HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 6636 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,232 € 7135 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 100.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte Realitná ka

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,000 € 3764 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2-izbový byt vo vysokom štandarde v ocenenom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 51.76 m²

HERRYS - Na predaj 2-izbový byt vo vysokom štandarde v ocenenom projekte Metropolis Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,704 € 6834 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.33 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku Real

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

487,000 € 6465 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Starohájska | 44 m²

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 5227 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 4-izbový byt s veľkou terasou a 3 balkónmi v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bottova | 128.95 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 4-izbový byt s veľkou terasou a 3 balkónmi v projekte Metropolis R

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,164,655.98 € 9032 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

345,000 € 4085 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 100.1 m²

HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN Realitná kancelária HERRYS ponú

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 4945 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt na Vietnamskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 57.24 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt na Vietnamskej ulici Realitná kancelária HERRYS po

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4104 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom atraktívny novozariadený priestor v prémiovom projekte METROPOLIS.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bottova | 64 m²

HERRYS - Na prenájom atraktívny novozariadený priestor v prémiovom projekte METROPOLIS. Realit

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 53.94 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smoko

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

175,000 € 3244 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 47.76 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova Real

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,000 € 6051 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianske mýto | 155.15 m²

HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte Realitná kan

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,000 € 3539 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3 izbový priestranný byt v srdci Donovalov s dobrou dispozíciou, 3x parking

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 76.47 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

199,000 € 2602 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný slnečný 4-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom, Tichá ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 111.49 m²

HERRYS - Na predaj priestranný slnečný 4-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom, Tichá ulic

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

460,000 € 4126 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj rodinný dom v centrálnej časti obce Vysoká pri Morave

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Námestie Oslobodenia | 120 m²

HERRYS - Na predaj rodinný dom v centrálnej časti obce Vysoká pri Morave Realitná kancelária H

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

220,000 € 1833 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4169 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Frankovská | 6,212 m²

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky Reali

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4273 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kupeckého | 433.13 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku Real

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pezinok

890,000 € 2055 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Upresniť hľadanie