Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid
159,000 € 161 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
UPgreat exkluzívne ponúka 4 - izbový samostojaci dom v obci Cífer - Pác. Jedná sa o veľmi dobr
267,800 € 2678 €/m²
3 izbový byt | Budyšínska | 79.51 m²
UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislav
329,900 € 4149 €/m²
Rodinný dom | 277 m²
UPgreat exkluzívne ponúka veľkometrážny 5 izbový RD v Cíferi iba 20 min od Bratislavy. RD je s
290,000 € 1047 €/m²
3 izbový byt | Americká | 87 m²
Realitná kancelária Pegas Real Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v blízkosti Račians
300,000 € 3448 €/m²
3 izbový byt | Palisády | 78 m²
Palisády v Bratislavy — ulica, ktorá si zachovala charakter starého mesta. Historické centrum j
349,900 € 4486 €/m²
Rodinný dom | Mudroňova | 230 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality Group ponúka exkluzívne na prenájom prestížny 4 izbový rodin
2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ladislava Dérera | 58 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt na ulici Ladislav
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²
Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč
219,000 € 3422 €/m²
2 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 56 m²
Na predaj ponúkame príjemný a kompletne zariadený 2-izbový byt na Tamaškovičovej ulici v Trnave
174,900 € 3123 €/m²
2 izbový byt | Včelárska | 67 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt po rekonštrukcii s podlahovou plochou bytu 59
239,900 € 3581 €/m²
Rodinný dom | Leoša Janáčka | 305 m²
RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom v jednej z najobľúbenejších a na
378,000 € 1239 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²
Ponúkame vám na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu. Dom je skolaudovaný, má súpisné čí
219,990 € 1447 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 201 m²
Ponúkame vám na predaj chalupu v osade Súš (Stará Turá), ktorá prešla zásadnou technickou rekon
105,000 € 522 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²
Hľadáte únik z mesta, ale nechcete tráviť mesiace na stavbe? Tento 3-izbový rodinný dom v Košti
134,990 € 1500 €/m²
3 izbový byt | Landererova | 74.5 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový byt v projekte Panorama City / Panorama Towers
510,000 € 6846 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 89 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov
162,500 € 1826 €/m²
3 izbový byt | Donovaly | 85 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan
258,000 € 3035 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 17. Novembra | 160 m²
Ponúkame na predaj ojedinelú nehnuteľnosť v horskom prostredí, ktorá spája neopakovateľné čaro
139,000 € 869 €/m²
1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²
Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr
135,000 € 6294 €/m²
3 izbový byt | Pri majeri | 131.58 m²
Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 3-izbové byty s balk
275,834 € 3040 €/m²
5 a viac izbový byt | Vazovova | 262 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný penthouse s výnimočným interiérom a úžasnou terasou z di
1,139,000 € 4347 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.