Pozemok pre rodinné domy | 1,590 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj stavebný pozemok s investičným potenciálom v pok
434,812 € 273 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 496 m²
Moderný maklér ponúka na predaj pozemok s investičným potenciálom v Trenčíne – časť Zlatovce. N
95,000 € 192 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 698 m²
NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky 347m2 + 197m2 + 216m2 – Trenčín, k.u. Opatová SSpol.
52,350 € 75 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²
🏡 Na predaj SLNEČNÝ stavebný pozemok 650 m² – Trenčín, Záblatie 🔥 Pripravený na výstavbu – st
225 €/m2 225 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 10,946 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 10946 m2
1,000,000 € 91 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 652 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu s rozl
79,900 € 123 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,951 m²
RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Chocholná-Velčice o výmere 2951 m², ideál
120,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 490 m²
RADO Reality ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 490 m² na ulici Ku Kyselke v Trenčí
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Ku Kyselke | 904 m²
RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 904 m² v Trenčín
235 €/m2 235 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 463 m²
RADO Reality ponúka na predaj stavebné pozemky v projekte „Na lúke“ v Trenčíne – časť Trenčians
129,177 € 279 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Niva | 1,990 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1990m2 v lukratívnej časti mestsk
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 1,352 m²
RADO Reality vám ponúka stavebný pozemok s investičným potenciálom v najobľúbenejšej časti Tren
359,900 € 266 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Motešice | 1,680 m²
RADO Reality Vám ponúka zaujímavý pozemok s projektom a stavebným povolením v obci Dolné Moteši
69,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 849 m²
Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj prírody s pohodlím mesta? Práve ste ho našli. RADO Reality
239,900 € 283 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Matice Slovenskej | 672 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - pre rodinný dom v Trenčíne kat. územie Istebník ul. M
195,000 € 290 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ku Kyselke | 490 m²
019-14-PEBAa Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Trenčíne, časť Záblatie. Plocha: pozem
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Kubranská | 909 m²
002-14-MIKUa Na predaj krásny slnečný pozemok o výmere 909 m², ideálny na výstavbu rodinného do
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 762 m²
008-14-ROHOa Predáme pekný pozemok v Trenčíne v lukratívnej lokalite Kubrá - Kyselka . V okolí
180,000 € 236 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok pre umiestnenie predajného stánku vo frekve
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok na umiestnenie predajného stánku vo frekven
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 stavebné pozemky v k. ú. Hanzlíková v Trenčíne:
220 €/m2 220 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 700 m²
Chcete bývať v blízkosti slávneho hokejistu ako je Hossa, Švehla, Petrovický? Tak máme pre Vás
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 8,426 m²
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
ZVÝHODNENÝ PREDAJ LEN NA PRVÝCH 10 POZEMKOV 120 EUR + DPH/m2 Výnimočná lokalita Ponúkame na
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.