Stavebný pozemok na rekreačnú zástavbu so stavebným povolením a projektom, Turie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,100 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať pozemok o výmere 1100 m2 určený na rekreačnú zástavb

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

82 €/m2 82 €/m2

Pozemky na rekreačnú zástavbu, Turie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 8,994 m²

V ponuke ešte 6 pozemkov, nepremeškaj príležitosť ! Na predaj 6 pozemkov na rekreáciu v obci T

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Rekreačný stavebný pozemok v krásnom prostredí – 1015 m², Turie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,015 m²

Hľadáte pokojné miesto pre vašu budúcu chatu či rekreačný dom v prírode? Máme pre vás výnimočnú

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

77 €/m2 77 €/m2

Rovinatý, stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi /633m2/ Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Mažiarca | 633 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, rovinatý pozemok v čoskoro novobudovanej prímest

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

200 €/m2 200 €/m2

Stavebný pozemok č.2 /1654m2/ Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,654 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1.654m2 v najvyhľadávanejšej, príme

Publikované: 18.05.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

140 €/m2 140 €/m2

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Trnové

Reality Žilina

Orná pôda | Trnové | 674 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s krásnym výhľadom v mestskej časti Žilina

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

53,450 € 79 €/m²

Predaj | Rekreačný pozemok v Strážove

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Strážov | 2,310 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj pozemok v k.ú. Strážov, Žilina ideálny na výstavbu malej ch

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

48,900 € 21 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok o výmere 2310 m2 v k.ú. Strážov, obec Žilina

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | - | 2,310 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 2310 m2 v k. ú. Strážo

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

21 €/m2 21 €/m2

Pozemok na chatu s krásnymi výhľadmi – Zádubnie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Pod Adamovcom | 400 m²

Predstavujeme vám rekreačný stavebný pozemok s výnimočnou atmosférou – 400 m² v krásnom prostre

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

65,000 € 163 €/m²

ŽILINA HÁJIK - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRE RD - VÝMERA 788m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | - | 788 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný rovinatý, slnečný, pozemok v loka

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

STRÁŽOV - POZEMOK O VÝMERE 1738m2

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | - | 1,738 m²

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

120,000 € 69 €/m²

Stavebný pozemok 1811 m² – Považský Chlmec, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,811 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1811 m², nachádzajúci sa v prímestskej časti mesta

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

210,000 € 116 €/m²

člen NARKS

BYTČICA - pozemok 1903 m2,okr. Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,903 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území Žilina, časť Bytčica. ▪️ Rozloha 1903 m2 ▪️

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

102,000 € 54 €/m²

Pozemok s výmerou 3510m2 - ŽILINA

Reality Žilina

Komerčná zóna | 3,510 m²

Realitná kancelária BALAŽI REAL ESTATE s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v meste Žilina v dob

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

210,000 € 60 €/m²

BYTČICA - pozemok 1903 m2,okr. Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,903 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

158,000 € 83 €/m²

PREDAJ pozemok na výstavbu 2 rekreačných chát, Žilina.(N0111-14-MOPR)

Reality Žilina

Orná pôda | 1,259 m²

(N0111-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj pozemok, vhodný ako zaujímavá investícia. Nachádza sa v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

71,000 € 56 €/m²

Predaj, pozemok, 335m2, Bytčica, okres Žilina.(N011-14-MOPRa-)

Reality Žilina

Orná pôda | Vlčince | 335 m²

N011-14-MOPRa Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území obce Bytčica, okres Žilina o výme

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

15,000 € 45 €/m²

NA PREDAJ investičný pozemok Strážov, Žilina. (N0108-12-MOPR)

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 7,357 m²

(N0108-12-MOPR) Ponúkame Vám na predaj pozemok, vhodný ako zaujímavá investícia. Nachádza sa v

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

61 €/m2 61 €/m2

Predaj,pozemok, 850m2, Bytčica, okres Žilina(N016 - 14- MOPR-)

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bytčica | 850 m²

N016 - 14- MOPR Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 850 m2 , nachádzajúci sa v katastrálnom úz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

65,000 € 76 €/m²

Slnečný záhradný pozemok (N082-14-DASEa)

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 614 m²

(N082-14-DASEa) Ponúkame na predaj slnečný záhradný pozemok v lokalite Vranie s celkovou výmero

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

37,000 € 60 €/m²

Predaj, pozemok, 694 m2, Vranie, Žilina (087-14-MACHa)

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Vranie- Labutia | 701 m²

(087-14-MACHa) Ponúkame na predaj oplotený pozemok v tichej záhradkárskej oblasti lokality Vran

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

36,000 € 51 €/m²

Pozemok na výstavbu v okolí Žiliny

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | žilina okolie | 0 m²

206-PEMO Pre klienta hľadám na predaj pozemok vhodný na výstavbu, prípadne pozemok so starším

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Žilina

Cena dohodou

Predaj, pozemok 784m2, Terchová (032-14-MACHa)

Reality Žilina

Orná pôda | 784 m²

(032-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v lokalite Terchová. Pozemok má 784m2. Je vedený

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

18,700 € 24 €/m²

Predaj: investičný pozemok, 1586m2, Žilina - Zádubnie( 026-14-MAM)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Zádubnie | 1,586 m²

(026-14-MAM) Ponúkame Vám na predaj slnečný investičný pozemok o rozlohe 1586 m2 v mestskej čas

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

83 €/m2 83 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie