Objekt pre obchod | T. Vansovej | 34 m²
Realitná kancelária BEDES ponúka k prenájmu priestory umiestnené na jednej z najrušnejších križ
360 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 56 m²
Hľadáte ideálne bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy? Predstavujeme vám unikát
275,000 € 4911 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čučuriedková | 781 m²
Stavebný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu rodinného domu v tichej a zastavanej lokalite.
188,000 € 241 €/m²
Rodinný dom | Zidiny | 147 m²
PONÚKAME VÁM NA PREDAJ STARŠÍ RODINNÝ DOM SO STAV. POZEMKOM Keď chcete bývať mimo ruchu veľkom
539,990 € 3673 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.32 m²
Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka
149,900 € 3628 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Štôla | 41 m²
Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám ponúka chatu v obci Štôla, ktorá sa nachádza v srdci Vyso
152,990 € 3731 €/m²
Rodinný dom | Štôla | 95 m²
POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvo
285,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²
✨ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI✨ Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám
305,000 € 1850 €/m²
Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²
295,000 € 1789 €/m²
Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²
RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvoje bývanie V
299,000 € 1813 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 1,582 m²
Tvoje Bývanie ponúka v lokalite Zelený vŕšok v obci Stará Lesná na predaj stavebný pozemok urče
285,000 € 180 €/m²
3 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 96.5 m²
354,900 € 3678 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 1,465 m²
Zostáva 15 voľných bytov! Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkl
Cena dohodou
3 izbový byt | Tomanova | 74.7 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou 74,68 m² (byt 64,55 m² + zasklen
219,000 € 2932 €/m²
4 izbový byt | tupolevova | 83 m²
Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú priestranné a moderné bývani
319,900 € 3854 €/m²
2 izbový byt | Zámocká | 91 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt na Zámockej ulici, pria
389,000 € 4275 €/m²
4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²
FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt
599,000 € 5348 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení vlastníka ponúka na predaj krásny rodinný dom posta
720,000 € 3600 €/m²
Záhradná chatka | Peniažky | 50 m²
Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení majiteľov ponúka na predaj záhradnú chatu v katastr
59,500 € 1190 €/m²
3 izbový byt | Rekreačná | 117 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj krásny 3 izbový apartmán s balkónom n
330,000 € 2821 €/m²
2 izbový byt | Námestie Ludvika Svobodu | 55 m²
Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom 2-izbový byt, v 4 podlažnom bytovom dome na
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²
Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom obchodno-administratívny priestor v historic
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Abovská | 345 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
595,000 € 1725 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 60 m²
88,000 € 1467 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.