Predaj: investičný pozemok, 1193m2, Trnove - okr: ŽILINA (088-14-MACHa)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,193 m²

(088-14-MACHa) Ponúkame na predaj pekný investičný pozemok v lokalite Trnove. Pozemok je situov

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

136,230 € 114 €/m²

Predaj: Pozemok 2791m2, Žilina, časť Považský Chlmec (161-14-MACHa)

Reality Žilina

Orná pôda | 2,791 m²

(161-14-MACHa) Ponúkame na predaj investičný pozemok v katastri Žilina, časť Považský Chlmec. P

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

74,000 € 27 €/m²

Exkluzívny slnečný pozemok v Ovčiarsku

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Žilina | 1,235 m²

003-14-MIKU **Na predaj: Exkluzívny slnečný pozemok v Ovčiarsku!. Ponúkame na predaj atraktívn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

210,000 € 170 €/m²

Pozemok v Budatíne, okr. Žilina, 1556m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Azúrová | 0 m²

199-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Budatíne, mestskej časti Žiliny. Jedn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

326,700 €

V PRIAMEJ BLÍZKOSTI KIA 11000m2 lukratívny pozemok na výstavbu

Reality Žilina

Komerčná zóna | 11,000 m²

B10 Vám ponúka na predaj lukratívne stavebné pozemky určené na výstavbu výrobných alebo iných k

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

Slnečný rekreačný pozemok - Strážov

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 2,500 m²

B10 Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s výmerou 2500m2, prípadne možnosťou rozdelenia a kúpy

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

30 €/m2 30 €/m2

Bez maklérov predám pozemok v lokalite Žilina ID 105838

Reality Žilina

Orná pôda | Trnové | 5,496 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

329,760 € 60 €/m²

Bez maklérov predám pozemok v lokalite Žilina ID 104672

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,310 m²

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

46,509 € 20 €/m²

Pozemok Žilina - Závodie

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 4,336 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V LUKRATÍVNEJ ČASTI ZÁVODIA Ponúkame na predaj atraktívny investičný po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

264,496 € 61 €/m²

Stavebný Pozemok Žilina - Závodie

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 684 m²

V novej zástavbe rodinných domov v Závodí, ponúkame na predaj stavebný pozemok pripravený na vý

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

148,900 € 218 €/m²

Rekreačný Pozemok so záhradnou chatkou Žilina - Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 524 m²

Realitná kancelária RED ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rekreačný pozemok so záhradnou chatkou, nac

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

38,000 € 73 €/m²

Slnečný Pozemok Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Slnečný stavebný pozemok v Žiline - Bytčici (500 m²) Exkluzívne vám ponúkame na predaj slnečn

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

120,000 € 240 €/m²

Pozemok Žilina - Solinky

Reality Žilina

Komerčná zóna | 1,781 m²

Pozemok so spevnenou plochou a malou budovou sa nachádza na sídlisku Solinky v Žiline. Pozemok

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

623,350 € 350 €/m²

Slnečný Pozemok Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 638 m²

Realitná kancelária RED Vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok situovaný na začiatku

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

165,000 € 259 €/m²

Pozemok Žilina - Bôrik

Reality Žilina

Iný poľnohosp. pozemok | 1,342 m²

Ponúkame na predaj 5/28 podiel na investičnom pozemku s výmerou 7517m2 nachádzajúcom sa v žilin

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

131,516 € 98 €/m²

Pozemok Žilina - Trnové

Reality Žilina

Komerčná zóna | 2,481 m²

Pozemok má výmeru 2 481 m² a približné rozmery 20 × 124 m. V súčasnosti je evidovaný ako orná p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

136,455 € 55 €/m²

Pozemok Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Komerčná zóna | 4,538 m²

Na mieste tohto areálu je možnosť výstavby. Ponúkame na predaj areál v obchodno - priemyselnej

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

2,250,000 € 496 €/m²

Pozemok Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 278 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 278m2 v Bytčici. Pozemok sa nachádza medzi dvoma

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

8,500 € 31 €/m²

Pozemok Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Komerčná zóna | 1,512 m²

Realitná kancelária RED Vám ponúka na predaj jedinečný st. pozemok v areáli Nemocnice v Žiline.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Pozemok Žilina - Budatín so stavebným povolením

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 703 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Budatíne, s projektom rodi

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

210,000 € 299 €/m²

Pozemok Žilina - Bánová

Reality Žilina

Komerčná zóna | 1,691 m²

NA PREDAJ: Lukratívny komerčný pozemok 1 691 m² v priemyselnej zóne – Žilina, Bánová Hľadáte i

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

228,285 € 135 €/m²

Pozemok Žilina

Reality Žilina

Komerčná zóna | 1,615 m²

Realitná kancelária RED, ponúka na prenájom oplotený spevnený pozemok s domčekom. Pozemok sa n

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na prenájom Žilina

2,420 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Pozemok Žilina - Závodie

Reality Žilina

Iný poľnohosp. pozemok | 300 m²

Ponúkame na prenájom pozemok na Žitnej ulici v Závodí. Jedná sa o spevnenú plochu v oplotenom

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na prenájom Žilina

450 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Pozemok Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

Na predaj pozemok v lokalite Žilina - Budatín. Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu.

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

180,000 € 316 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie