Rodinný dom | 0 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3-podlažný rodinný dom s dvojgarážou na Kolibe na Deviatej ulici
Cena dohodou
3 izbový byt | 28 m²
Ponúkame na predaj 1-izbové byty, 2 – izbové byty a 3 – izbové byty v Podolí. O PROJEKTE Preds
63,000 € 2250 €/m²
Rodinný dom | 137 m²
Zastavaná plocha 151 m² | Úžitková plocha 142 m² | Energetická trieda A/A1 WEB PROJEKTU: https
255,000 € 1861 €/m²
Rodinný dom | 142 m²
Zastavaná plocha 156 m² | Úžitková plocha 142 m² | Energetická trieda A/A1 WEB PROJEKTU: https:
275,000 € 1937 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 57 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l
229,990 € 4035 €/m²
3 izbový byt | Podniková | 63.61 m²
Nové bývanie pre moderný mestský život – v Rači, s nadhľadom a pokojom Predstavujeme vám PREDME
242,990 € 3820 €/m²
Rodinný dom | Stromová | 139.06 m²
Realitná kancelária Angels Real Vám prináša exkluzívne do ponuky krásny 4-izbový rodinný dom s
454,000 € 3265 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 880 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok o
385,000 € 438 €/m²
2 izbový byt | 52.09 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v
325,000 € 6239 €/m²
5 a viac izbový byt | 196.43 m²
Základné informácie Predstavujeme vám priestranný a svetlom zaliaty 5-izbový mezonet, ktorý sa
794,000 € 4042 €/m²
2 izbový byt | 56.16 m²
Základné informácie Predstavte si pokojné bývanie, praktickú dispozíciu a zároveň všetko potre
251,000 € 4469 €/m²
5 a viac izbový byt | Chalupkova | 172 m²
NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnosť
960,000 € 5581 €/m²
3 izbový byt | Panónska cesta | 71.73 m²
TARGETreal ponúka na predaj praktický byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.
314,990 € 4391 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 95 m²
DUALITY REAL Vám ponúka v projekte SUN GARDENS HVIEZDOSLAVOV na predaj moderné 3 a 4 izbové r
230,000 € 2421 €/m²
Rodinný dom | Stupavská | 110 m²
Ponúkame na predaj svetlý a moderný rodinný dom v tichej časti Bratislavy – mestská časť Rača,
498,900 € 4535 €/m²
Rodinný dom | Krajná | 109.8 m²
Ponúkame Vám na predaj posledné štvorizbové rodinné domy v projekte Lastovičky II v Novej Dedin
305,000 € 2778 €/m²
4 izbový byt | Krajná | 78.17 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s predzáhradkou a dvoma kúpeľňami v novom projekte bytových
276,486 € 3537 €/m²
2 izbový byt | Horný Slavkov | 92 m²
Ponúkame na predaj: priestranný 2-izbový mezonetový byt pod VYSOKÝMI TATRAMI – Veľký Slavkov, č
189,000 € 2054 €/m²
Rodinný dom | 1. mája | 288 m²
Predstavte si bývanie, kde má každý člen rodiny svoj priestor, kde si v zime vychutnáte kávu v
630,000 € 2188 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 70 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s úžasnou atmosférou, výbornou dispoz
309,000 € 4414 €/m²
Rodinný dom | Pod Rovnicami | 480 m²
S príchodom jari prichádza aj ideálny čas na zmenu. Táto vila v prestížnom Líščom údolí teraz
1,049,000 € 2185 €/m²
Apartmán | Akademická 339 | 35 m²
PREDMET PONUKY Byty v Cigerovom dome budú pripravené na bývanie v priebehu roku 2026. Predávaj
125,000 € 3571 €/m²
Obchodné priestory | Dlhé lúky | 127.55 m²
Ponúkame Vám na predaj obchodn priestor v retailovej časti bytového projektu Pod Zábrehom II, u
274,000 € 2148 €/m²
3 izbový byt | Južná | 88.21 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čistá výmera bytu je 85
247,700 € 2808 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.