Stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením Žilina - Žilinská Lehota

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

99,000 € 104 €/m²

Top
Top

Zvýhodnená cena: Predám pozemok v meste Žilina, iba u nás

Reality Žilina

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Lichardova | 687 m²

HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj v meste Žilina zaujímavý, rovinatý pozemok.

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

195 €/m2 195 €/m2

Stavebný pozemok s IS a povolením | Žilina - Trnové | 615 m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Brezičia | 615 m²

V krásnom prostredí máme na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 500 – 600 m2 tesne pred vydan

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

230 €/m2 230 €/m2

člen NARKS

3560 m2 na ľahký priemysel a skladovanie so starou tehlovou halou | Strečno

Reality Žilina

Priemyselná zóna | Hollého | 3,560 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 3560 m2 s rozmermi 34 x 104 m s možnosťou dokúpenia ďalších

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

299,000 € 84 €/m²

člen NARKS

TOCA real – PREDAJ slnečného pozemku Žilina - Závodie

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,466 m²

TOCA real - ponúkame na predaj krásny, rovinatý, celodenne slnečný stavebný pozemok s celkovou

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

378,000 € 258 €/m²

TOCA real – PREDAJ slnečného pozemku Žilina - Závodie

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,466 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

378,000 € 258 €/m²

PREDAJ slnečného pozemku Žilina – Závodie TOCA real

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 733 m²

TOCA real – (TOCA24042026) ponúkame na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného dom

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

189,900 € 259 €/m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE – PREDAJ POZEMKU Bytča časť Hliník nad Váhom

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 452 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE – ponúkame na predaj pozemok v Bytči – časť Hliník nad Váhom. Pozemok je

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

46,000 € 102 €/m²

TOCA real – PREDAJ POZEMKU PRE RD Bytča časť Hliník n/Váhom

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE (TO01_654CA) - ponúkame na predaj stavebný pozemok spolu s vydaným právo

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Pozemky na predaj Žilina

86,660 € 133 €/m²

Predaj: Pozemok - Žilina-Trnové, ul. Do Mažiarca

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Mažiarca | 998 m²

Ponúkame pozemok s výmerou 953 m2 s ideálnymi rozmermi 33×31 m + podiel na prístupovej ceste 4

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

169,000 € 169 €/m²

člen NARKS

Predaj: Stavebné pozemky - Budatín, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Na Lány | 863 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v Budatíne v novej IBV s kompletnými IS. Pozemky sú dva s v

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Žilina

181,230 € 210 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v Žilinskej Lehote

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Žilinská Lehota | 563 m²

Na predaj pozemok parcely typu E v Žilinskej Lehote. Pozemok: Pozemok: 563 m² Lokalita: Žilin

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

45,000 € 80 €/m²

Predaj, stavebný aj rekreačný pozemok Ovčiarsko, Žilina exkluzívne ROMDOM

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ovčiarsko | 700 m²

ROMDOM reality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Ovčiarsku pri Žiline. spolu s kom

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

74,000 € 106 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 1187 m2 Žilina Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Cesta k Vodojemu | 1,187 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s krásnymi výhľadmi v

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

265,000 € 223 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme pozemok pre výstavbu RD od 300 m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Stráňavy | 300 m²

Hľadáme pre klienta menší pozemok vhodný na výstavbu malého domčeka. Ideálne tam, kde je zeleň

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Žilina

90 €/m2 90 €/m2

Investičné pozemky - Budatín

Reality Žilina

Iný stavebný pozemok | Budatín | 2,301 m²

Realitná kancelária LAWIS ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 2301 m² v pokojnej rozvojo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

40 €/m2 40 €/m2

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Reality Žilina

Pozemok pre reklamu | 847 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 847 m2. Nachádza sa v peknom pr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

43,500 € 51 €/m²

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny pozemok pre rodinný dom / 735 m2 / v Žiline - mests

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Investičný stavebný pozemok / 3167 m2/ Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 3,167 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 3167 m2 v katastri obce Bytčica, - k poz

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

80 €/m2 80 €/m2

Slnečný stavebný pozemok 623 m² - Mojšová Lúčka (17m x 39m)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

240 €/m2 240 €/m2

Výhľadový stavebný pozemok na výstavbu rekreačnej chaty, Turie, 1424 m²

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,424 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť získať výhľadovo stavebný pozemok s výmerou 1424 m² situovan

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

61.5 €/m2 62 €/m2

Slnečný stavebný pozemok v Žiline – Trnové, Slnečnicová ulica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 550 m²

Ponúkam na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok o výmere 522 m² + 28 m² podiel v prístupo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

121,000 € 220 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný, stavebný pozemok č.1 so stavebným povolením a so všetkými IS /1655m2/ Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Hnedá | 1,655 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný, stavebný pozemok so stavebným povolením a so všetk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

195 €/m2 195 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Výhľadovo stavebný pozemok na rekreačnú zástavbu, Turie, 1200m2

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,200 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať výhľadovo stavebný pozemok o výmere 1200 m² v obci T

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

61.5 €/m2 62 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie