HALO reality - Predaj, rodinný dom Malacky, Juh - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Malacky

Rodinný dom | 89 m²

Realitná kancelária HALO reality a Emília Palkovičová, kontakt: 0915 494 157, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malacky

170,000 € 1910 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | 64 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v v centre alebo v blízskom centre mesta.

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Veľký Krtíš

60,000 € 938 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 832 m2 Partizánske

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | 832 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Lucia Vlčková, kontakt: 0910 982 524, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

82,300 € 99 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový prízemný byt v Novej Dubnici, ideálne po komplet

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nová Dubnica

75,000 € 2143 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Ratkovské Bystré - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ratkovské Bystré

3 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Veronika Patakiová, kontakt: 0908 175 390, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ratkovské Bystré

22,500 € 369 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Nováky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nováky

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nováky

89,990 €

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gortva

Reality Gortva

Rodinný dom | 100 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Gortva v pôvodnom stave alebo po čiastočnej r

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Gortva

50,000 € 500 €/m²

HALO reality - Prenájom, jednoizbový byt Ivanka pri Dunaji - NOVOSTAVBA

Reality Ivanka pri Dunaji

1 izbový byt | 25 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Knap, kontakt: 0918 484 195, nehnuteľnosť s ID: SS-727

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Senec

Reality Senec

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme prerobený štvorizbový rodinný dom, nie poschodový, s pozemkom

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Senec

280,000 € 2800 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Kolta. RD by mal byť v obýva

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kolta

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme investičný 2-izbový byt v meste Nové Zámky. Požiadavky: m

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Partizánskom v peknom stave, podmienkou

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok na umiestnenie predajného stánku vo frekven

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, komerčný objekt Rimavská Sobota, Komplex, 5709m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Objekt pre obchod | Školská | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-6

Publikované: 16.12.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

650,000 €

HALO reality - Predaj, záhradná chata Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prievidza

44,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 189 m²

Realitná kancelária HALO reality a Zdena Rybárová, kontakt: 0949 202 640, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prievidza

272,000 € 1439 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v meste Nováky. Bližšie informácie Vám r

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

155,000 € 2818 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Hnúšťa, Iváčka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hnúšťa

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hnúšťa

9,500 €

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2791 m2 Seč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Seč

Pozemok pre rodinné domy | 2,791 m²

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Seč

39 €/m2 39 €/m2

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Hnúšťa, Klokočova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | Klokočova | 78 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Hnúšťa

500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-3 izbový tehlový byt v Nitre, Šali alebo v okolitých ob

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Prenájom, lukratívny komerčný pozemok Považská Bystrica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | 2,462 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gbelce. Dom by mohol mať plochu do 130

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Gbelce

65,000 € 500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie