HALO reality - Kúpa rodinný dom Komjatice

Reality Komjatice

Rodinný dom | 110 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Komjatice. Nehnuteľnosť môže byť aj v

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Komjatice

80,000 € 727 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový rodinný dom v celom okrese Nitra, príp. v okrese

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nitra

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2308 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nitra

Reality Nitra

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt (príp. 3-izbový) v Nitre, výmera od 74 m2, l

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, Komerčná Budova Rimavská Sobota, CENTRUM - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 642 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

565,000 € 880 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Rimavská Sobota, Tormáš - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Záhradná chatka | 40 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rimavská Sobota

16,100 € 403 €/m²

HALO reality - Predaj, Komerčná Budova Rimavská Sobota, ulica Mikszátha - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Administratívny objekt | 315 m²

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

280,000 € 889 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Západ, J. Bodona - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Józsefa Bodona | 49 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 546 m2 Klenovec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Klenovec

Pozemok pre rodinné domy | 546 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Klenovec

9,999 € 18 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hajnáčka

Reality Hajnáčka

Rodinný dom | 100 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hajnáčka v pôvodnom stave alebo po čiastočnej

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hajnáčka

50,000 € 500 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1011 m2 Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | 1,011 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

94,000 € 93 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v okrese Nitra. Bližšie informácie Vám r

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Podhradie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Podhradie

Rekreačný pozemok | 708 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bohuslava Záborská, kontakt: 0905 237 201, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 10.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podhradie

28,990 € 41 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 7854 m2 Hronec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hronec

Pozemok pre rodinné domy | 7,854 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hronec

35 €/m2 35 €/m2

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dedinka, päťizbový, pôvodný stav - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dedinka

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dedinka

84,500 € 423 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Partizánske - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Partizánske

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánske

25,000 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Spišské Vlachy

99,000 € 1414 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Prievidza, M. Gorkého, sídlisko Sever - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

2 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Roman Pavlíček, kontakt: 0948 382 844, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, chata Dudince, Merovce, rodinná chata JÁNOŠÍK v krásnej prírode - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dudince

Chalupa, rekreačný domček | 113 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

72,990 € 646 €/m²

HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Rimavská Sobota, 94m2 - Bélu Bartóka - 2x Parkovanie - Terasa 72 m2 - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | 166 m²

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

890 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Zvolen, novostavba bungalov - Lukové - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

Rodinný dom | 107 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zvolen

430,000 € 4019 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1061 m2 Veľká Čierna - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre rodinné domy | 1,061 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

66,000 € 62 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1673 m2 Nová Baňa, Stará Huta - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,673 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

59,900 € 36 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Nováky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nováky

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nováky

134,990 €

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23086)
Upresniť hľadanie