Moderný 4-izbový dom s bazénom, krytou terasou a súkromím, Hamuliakovo, 323 000 €

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | 97 m²

Hľadáte moderné bývanie blízko Bratislavy, kde máte súkromie, terasu, bazén a pokoj? Tento 8-ro

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

323,000 € 3330 €/m²

Obchodný priestor na prenájom 42 m², centrum Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | 42 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 42 m², nachádzajúci sa priamo v historickom cen

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

799 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE! Veľkolepý priestor plný možností, Žilina - Centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 127.61 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? Keď sa spojí elegancia s dizajnom vznikne tento byt plný možností. Svojo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

332,800 € 2608 €/m²

EXKLUZÍVNE! Chalupa s projektom na rekonštrukciu, Horná Maríková - Vlkov (Javorníky)

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | 953 m²

Predstavujeme Vám na predaj staršiu chalupu v lokalite Horná Maríková časť Vlkov v tichej a prí

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

41,700 € 44 €/m²

Na prenájom kancelária, Žilina - Staré mesto, Cena: 290€/mesiac

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 43 m²

Reprezentatívna kancelária na prenájom priamo na Mariánskom námestí – Žilina, centrum Ponúkame

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Vlastná záhrada, 3 izby, kozub a dve terasy: celé podlažie rodinného domu na prenájom, Žilina - Trnové, Cena: 850€/mes vrát. energií

Reality Žilina

Rodinný dom | Laborecká | 101 m²

EXKLUZÍVNY PRENÁJOM! PREČO PRÁVE TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ? 101 m² úžitkovej plochy + 100 m² rovinatej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Žilina

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

VÁŠ PRÍBEH začína teraz: Kúria Pongrác, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašová, Cena: 3 950 000 €

Reality Košice-Staré Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | 3,483 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO PRÍLEŽITOSŤ? Projekty s autentickým príbehom a ROI potenciálom sú

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

3,950,000 € 1134 €/m²

Pripravujeme na predaj - rozostavaný rodinný dom/chalupu na Kysuciach

Reality Čadca

Vidiecky dom | 205 m²

Trojpodlažný zrubový dom s garážou a potenciálom na rekreačné bývanie – dokončite si ho podľa s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Čadca

Cena dohodou

Bývanie s bonusmi: zariadený 2-izbový byt, parkovisko + záhrada, Rajecké Teplice, Cena: 590€ s energ/mes

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | Školská | 42.81 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? 42,81 m² v podkroví na 4. poschodí, bytový dom s moderným vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Rajecké Teplice

590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 izbový byt, Žilina Staré mesto, Cena: 185.900€

Reality Žilina

2 izbový byt | 65.8 m²

Existujú byty, ktoré majú dobrú dispozíciu. A potom sú byty, kde svetlo hrá vo váš prospech. Te

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,900 € 2825 €/m²

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

Reality Štúrovo

2 izbový byt | 66.22 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v bytovom dome v Štúrove, na ul. Sobi

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(35) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 93.44 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE! Priestory pre podnikanie 200 m2, top dostupnosť, prenájom, Žilina - centrum, Cena: 1 900€/mes bez energií

Reality Žilina

Obchodné priestory | Vojtecha Tvrdého | 200 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na prenájom priestory pre podnikanie o výmere 200 m2 v centre Žiliny, s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj slnečného, stavebného pozemku, Povina, Cena: 23.065€

Reality Povina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám Exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 2.005m2 v obci Povina. Pozemok sa

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Povina

23,065 €

Pre top developera! Trojpodlažný apartmánový dom, Rajecké Teplice - Konská, Cena: 878 000

Reality Žilina

Rodinný dom | Konská | 550 m²

ČO ROBÍ TÚTO BUDOVU VÝNIMOČNOU? Tri podlažia apartmánov v turistickom magnete Rajeckej kotliny

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

878,000 € 1596 €/m²

EXKLUZÍVNE! Veľký pozemok na dve haly 8.166 m2, Dolný Hričov pri Žiline, Cena: 309.000,-EUR

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | Na Plzák | 0 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o rozlohe 8.166 m2 v území obce Dolný

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

309,000 €

02.D - 2-izb. apartmán, 55,74 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 55.74 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

02.A - 4-izb. apartmán, 144,03 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 144.03 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

REZERVÁCIA - Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 693 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | Peklina | 0 m²

REZERVÁCIA - EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 693 m² slnečnej parcely na konci príjazdove

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Prenájom priestorov 26m2 v centre Žiliny - Národná ul.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 26 m²

Hľadáte reprezentatívny priestor v centre mesta, kam klienti trafia bez problémov? Tento komple

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PENTHOUSE, 264 m2, absolútne centrum Žiliny, 264m2, NOVOSTAVBA

Reality Žilina

Mezonet | 264 m²

MGM reality Vám ponúka na predaj reprezentatívny nový mezonetový byt s úžitkovou plochou až 175

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

(13_5) 2-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

2 izbový byt | 65.8 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s podlahovou plochou 57,73m2 v obci Sv

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

162,900 € 2476 €/m²

REKREAČNA CHATA s 3 apartmánmi - Martinské Hole

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | 300 m²

Ponukame Vám na predaj novostavbu 3-podlažnej a nadštandardnej rekreačnej chaty, ktorá sa nachá

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

Cena dohodou

SKOLAUDOVANÉ - Moderné priestory aj pre zdravotníkov, Rajecké Teplice - Centrum

Reality Rajecké Teplice

Obchodné priestory | 392 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory v kompletne zrekonštruovanej vile „Biely dom“, k

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Rajecké Teplice

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23068)
Upresniť hľadanie