HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Trnava, Zátvor

Reality Trnava

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Hovanec, kontakt: 0907 697 612, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Lutila - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lutila

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lutila

40,000 €

HALO reality - Predaj, reštaurácia Nováky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nováky

Reštaurácia | 273 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 7854 m2 Hronec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hronec

Pozemok pre rodinné domy | 7,854 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hronec

35 €/m2 35 €/m2

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dedinka, päťizbový, pôvodný stav - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dedinka

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dedinka

84,500 € 423 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Dudince, Merovce, rodinná chata JÁNOŠÍK v krásnej prírode - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dudince

Chalupa, rekreačný domček | 113 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

72,990 € 646 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Spišské Vlachy

99,000 € 1414 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Prievidza, M. Gorkého, sídlisko Sever - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

2 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Roman Pavlíček, kontakt: 0948 382 844, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Šarkan - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Šarkan

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Vígh, kontakt: 0944 542 832, nehnuteľnosť s ID: NZ-69

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šarkan

42,990 € 357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, administratívny priestor Kolíňany - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kolíňany

Administratívny objekt | Hlavná | 4,531 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Kolíňany

2,200,000 € 655 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Rimavská Sobota, Tormáš - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rimavská Sobota

13,500 € 483 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Nováky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nováky

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nováky

134,990 €

Reality Nováky

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 07.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nováky

124,990 €

HALO reality - Predaj, komerčný objekt Revúca - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

Objekt pre obchod | 1,858 m²

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Revúca

158,000 € 136 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 703 m2 Levice, Kalinčiakovo

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 703 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Levice

69,000 € 98 €/m²

HALO reality - Predaj, reštauračný priestor Veľké Dravce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Dravce

Reštauračné priestory | 450 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-70468

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Veľké Dravce

174,999 € 435 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Mikušovce - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Mikušovce

Rodinný dom | 180 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-68743

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mikušovce

119,999 € 772 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Liptovský Ján, blízko termálnej kade - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Ján

Rekreačný pozemok | 1,201 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

139,000 € 116 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Liptovský Mikuláš. Ako preferovaná

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

170,000 € 170000 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Važec, Štefana Rysuľu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Važec

Rodinný dom | Štefana Rysuľu | 135 m²

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Važec

134,800 € 999 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový, prípadne 4 izbový byt v meste Levice. L

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

120,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu veľký 3 izbový, ešte lepšie 4 izbový byt v meste

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

130,000 € 1625 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1366 m2 Liptovské Beharovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovské Beharovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,366 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Beharovce

89 €/m2 89 €/m2

HALO reality - Predaj, administratívny priestor Liptovský Ondrej - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Ondrej

Administratívny objekt | 158 m²

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Ondrej

149,900 € 1107 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Upresniť hľadanie