EXKLUZÍVNE výhodne na predaj rodinný dom, Papín (N266-12-MIM)

Reality Papín

Rodinný dom | 0 m²

N266-12-MIM Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. Dohoda na cene možná! Exkluzívne na predaj rod

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Papín

1 €

Hľadáme byt na prenájom vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

4 izbový byt | 44 m²

N008-JARU Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE súrne hľadá pre konkrétneho klienta byt na prenájom

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Vranov nad Topľou

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Hľadáme byt na prenájom vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | 44 m²

N008-JARU Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE súrne hľadá pre konkrétneho klienta 3 izbový byt na

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Vranov nad Topľou

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj podnikateľský objekt v Benkovciach

Reality Benkovce

Obchodné priestory | Benkovce | 500 m²

Reality Nové bývanie Vám ponúka na predaj podnikateľský objekt Exkluzívna ponuka: Rozsiahly are

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Benkovce

Cena dohodou

Kúpa - 1 izbový alebo 2 izbový byt v Michalovciach. Humenné .Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

2 izbový byt | 0 m²

Kúpa - veľký 1 izbový alebo 2 izbový byt v Michalovciach.Humenné.Vranov nad Topľou, ideálne uzš

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Vranov nad Topľou

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE na predaj chata, Humenné (N050-13-MABA)

Reality Humenné

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

N050-13-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality Humen

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Humenné

28,000 €

Dom, kde môže rásť Vaša rodina | 6-izbový rodinný dom s garážou | Piešťany – Vodárenská ulica

Reality Piešťany

Rodinný dom | Vodárenská | 0 m²

Dom, kde môže rásť Vaša rodina 6-izbový rodinný dom s garážou | Piešťany – Vodárenská ulica P

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Piešťany

275,000 €

Znížená cena-Rodinný dom na predaj-Sedliská-Podčičva

Reality Sedliská

Rodinný dom | 100 m²

Rodinný dom na predaj – Sedliská-Podčičva, pár minút od Domaše Hľadáte tiché a príjemné miesto

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sedliská

84,900 € 849 €/m²

Na predaj krásny pozemok, Papín (N268-14-MIM)

Reality Papín

Pozemok pre rodinné domy | 2,331 m²

N268-14-MIM Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE EXKLUZÍVNE po

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Papín

25,000 € 11 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Nižný Hrabovec

Reality Nižný Hrabovec

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Nižný Hrabovec. Pozemok je rovinatý a nachádza sa v tichej lo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Hrabovec

Cena dohodou

Predaj RD - Púchov (N066-12-DASEa)

Reality Púchov

Rodinný dom | Novonosická | 0 m²

(N066-12-DASEa) Ponúkame vám na predaj murovaný rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonš

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Púchov

197,000 €

ZĽAVA Rodinný dom 110m², pozemok 757m², Turzovka okr. Čadca

Reality Turzovka

Rodinný dom | Vyšný koniec | 330 m²

(N012-12-KNMA) maklér Martin Knižka 0911 389 132 Ponúkame na predaj podpivničený dvojpodlažný

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turzovka

129,900 € 394 €/m²

PRENÁJOM -2izb.štýlový byt v Humennom 2x parking

Reality Humenné

2 izbový byt | Námestie Slobody | 0 m²

Ponúkam Vám na prenájom 2 izbový slnečný byt na Námesti Slobody v centre Humenného. Tu nemusí

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Humenné

400 €/mesiac

ZNÍŽENÁ CENA. Na predaj veľký 3 izbový byt, Humenné (N042-113-MABA)

Reality Humenné

3 izbový byt | Ševčenkova | 70 m²

N042-113-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. Informácia o cene na vyžiadanie v RK. Real

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

NOVÁ CENA: Pozemok 3888m², obec Ďurčiná, okr. Žilina

Reality Ďurčiná

Rekreačný pozemok | bočná | 3,888 m²

(N013-14-KNMA) maklér Martin Knižka 0911 389 132 Ponúkame na predaj Investičný pozemok o rozlo

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ďurčiná

104,000 € 27 €/m²

NOVÁ CENA: Stavebný Pozemok 660m2, Oščadnica, okr. Čadca

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Dedovka | 660 m²

(N015-14-MAKN) maklér Martin Knižka 0911 389 132 Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Oš

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

44,600 € 68 €/m²

Rodinný dom Žakovce predaj

Reality Žakovce

Rodinný dom | 0 m²

N106-123-ERVEa Na predaj útulný rodinný dom v obci Žakovce . V dome sa nachádzajú 2 bytové j

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Žakovce

207,000 €

EXKLUZÍVNE Pozemok na predaj

Reality Sabinov

Záhrada | 0 m²

Exkluzívny pozemok sa nachádza v tichej lokalite záhradkárskej oblasti na okraji mesta Sabinov,

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

45,000 €

Unikátny pozemok s nekonečným horizontom-Humenné, Brestovská

Reality Humenné

Pozemok pre rodinné domy | Brestovská | 1,900 m²

JUDr. Marek Jurčišin a Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE, Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmer

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

71 €/m2 71 €/m2

Elegantný pozemok v pokojnej obci Chlmec pri Humennom

Reality Chlmec

Pozemok pre rodinné domy | 872 m²

JUDr. Marek Jurčišin a Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE, Vám v zastúpení vlastníkov, ponúka na

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chlmec

53,000 € 61 €/m²

Zubrohlava predaj pozemku časť Klinec

Reality Zubrohlava

Pozemok pre bytovú výstavbu | klinec | 1,072 m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok v krásnej lokalite Zubrohlava – časť Klinec Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zubrohlava

125,000 € 117 €/m²

Stavebný pozemok pre radové domčeky

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,700 m²

N113-14-ERVEa . Ponúkame na predaj pozemok o veľkosti 1700m² v obci Veľký Slavkov určený na vý

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Slavkov

389,400 € 229 €/m²

Predaj pozemok (N064-14-DASEa)

Reality Snežnica

Rekreačný pozemok | Snežnica | 700 m²

(N064-14-DASEa) Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 700 m² v kľudnej lokalite obce Snežnic

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

89,000 € 127 €/m²

NOVÁ CENA: Exkluzívne rodinný dom 90m², pozemok 705m², Čadca

Reality Čadca

Rodinný dom | bočná | 90 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=7wmu98pARq4 3D OBHLIADKA Odkaz TU:

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čadca

114,900 € 1277 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Rodinné domy na predaj (23077)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie