Kováčska ul. - predaj 3 izbového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 79.28 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5361 €/m²

Top
Top

Kubačova ul. - prenájom 3 izbového bytu

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kubačova | 63 m²

Kubačova ul. - dáme do prenájmu 3 izbový byt po rekonštrukcii, čiastočne zariadený,63 m2, 4/4,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

740 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šášovská | 68 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Šášovskej ulici v Bratislavskej Petržalke.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3662 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj priestranný 3 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlavná | 62 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite Šamorína na Hlavnej ulici. B

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šamorín

155,000 € 2500 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj priestranný 1-izbový byt na Hájiku – ul. Baničova

Reality Žilina

1 izbový byt | Banicova | 42 m²

Hľadáte priestranný slnečný domov s výhľadom? Tento byt na ulici Baničova v Žiline (sídlisko Há

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

144,900 € 3450 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT NA ÚPLNOM ZAČIATKU PETRŽALKY - ZADUNAJSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Top
Top

RIVERS | PREMIUM PONUKA (Pozemok v BA I. + SP)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 845 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v TOP lokalite Bratislavského h

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa B

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 236 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 237 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RIVERS | RD na Slavíne na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 340 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 6izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Brat

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

6-izbový rodinný dom s 2 garážami, Lubina (okr. Nové Mesto n/V)

Reality Lubina

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, 6-izbový rodinný dom s 2 garážami, postavený z pálenej tehl

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lubina

130,000 € 542 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Srní

Reality Dolné Srnie

Rodinný dom | . | 100 m²

🏡✨ Dva domy. Jedna príležitosť. Nekonečné možnosti – Dolné Srnie čaká práve na vás! ✨🏡 Hľadáte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolné Srnie

184,900 € 1849 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Priestranný 3i byt, 81m2, Sihot, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²

🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

215,900 € 2691 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! 4-izbový rodinný dom, 140m2, Morav. Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Brestove | 93 m²

🌿 Dom, ktorý si nezamilujete len očami… ale aj pocitom 🏡❤️ Sú miesta, kde všetko dáva zmysel. K

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

294,900 € 3171 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Nadštandardný 3-izbový byt, 87,7m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Dr. Alberta Schweitzera | 88 m²

VIANEMA PREDSTAVUJE🌿 Bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad! 🌿 Ponúkame vám na predaj pri

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

179,900 € 2044 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Očarujúca chatka s bazénom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Stará Turá | 25 m²

🌿✨ VIANEMA PREDSTAVUJE | SÚKROMNÉ ÚTOČISKO V PRÍRODE – Stará Turá ✨🌿 Miesto, kde vypnete svet…

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

79,900 € 3196 €/m²

Top
Top

Na predaj, Stavebné pozemky - Modrová, Vydané územné rozhodnutie, TARGETreal

Reality Modrová

Pozemok pre rodinné domy | 580 m²

Spoločnosť TARGETreal Vám výhradne ponúka na predaj stavebné pozemky v novovznikajúcej lokalite

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

54,990 € 95 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj | Výnimočný 7-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii | 214 m² interiér | Pozemok 2 043 m² | Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Nezadaná | 226 m²

Predstavte si miesto, kde sa každé ráno zobúdzate do ticha, zelene a pokoja. Miesto, kde si môž

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

305,000 € 1350 €/m²

Top
Top

Tvoj idealný priestor na prenájom v Šamoríne pri zjazde R7

Reality Šamorín

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 80 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor vhodný na kanceláriu, sídlo fi

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Šamorín

960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HVIEZDOSLAVOV - Investícia, ktorá ma víziu aj budúcnosť

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňarka | 2,041 m²

TRI BUNGALOVY – JEDEN VÝNIMOČNÝ DEVELOPERSKÝ POZEMOK V HVIEZDOSLAVOVE. Hľadáte projekt, ktorý

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

250 €/m2 250 €/m2

Top
Top

IMPEREAL - NA PRENÁJOM 2-izb. byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Obežná | 50 m²

IMPEREAL Vám ponúka NA PRENÁJOM veľmi pekný a kompletne zariadený 2 izbový byt o výmere 50m2,

Publikované: 04.12.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

NA PRENÁJOM: Priestor vhodný pre výrobu jedál s rozvozom, pekáreň, gastro alebo výrobnú prevádzku(146 m²)

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Polianky | 146 m²

Ponúkame na prenájom ideálne miesto pre vašu gastro prevádzku, pekáreň/cukráreň alebo výrobu v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

4-izb. byt s lodžiou A205 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Hanulova | 93.65 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

439,000 € 4688 €/m²

Top
Top

Predaj dvojgeneračný rodinný dom Sereď

Reality Sereď

Rodinný dom | 260 m²

Predáme pekný slnečný 2-generačný samostatne stojaci tehlový rodinný dom (Protherm 30-35cm hrúb

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Sereď

370,000 € 1423 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie