 650 m² – Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj SLNEČNÝ stavebný pozemok 650 m² – Trenčín, Záblatie 🔥 Pripravený na výstavbu – st

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

225 €/m2 225 €/m2

Orná pôda na hranici intravilánu, Kubrá

Reality Trenčín

Orná pôda | K zábraniu | 4,182 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 4182 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1), n

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Trenčín

5 €/m2 5 €/m2

RADO | Stavebný pozemok na výstavbu RD, 652m2, Melčice-Lieskové

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 652 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu s rozl

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

79,900 € 123 €/m²

RADO | ZNÍŽENÁ CENA! Predaj pozemku 9000 m2 - Priemyselný park Trenčín

Reality Trenčín

Komerčná zóna | Bratislavská | 9,000 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Priemyselnom parku v Trenčíne. Rovinatý pozemo

Publikované: 18.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

138 €/m2 138 €/m2

RADO | Pozemok na výstavbu IBV 10946m2 | Trenčín Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 10,946 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 10946 m2

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,000,000 € 91 €/m²

RADO | Pozemok - trvalý trávny porast | 3262 m2 | Záblatie

Reality Trenčín

Orná pôda | Nezadaná | 3,262 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v Záblatí. Výmera pozemku je 3262m2. Pozemok je vede

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

34,500 € 11 €/m²

RADO | slnečný stavebný pozemok 2951m2, Chocholná-Velčice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 2,951 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Chocholná-Velčice o výmere 2951 m², ideál

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

120,000 € 41 €/m²

RADO | ZNÍŽENÁ CENA! Predaj pozemku 4500 m2 - Priemyselný park Trenčín

Reality Trenčín

Komerčná zóna | Nezadaná | 4,500 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

129 €/m2 129 €/m2

RADO | Záhrada 318m2 + murovaná pivnica, Chrášť - Trenčín

Reality Trenčín

Rekreačný pozemok | Východná | 318 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti Chrášť v Trenčíne. Pozemok má

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

22,500 € 71 €/m²

RADO | Investičný pozemok 490m2 | Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 490 m²

RADO Reality ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 490 m² na ulici Ku Kyselke v Trenčí

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

RADO | Záhrada 353m2, v zahrádkárskej oblasti Chrásť - Trenčín

Reality Trenčín

Záhrada | Nezadaná | 353 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality Vám ponúka na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti Chrásť v Trenčín

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

11,000 € 31 €/m²

RADO | IBA U NÁS! Stav. pozemok 904 m2, Trenčín - Záblati

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku Kyselke | 904 m²

RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 904 m² v Trenčín

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

235 €/m2 235 €/m2

RADO | Pozemok so staveb. povolením a projektom Dolné Motešice 1680m2

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Motešice | 1,680 m²

RADO Reality Vám ponúka zaujímavý pozemok s projektom a stavebným povolením v obci Dolné Moteši

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

69,000 € 41 €/m²

RADO | Predaj stavebný pozemok na výstavbu | Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 1,352 m²

RADO Reality vám ponúka stavebný pozemok s investičným potenciálom v najobľúbenejšej časti Tren

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

359,900 € 266 €/m²

RADO | Stavebný pozemok 1990m2 priamo v Trenčíne

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Niva | 1,990 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1990m2 v lukratívnej časti mestsk

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

85 €/m2 85 €/m2

RADO | Predaj stavebných pozemkov - Trenčín, Tr.Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 463 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebné pozemky v projekte „Na lúke“ v Trenčíne – časť Trenčians

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

129,177 € 279 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie