2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na
172,200 € 2649 €/m²
Rodinný dom | Kostolné Kračany | 340 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a plne zariadený rodinný dom
357,000 € 1050 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,000 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok, ideálny na výstavbu rod
Cena dohodou
Prevádzkový areál | 1,116 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť – rozľa
745,000 € 668 €/m²
Rodinný dom | 130.57 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderne riešený štvorizbový
285,000 € 2183 €/m²
2 izbový byt | Košická | 54.47 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost
395,000 € 7252 €/m²
Rodinný dom | 113.35 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v atraktívnej novovzn
249,000 € 2197 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1 200 m² vo výb
247,700 € 206 €/m²
Rodinný dom | Rovinka | 165 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, priestranný a moderný 5-izbový ro
360,000 € 2182 €/m²
Rodinný dom | Malé Blahovo | 100.56 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Dunajskej Strede,
299,000 € 3073 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 275 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P
150,000 € 545 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m
185,000 € 4405 €/m²
Rodinný dom | 105.48 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný štvor
210,000 € 1991 €/m²
Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod
224,900 € 1660 €/m²
3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal
177,000 € 1568 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do
525,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a štýlový štvorizbový rodinný dom
317,000 € 3019 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o
289,990 € 2417 €/m²
5 a viac izbový byt | Štúrova | 211 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet nachádzajúci s
1,089,000 € 5161 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový rezidenčný projekt v Šamoríne, ktorý
370,000 € 2782 €/m²
2 izbový byt | Košická | 54.15 m²
393,000 € 7258 €/m²
2 izbový byt | 44.07 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost
Info v RK
Obchodné priestory | 50 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 50
89,000 € 1780 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,076 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok s rozlohou 3
155,000 € 50 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.