Garsónka | Topoľčianska | 29 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú, Garsónku o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.00 m
154,900 € 5341 €/m²
3 izbový byt | Dostojevského rad | 91.55 m²
VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 3 izb. TEHLOVÝ, staromestský byt 91.55 m2 s východom na terasu, v abs
359,900 € 3931 €/m²
Rodinný dom | Rovná | 290 m²
VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, STUPAVA. Ponúkame na predaj
469,900 € 1620 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,502 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, pozemok o celkovej výmere 1502.00 m2. Slnečný, rovinatý pozemok
95,000 € 63 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 85.39 m²
Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zariadený, 3 izb. byt s terasou a balkónom, vo vyhľadáva
269,900 € 3161 €/m²
Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 167 m²
Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky
328,000 € 1964 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov s priestranným pozemkom o výmere 606 m2 v no
369,900 € 3394 €/m²
Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z
1,250,000 € 2083 €/m²
3 izbový byt | Šafárikova | 70 m²
NA PRENÁJOM | 3izbový byt s lodžiou, Šafárikova ul. TN Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zas
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 70 m²
Ponúkame na predaj posledný 4-izbový rodinný dom typu bungalov v novej radovej výstavbe v obci
Info v RK
1 izbový byt | Šustekova | 36 m²
Ponúkame na predaj príjemný, praktický 1-izbový byt v tehlovom dome -novostavbe z r. 2003. By
199,990 € 5555 €/m²
3 izbový byt | Mariánska | 96 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt s vysokými stropmi v tehlovom bytovom dome, s
369,000 € 3844 €/m²
3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²
Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného
199,000 € 2095 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je
9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²
Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr
300,000 € 5455 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali
102,120 € 185 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²
9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Garáž | Gogoľova | 15 m²
Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n
30,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²
Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa
182,547.6 € 44 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je
9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J
11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 543 m²
57 pozemkov s výmerami od 543m2 do 759m2 sa nachádza v krásnom prostredí viníc s výhľadom na ce
Info v RK
Rodinný dom | Hlboká | 148 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite na Hlbokej uli
419,000 € 2831 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 130.97 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj veľkometrážny (130m2) rodinný dom v meste Gabčíkovo,
125,000 € 954 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.