Na predaj stavebný pozemok, k.ú Budatín, 567m2.

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 567 m²

Ponúkame na predaj atraktívny slnečný stavebný pozemok v novovytvorenej lokalite "Studničkovo",

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Pozemky na predaj Žilina

149,990 € 265 €/m²

DRR REALITY ponúka POZEMOK NA PRENÁJOM – HORNÝ HRIČOV (cca 120 m²).

Reality Žilina

Priemyselná zóna | Kysucká | 120 m²

Ponúkame na PRENÁJOM spevnený pozemok s výmerou cca 120 m², nachádzajúci sa v uzavretom priemys

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na prenájom Žilina

199 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Rekreačný Pozemok - Záhrada, Žilina - Strážov, 566 m2.

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Bukovinská | 566 m²

Na predaj rekreačný pozemok v mestskej časti Žilina – Strážov Ponúkame na predaj rekreačný poz

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 18.07.2025
Pozemky na predaj Žilina

33,500 € 59 €/m²

Rekreačný Pozemok - Záhrada, Žilina - Strážov, 693 m2.

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Bukovinská | 693 m²

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 18.07.2025
Pozemky na predaj Žilina

40,500 € 58 €/m²

Na predaj - pozemok v lukratívnej oblasti - Žilina

Reality Žilina

Iný stavebný pozemok | Lombardiniho | 416 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 416m². Nachádza sa v lukratívnej oblasti - pri

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

195,000 € 469 €/m²

Pozemok na Predaj 5500 m2, Mesto: Žilina

Reality Žilina

Komerčná zóna | P. O. Hviezdoslava | 5,500 m²

Unikátna Príležitosť v Žiline: Komerčný Pozemok na Predaj Žilina - Mesto, ktoré neprestáva pre

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

Info v RK

Výnimočný pozemok s výhľadmi, obklopený lúkami a lesmi – len 10 minút od centra Žiliny-Zástranie.

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 537 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok určený na rekreačnú výstavbu v k. ú. Kotrčiná Lúčka, z prí

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

49,999 € 93 €/m²

EXKLUZÍVNE! Stavebná parcela s výnimočnou polohou, Žilina - Bôrik

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Oravská | 0 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú stavebnú parcelu vo vysoko cenenej mestskej lokalite Žilina - Bôrik

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

289,990 €

EXKLUZÍVNE! Veľký slnečný pozemok s výhľadmi 2.592 m2, Žilina - Strážov, Cena: 325 000 €

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Strážov | 0 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj veľký slnečný jemne svahovitý pozemok o rozlohe až 2.592 m2 v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

325,000 €

EXKLUZÍVNE! Rozľahlý stavebný pozemok, Žilina - Strážov

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Hričovská | 0 m²

Pripravujeme na predaj slnečný upravený stavebný pozemok o rozlohe až 4.827 m2 v mestskej časti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

50 €/m2

Spevnená plocha na prenájom, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Bánovská cesta | 0 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemok (spevnenú plochu) o výmere až 4.000 m2 v meste Žilina so širok

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

1.1 €/m2/mesiac

Pozemok v projekte: 555 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 104.927€

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

104,927 €

POZEMOK vhodný ako investícia, Žilina – Vranie, 332 m2

Reality Žilina

Iný stavebný pozemok | 332 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v Žiline prímestskej časti Vranie. Pozemok o výmere 332

Publikované: 11.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

18,264 € 55 €/m²

Pozemok na predaj

Reality Žilina

Záhrada | Budatínska | 2,200 m²

Ponúkame na predaj záhradný pozemok v Záhradkárskej osade AZZ 28-29 Budatín - na odkúpenie pod

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 06.09.2025
Pozemky na predaj Žilina

20 €/m2 20 €/m2

Stavebný pozemok Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Chotárna | 576 m²

V ponuke na predaj krásny stavebný pozemok v Žiline - mestská časť Trnové. Pozemok s výmerou 6

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

145,000 € 252 €/m²

DIRECTREAL|Slnečný pozemok v zahradkarskej kolónii

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Strážov | 1,086 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame slnečný pozemok o výmere 1086m2 určný na výstavbu rekreačnej cha

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

105,000 € 97 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Bitarová o výmere 600m2

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok Bitarová o výmere 600m2(130m2 je prístupová cesta).

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

72,000 €

AZ. Predaj rekreačného pozemku – Žilina, Strážov

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 4,827 m²

AZ. Ponúkame na predaj pozemok s veľkým investičným potenciálom v atraktívnej lokalite Žilina –

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

50 €/m2 50 €/m2

NA PREDAJ, stavebný pozemok, Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 464 m²

Na predaj slnečný pozemok s rozlohou 464 m2 v prímestskej časti Žilina – Trnové. Prístup z asfa

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

68,000 € 147 €/m²

Investičný pozemok v obci Snežnica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,118 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a investičný pozemok nachádzajúci sa v malebnom prostredí obce S

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

23,500 € 21 €/m²

Pozemky, Žilina - Považský Chlmec,

Reality Žilina

Komerčná zóna | Pod Laščeky | 5,359 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v katastri Žilina - Považský Chlmec. Pozemok je situo

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Pozemky, Žilina - Považský Chlmec,

Reality Žilina

Komerčná zóna | Pod Laščeky | 4,378 m²

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK BUDATÍN

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Azúrová | 830 m²

Georgi Conev v exkluzívnom zastúpení vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v Budatín

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Žilina

147,990 € 178 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok so starším RD Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Potoky | 3,300 m²

Na predaj slnečný pozemok o rozlohe cca 3 300m2 so starším rodinným domom v intraviláne obce. R

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie