DOPYT - GARSÓNKA BRATISLAVA - Karlova Ves, Dúbravka, Ružinov, Petržalka, Rača, Nové Mesto

Pre konkrétnych klientov hľadám na kúpu garzónku alebo 1-izbový byt v Bratislave: Karlova Ves,

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

1 €

PRENÁJOM REŠTAURÁCIA + TERASA - BEZ ODSTUPNÉHO - SUPER ADRESA

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | 120 m²

Ponúkam Vám na prenájom REŠTAURÁCIU s kuchyňou na SUPER ADRESE, PLUS VEĽKÁ TERASA - BRATISLAVA

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

1 izbový slnečný byt - Stupava

Reality Stupava

1 izbový byt | 0 m²

Na predaj ponúkame 1-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Stupava, na ulici Jilemnického. Byt s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

134,000 €

EXKLUZÍVNE na predaj pozemok, Lackovce (N005-14-ANMA)

Reality Lackovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

N005-14-ANMA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality Hum

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lackovce

85,600 €

EXKLUZÍVNE na predaj garáž, Humenné (N003-19-ANMA)

Reality Humenné

Garáž | Hrnčiarska | 0 m²

N003-19-ANMA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality Hum

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Humenné

26,000 €

PREDAJ 1.izbový byt STUPAVA

Reality Stupava

1 izbový byt | 0 m²

N066-115-IVMAE Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej lokalite priam

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

130,000 €

REZERVOVANÉ. EXKLUZÍVNE na predaj vidiecky dom, Čertižné (N274-12-MIM)

Reality Čertižné

Rodinný dom | 0 m²

N274-12-MIM Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. BONUS pre klienta : čarovné prostredie - výborný

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čertižné

55,000 €

Predaj - 3 izbový byt Bratislava IV.

N105-113-EMJU Hľadáte útulný byt v Bratislave a máte radi prírodu? Ak áno, neprehliadnite tút

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

1 € 0 €/m²

Prenájom, krásny, zariadený dvojizbový byt-Levice

Reality Levice

2 izbový byt | Konopná | 50.69 m²

N163-212-FRADE3 Hľadáte moderné a štýlové bývanie v Leviciach? Tento 2 izbový byt vás určite z

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Levice

620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Novostavba bungalovu s veľkým pozemkom v obci Hraň

Reality Hraň

Rodinný dom | 122 m²

Chcete bývať v novostavbe s veľkým pozemkom ( 40 X 55 ) za skvelú cenu? Realitná kancelária Nov

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hraň

92,900 € 761 €/m²

Polyfunkčná budova na predaj Humenné

Reality Humenné

Obchodné priestory | Lesná | 450 m²

Ponúkam nedokončené komerčné a prevádzkové priestory na predaj. Multifunkčná budova bola navrhn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Humenné

300,000 € 667 €/m²

PRENÁJOM obchodné priestory - Žilina, Hliny.(NO13-8-MOPRa)

Reality Žilina

Obchodné priestory | Žilina | 140 m²

NO13-8-MOPRa Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na frekventovanom mieste Žilina- Hliny

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj, chalupa obklopená prírodou-Lišov(N179-13-FRADa)

Reality Lišov

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

N179-13-FRADa Link na video obhliadku: youtu.be/2cycg0teu7s?si=1OzhCvhcfb1HVRtL Ponúkame vám

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lišov

37,900 € 421 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Zálesie (Pieniny)

Reality Zálesie

Orná pôda | Zálesie | 509 m²

N002-14-LUSAa. Ponúkame vám na predaj pozemok v intraviláne obce Zálesie, okres Kežmarok. Ploc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

29,500 € 58 €/m²

Pozemok, orná pôda, Slovenská Ves

Reality Slovenská Ves

Orná pôda | Slovenská Ves | 5,488 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v podtatranskej obci Slovenská Ves, okres Kežmarok, o výmere 548

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Slovenská Ves

21 €/m2 21 €/m2

Pozemok, orná pôda, Mlynica .

Reality Mlynica

Orná pôda | Mlynica | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - ornú pôdu v podtatranskej obci Mlynica, okres Poprad. Pozemok

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

75 €/m2

NOVÁ CENA, veľký priemyselný pozemok-Šarovce(N173-14-FRAD)

Reality Šarovce

Komerčná zóna | SNP | 22,923 m²

N173-14-FRAD Link na video obhliadku: youtu.be/Yi6JxXsmp8M?si=OdEeX5VY4H6CcWF8 Ponúkame na p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šarovce

15 €/m2 15 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PRESTÍŽNE KANCELÁRSKE PRIESTORY /N224-26-OTKA/

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 148 m²

N224-26-OTKA Kto chce podnikať a mať lukratívne kancelárske priestory na prestížnej adrese v B

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj pozemky v Jezersku

Reality Jezersko

Orná pôda | 32,000 m²

Na predaj ponúkame pozemky o celkovej výmere viac ako 32000m2 prevažne lúky, pasienky a lesy. J

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jezersko

1 € 0 €/m²

Hľadáme stavebný pozemok v lokalite Haniska do 10 km

Reality Haniska

Komerčná zóna | 0 m²

Realitná kancelária Nové Bývanie hľadá pre konkrétneho klienta v lokalitách Seňa, Kechnec, Soko

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Haniska

1 €

Apartmán Hrebienok rezort

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | 45 m²

N083-111-ERVEa Ponúkame Vám na predaj nadštandardný apartmán v Starom Smokovci v HREBIENOK . II

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

319,000 € 7089 €/m²

Pozemok trvalý trávnatý porast

Reality Stará Lesná

Orná pôda | Stara lesna | 1,330 m²

N096-14-ERVE Pozemok na predaj - trvalý trávnatý porast v katastrálnom území Stará Lesná,. Poz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

5.5 €/m2 6 €/m2

Predaj chata, Kolárovice( N058-12-DASEa)

Reality Kolárovice

Chalupa, rekreačný domček | 351 m²

Ponúkame Vám napredaj útulnú chatu v obci Kolárovice, okres Bytča. Táto drevená chata s čiastoč

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kolárovice

49,000 € 140 €/m²

Stará Lesná stavebný pozemok na predaj

Reality Stará Lesná

Rekreačný pozemok | 4,000 m²

N076-14-ERVEa Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Stará Lesná

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

330,000 € 83 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23077)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie