Rodinný dom | 107 m²
Moderná oáza pri Striebornom jazere: Bývanie, kde sa každý deň cítite ako na dovolenke. Hľad
295,000 € 2757 €/m²
Rodinný dom | 93 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.
320,000 € 3441 €/m²
2 izbový byt | Ulica Veterná | 60.61 m²
LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny 1,5 izbový byt o výmere 33,35 m2 + 7,26 m2 balk
495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 68 m²
EXPAT EXPERTS | Na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom v Slovenskom Grob
239,000 € 3515 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Lastovičky – Nová Dedinka Ponúkame na predaj krásny
215,000 € 2905 €/m²
1 izbový byt | Hrušková | 33.36 m²
Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – kompletne zariadený 1,5-izbový v blízkosti cen
640 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²
Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento
900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dlhá | 171 m²
Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý
409,000 € 3392 €/m²
4 izbový byt | 113 m²
4-izbový byt s rozlohou 113,59 m2 s 2 loggiami spolu s rozlohou 13,30 m2 sa nachádza na 21. pos
2,350 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Rodinný dom | K. Mikszátha | 83 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS V RK! Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám exkluzívne ponúka na pr
195,000 € 2349 €/m²
2 izbový byt | Čepeňská | 51.16 m²
Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zr
134,990 € 2639 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bočná | 260 m²
REALDUSTRY Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku so záhradou v obľúbenej záhr
89,000 € 342 €/m²
2 izbový byt | Košická | 48.34 m²
BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad
259,900 € 5376 €/m²
Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 91 m²
BE.LIVE Company ponúka na predaj príjemný 4-izbový rodinný dom so záhradou v obľúbenej lokalite
259,900 € 2856 €/m²
4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo
447,511.21 € 3269 €/m²
4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²
Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten
497,000 € 4518 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ul. Červenej Armády | 1,714 m²
Hľadáte pozemok, ktorý nikto neprehliadne? Miesto, kde sa vaša stavba stane dominantou vstupu d
199,500 € 116 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²
Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren
306,900 € 5463 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²
Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren
299,900 € 4911 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²
294,900 € 4815 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²
299,900 € 5396 €/m²
2 izbový byt | Zimná ulica | 54.36 m²
LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový, dizajnovo zariadený 2 izbový byt o výmere
640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Športová | 863 m²
EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V ŠPAČINCIACH PRI IHRISKU 863m2 NA PREDAJ Kamenár&Prtners Vám dáv
189,000 € 219 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej, obľúbenej a strategicky výho
564,900 € 2173 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.