Panská ulica: Vzácny 4-izbový byt s dizajnom Lasvit, mramorom a smart technológiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panská | 109 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt o rozlohe 109 m², situovaný na 3. nadzemnom podlaží

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj, NOVOSTAVBA trojizbového byty v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

200,000 € 1961 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj, NOVOSTAVBA dvojizbového bytu v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2581 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ 179.900,-+++

Reality Trnava

2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2768 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | SKOLAUDOVANÉ! Predaj vily v projekte "Račianska perla" (1)

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²

Skolaudované!!!! POZOR! Posledný dom v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v pr

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

980,000 € 5799 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 6-izb. RD s bazénom v blízkosti centra BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jaskový rad | 240 m²

Ponúkame na predaj veľmi dobre dispozične riešený 6- izbový rodinný dom s krytým bazénom v peše

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 3708 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 4 izb. mezonet, Cementárenská ul., Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 116 m²

Žite nad mestom — štýlový 4-izbový mezonet s 2 balkónmi a s terasou (31 m2) v srdci Stupavy na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

282,500 € 2435 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A1

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 4535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Novostavba rodinného domu Kokšov Bakša

Reality Kokšov-Bakša

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Ponúkame na predaj novostavbu - holodom rodinného domu v obci Kokšov Bakša vzdialenej od Košíc

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Kokšov-Bakša

290,000 € 2843 €/m²

Top
Top

Stavebny pozemok Valaliky 470 m2

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

120,000 € 255 €/m²

Top
Top

NIDO 2 - Kancelárske priestory na prenájom od 74 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Tomášikova | 1,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v skolaudovanom projekte NIDO2 v Bratislave. Nov

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Pri Mlynoch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

Stavebný pozemok na priemyselné využitie so STAVEBNÝM POVOLENÍM vedľa R1 a z prístupom z R1

Reality Pata

Priemyselná zóna | Šopornianská | 62,000 m²

Predáme stavebný pozemok na priemyslené využitie Pata, okr. Galanta - s právoplatným STAVEBNÝM

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Pata

Info v RK

Top
Top

Pri Mlynoch -Zdravotnícke zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

CreeX Reality - Kompletne zrekonštruovaný dom bez kompromisov + veľký pozemok 1164 m² – Horná Krupá

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 105.38 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj kompletne a precízne zr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

232,000 € 2202 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE│ Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Banská | 48 m²

TARGETreal Vám ponúka Royal Marie – elegantné bývanie a investíciu priamo na pešej zóne kúpeľné

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

140,569 € 2929 €/m²

Top
Top

Kancelária na prenájom na ul. Braneckého

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Braneckého | 30.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trenčín, Braneckého. Plocha: úžitko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Trenčín

250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

4-izbový byt 96 m2 v dome so súkromným dvorom a ihriskom, balkón, garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,000 € 3740 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný slnečný 2(3) izbový byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný slnečný byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 106 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie