Komerčná nehnuteľnosť pri hlavnej ceste v Imeli

Reality Imeľ

Objekt pre obchod | Hlavná | 180 m²

Komerčná nehnuteľnosť, zapísaná na liste vlastníctva ako budova obchodu a služieb, na frekvento

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Imeľ

135,000 € 750 €/m²

Poschodový rodinný dom na predaj, Bene, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 390 m²

Hľadáte rodinný dom v pokojnej časti mesta, v dobrom susedstve a s vlastnou záhradou? Do ponuk

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

178,000 € 477 €/m²

Podnikateľský priestor na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Skladový objekt | Hurbanovo | 684 m²

Hľadáte sklad, alebo podnikateľský priestor pre svoje podnikanie? Autoservis, predajňa a servi

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

360,000 € 526 €/m²

Bývalý autosalón s autoservisom pod jednou strechou na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | HUrbanovo | 1,839 m²

Aj Vy rozmýšľate o otvorení predajne a opravovne niektorej z automobilových značiek, ktorá ešte

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

1 € 0 €/m²

Rodinný dom v Dulovciach s pekným výhľadom

Reality Dulovce

Rodinný dom | Dulovce | 80 m²

Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má skvelú dispozíciu a je v dobrom technickom stave, tak ste práv

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dulovce

52,000 € 688 €/m²

Predaj, rod. dom s dvojgarážou-Veľké Ludince(N227-12-FRADE3)

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | . | 158.18 m²

N227-12-FRADE3 Link na 3D virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/a5fda7db-06b4-4c75-8b64-ef53

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

145,000 € 917 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Dvojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Ľubochňa

2 izbový byt | 53.8 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 53,8 m², nachádzajúci sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ľubochňa

107,900 € 2006 €/m²

Rodinný dom na 6 árovom pozemku v tichej, okrajovej časti Tvrdošoviec

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 80 m²

Tento starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Tvrdošovce sa nachádza na pozemku s rozlohou 6

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

33,000 € 413 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Pozemok o rozlohe 6 árov so starším rodinným domom v Tvrdošovciach

Reality Tvrdošovce

Pozemok pre rodinné domy | 606 m²

Hľadáte stavebný pozemok v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou a kompletnými inžinierskymi

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Tvrdošovce

33,000 € 54 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

CREDA | predaj 2-izbový apartmán s garážou, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový apartmán s garážou v **** Hoteli Re

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Donovaly

215,000 € 3359 €/m²

CREDA | predaj pozemok na výstavbu rekreačných objektov s vodnou nádržou, Horná lehota, Krpáčovo

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | 22,048 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemky na rekreačnú výstavbu, pozemky lemujú breh vodnej

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Nitra, Murgašova

Reality Nitra

Prevádzkový areál | Murgašova | 5,564 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nitre. Areál má výborné napojenie na

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

2,900,000 € 521 €/m²

CREDA | predaj polyfunkčný objekt, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

Polyfunkčný objekt | 500 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Hospodárskej ulici v meste Šaľa - V

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Šaľa

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok v priemyselnom parku, Čab

Reality Čab

Priemyselná zóna | 30,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný / priemyselný stavebný pozemok nachád

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný pozemok, Horňany

Reality Horňany

Priemyselná zóna | 47,630 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok. -POZEMOK- Výmera: 47 630 m2 Druh n

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horňany

Cena dohodou

CREDA | predaj investičný objekt 11r. návratnosť, Nitra - Priemyselná ul.

Reality Nitra

Výrobný objekt | Priemyselná | 564 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj halu s viacúčelovým využitím v blízkosti centra mesta Nit

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Nitra

670,000 € 1188 €/m²

CREDA | predaj pozemok 8 060 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 8,060 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj výrobná hala so žeriavom, Tovarníky, Topoľčany

Reality Tovarníky

Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Tovarníky

1,330,000 € 606 €/m²

CREDA | predaj výrobný objekt s pozemkom, Nitra, Cabajská ul.

Reality Nitra

Výrobný objekt | Cabajská | 669 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj výrobný objekt s veľkým pozemkom v Nitre na ul. Cabajská

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Komerčná zóna | 60,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Rimavskej Sobote. -POZEMOK- Výmera:

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 2 500 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 2,500 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj komerčný pozemok s IS, Nitra, Trnavská

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Trnavská | 42,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný stavebný pozemok nachádzajúci sa pri

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

46 €/m2 46 €/m2

CREDA | predaj budova, Nitra - Lužianky

Reality Lužianky

Polyfunkčný objekt | Vinárska | 5,364 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-podlažnú budovu v obci Lužianky. -BUDOVA-

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Lužianky

1,400,000 € 261 €/m²

CREDA | predaj hala na športové účely, Nitra - Bratislavská ul.

Reality Nitra

Športová hala, závodisko | 2,400 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt vo výbornej lokalite na ulici

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nitra

2,200,000 € 917 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23053)
Upresniť hľadanie