HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Liptovský Ján, blízko termálnej kade - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Ján

Rekreačný pozemok | 1,201 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

139,000 € 116 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružomberok

Reality Ružomberok

1 izbový byt | 1 m²

IHNEĎ KÚPIME! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Ružomberku. Môže byť aj pôvodný stav – rozhoduj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

99,000 € 99000 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Pribylina - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Pribylina

Rekreačný pozemok | 6,059 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anna Jambrichová, kontakt: 0908 931 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, hotel Vyšná Boca, s lyžiarskym vlekom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Vyšná Boca

Hotel, penzión, ubytovňa | 3,800 m²

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Vyšná Boca

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1366 m2 Liptovské Beharovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovské Beharovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,366 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Beharovce

89 €/m2 89 €/m2

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 1 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 2-izbový byt v Ružomberku, dôležitá je zau

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Rodinný dom | Nová | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72270

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

144,999 € 580 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Červená Armáda (sídlisko Juh), príjemný, presvetlený s priestranným balkónom. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | Arm. generála L. Svobodu | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,999 € 1153 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Šahy, viničný domček

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | 94 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

38,499 € 380 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bystričany, Chalmová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bystričany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bystričany

113,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľký Kýr, štvorizbový, priestranný pozemok

Reality Veľký Kýr

Rodinný dom | 240 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Kýr

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1000 m2 Žabokreky nad Nitrou, Tehelná ul. , slnečný, mimo hlavnej cesty - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žabokreky nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žabokreky nad Nitrou

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Zemné, štvorizbový, dvojpodlažný

Reality Zemné

Rodinný dom | 160 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Kinga Kajanová, kontakt: 0911 080 694, nehnuteľnosť s I

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zemné

87,990 € 550 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Komárno, s altánkom a zapusteným bazénom

Reality Komárno

Rekreačný pozemok | 407 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Norbert Blezsák, kontakt: 0949 833 199, nehnuteľnosť s

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

48,500 € 119 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt s balkónom. Byt by mal byť aspoň čiastočne z

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Plavecký Štvrtok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Plavecký Štvrtok

Rekreačný pozemok | 535 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

109,990 € 206 €/m²

HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Malacky, Centrum - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | 21 m²

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

10 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Skačany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Skačany

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Skačany

93,000 €

HALO reality - Predaj, orná pôda 2833 m2 Považská Bystrica, Milochov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | 2,833 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

24,900 € 9 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 3204 m2 Palárikovo, s projektom a právoplatným stavebným povolením - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 3,204 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

149,500 € 47 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata Brodzany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY