Investujte do prestížnej lokality – stavebný pozemok Trnové | 513 m²

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Trnové | 513 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu luxusu, pokoja

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

165,000 € 322 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný rekreačný pozemok 1659 m2 Žilina-Strážov

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,659 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pekný a slnečný rekreačný pozemok, ktorý sa nachádza v prímes

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

65,000 € 39 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok 521 m2, Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Bystrická | 521 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v mest

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

93,000 € 179 €/m²

Pozemok s chatkou na predaj- Žilina, Budatín

Reality Žilina

Záhrada | Budatín | 392 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 392 m² v tichej záhradkárskej oblasti v Budatíne, len pár m

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

28,000 € 71 €/m²

Prenájom spevnenej plochy 3728 m2 v priemyselnej zóne - Žilina

Reality Žilina

Komerčná zóna | 3,728 m²

Ponúkame na prenájom spevnenú plochu s rozlohou 3728 m², ktorá sa nachádza v priemyselnej zóne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Žilina

3,728 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Investičný pozemok Žilina - Vranie 2.246 m2

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Vranie | 2,246 m²

VIANEMA ponúka na predaj slnečný pozemok v zastavanom území obce Žilina, časť Vranie s výmerou

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

74,990 € 33 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM V ŽILINE!

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Hôrecká cesta | 1,095 m²

Ponúkam na predaj tri susediace stavebné parcely o celkovej výmere 1095 m² v Žiline, pod Hájiko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Predaj investičného stavebného pozemku o výmere 786 m² – ulica Do Stávku, Žilina – Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Stávku | 786 m²

Investičná príležitosť v rozvojovej satelitnej časti Žiliny. Ponúkame na predaj stavebný pozemo

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

66,810 € 85 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v Budatíne, Žilina

Reality Žilina

Orná pôda | 11,814 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok / ornú pôdu / v mestskej časti Budatín, Žilina. Pozemok je rovi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

20 €/m2 20 €/m2

Pozemok pre výstavbu bytového domu Hájik, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mikovíniho | 1,986 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu bytového domu v meste Žilina. Pozemok

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

230 €/m2 230 €/m2

Stavebný pozemok Trnové, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Cintorínska | 1,468 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Žiline, obec Trnové, ul. Cintorínska. Po

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

150 €/m2 150 €/m2

REZERVOVANÉ, Na predaj, stavebný pozemok, Trnové-Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 949 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávane lokalite – Trnové. Trnové je mestská časť Žil

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

99,000 € 104 €/m²

Stavebné pozemky 750 m2, predaj, Lietava

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Lietava | 750 m²

Pozemok so stavebným povolením, vŕtanou studňou a elektrinou na pozemku. Realitná kancelária

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

75,000 € 100 €/m²

Na predaj priemyselný pozemok

Reality Žilina

Priemyselná zóna | 13,000 m²

Dream reality Vám ponúka na predaj pozemok určený na priemyselné využitie o výmere 13 000 m

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 07.06.2024
Pozemky na predaj Žilina

1,768,000 € 136 €/m²

člen NARKS

Pozemok vhodný na výstavbu bytového domu

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,900 m²

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rovinatý pozemok vhodný pre výstavbu bytového dom

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

475,000 € 250 €/m²

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Rajecké Teplice - Dielnice | 758 m²

www.pramienky.sk Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 41 parciel s možnosťou budúcej

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Pozemok na výstavbu RD

Reality Žilina

Záhrada | 597 m²

Dream reality Vám ponúka slnečný pozemok na výstavbu rodi

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 09.04.2025
Pozemky na predaj Žilina

43,000 € 72 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok - Povina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 2,955 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Pozemky na predaj Žilina

175,000 € 59 €/m²

člen NARKS

Pozemok pre výstavbu bytových domov, Žilina, Hájik

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,157 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v lukratívnej oblasti mesta Žilina na Hájiku. Pozemok sa predá

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Žilina

80 €/m2 80 €/m2

rkDOM | Pozemok na priemysel - Žilina, 2000m2

Reality Žilina

Orná pôda | 2,000 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj priemyselný pozemok o rozlohe 2000m2 v Žiline. Po

Publikované: 20.12.2021 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

110 €/m2 110 €/m2

NA PREDAJ, stavebný pozemok, Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 809 m²

Na predaj slnečný pozemok s rozlohou 809 m2 + podiel na prístupových cestách vo vyhľadávanej lo

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

63,000 € 78 €/m²

NA PREDAJ, stavebný pozemok, Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 738 m²

Na predaj slnečný pozemok s krásnymi výhľadmi vo vyhľadávanej mestskej časti Žilina – Budatín.

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

Stavebné pozemky na predaj – Žilina, Trnové | výhľad na Malú Fatru

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame na predaj 4 stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v atraktívnej lokalite

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Žilina

195 €/m2 195 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK PRE CHATU PRIAMO NA ZJAZDOVKE - SKI MAKOV

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Rosinská | 400 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok/pozemky priamo na zjazdovke SKI Makov, v obci Makov.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

45,540 € 114 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie