IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 87m2 v ZWIRN OFFICE (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 87 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu v úplne nove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,170 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Miloslavov / časť Alžbetin dvor » 1.050 m2 » slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami » 262.500,- EUR (English text inside)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,050 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami m

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

262,500 € 250 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Biskupice »» Kancelárske priestory v polyfunkčnej budove » cena 9 EUR / m2 vrátane energií ( English text inside )

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 27 m²

Z poverenia majiteľov ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v len niekoľko rokov s

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 07.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

225 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ivanka pri Dunaji »» 1.431 m2 veľký pozemok - záhrada » cena 128.790,- EUR

Reality Ivanka pri Dunaji

Záhrada | Poľovnícka | 1,431 m²

Z poverenia majiteľov Vám na predaj ponúkame pozemok - záhradu veľkosti 1.431m2 (tvar pravideln

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

128,790 € 90 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » 2,5 izbový byt na Panenskej ul. » pôvodný stav » 330.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Panenská | 81.36 m²

Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2,5-izbový byt na treťom poschodí bytového domu

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 4056 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 3 izb. byt - Ekonomické bývanie pre 3 osoby, samostatná kuchyňa » cena 650,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Gregorovej | 69 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre tri osoby v celkovej cene 800,- EUR. Tento by

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Miloslavov / časť Alžbetin dvor » 650 m2 » slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami » 175.500,- EUR (English text inside)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 650 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

175,500 € 270 €/m²

IMPREAL »» 320m2 pozemok + veľká garáž vo vlastníctve + záhrada 550 m2 v nájme od m.č. » v blízkosti Bory Mall » cena 87.500,- EUR

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Agátová | 320 m²

Z poverenia majiteľov na predaj ponúkame rohový pozemok veľkosti 320m2 v súkromnom vlastníctve

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

87,500 € 273 €/m²

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavné námestie | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 4917 €/m²

IMPREAL »» Podunajské Biskupice » 80m2 veľký 4-izbový byt na Bieloruskej » výhľady do parku (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Bieloruská | 84 m²

Na predaj Vám ponúkame veľký, dobre dispozične riešený 4-izbový byt na štvrtom poschodí panelov

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,000 € 2726 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Zrekonštruovaný veľký 2 izbový byt s balkónom na Panenskej ul. » 390.000,- EUR.(ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panenská | 75.8 m²

Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2-izbový byt na treťom poschodí bytového domu n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 5145 €/m²

FINREA│Pozemok 2680 m2 Vyšný Kubín - krásne výhľady

Reality Vyšný Kubín

Lúka, pasienok | 2,680 m²

Hľadáte pozemok vo Vyšnom Kubíne? Tento 2680 m² veľký pozemok vo Vyšnom Kubíne ponúka pokoj, p

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj 2 izbový byt v Pezinku s balkónom v novšej bytovke

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátová | 50 m²

Na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Pezinka v novšom bytovom dome na Muškátovej ulici.

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

174,900 € 3498 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RADO | Na predaj stavebný pozemok v obci Bidovce

Reality Bidovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Bidovce, len pár min

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bidovce

71,900 € 132 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: TOP Investičná Ponuka - Ružová Dolina

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ružová dolina | 22 m²

JKV Real ponúka na predaj vynikajúcu investičnú príležitosť. Táto 22m2 garzónka v Ružovej D

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

119,990 € 5454 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok s prístupom - rekreačná výstavba, 2150 m2, Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Brôtovo | 2,150 m²

Nie každý pozemok je len parcelou na mape. Niektoré miesta v sebe nesú atmosféru, ktorú človek

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

50 €/m2 50 €/m2

Novinka
Novinka

Pozemok pre dom - chatu - penzión, 4542 m2, Čierny Balog - Brôtovo

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Brôtovo | 4,542 m²

Niektoré miesta sú vhodné na víkendový oddych. A potom sú miesta, na ktorých sa dá vytvoriť nov

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

50 €/m2 50 €/m2

Novinka
Novinka

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom – Bratislava, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Švabinského | 80 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Petrža

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Vidiecky domček s pekným rovinatým pozemkom - Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Novozámocká | 1,660 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka na predaj vidiecky rodinný dom v pôvodnom stave postavený na

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

124,990 € 75 €/m²

Novinka
Novinka

** 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE DIAMANT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM**

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**MODERNÝ BYT SO ZARIADENÍM NA MIERU**

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 54.89 m²

Ponúkame Vám na prenájom, nadštandardne VYBAVENÝ 2-izbový byt v CENTRE Bratislavy (Jelenia ul.)

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

830 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**MODERNÁ VILA S BAZÉNOM A VÝŤAHOM NA LUXUSNEJ ADRESE**

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Upresniť hľadanie