Predaj parkovacích státí v podzemnej garáži v centre Bratislavy - odpočet DPH

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vajnorská | 25 m²

Spoločnosť Bývanie Teplo Klimatizácia s.r.o. ponúka na predaj parkovacie zdvojené parkovacie st

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

60,000 € 2400 €/m²

Top
Top

Ušetrite 20.000 EUR - 4i byt v projekte Nový Majer s parkovacím státím v garáži a kobkou v cene

Reality Stupava

4 izbový byt | Pri majeri | 100 m²

Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 4-izbové byty s balk

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Stupava

303,781 € 3038 €/m²

Top
Top

Útulné 1-izbové byty v projekte BAYA – ktoré si vedia na seba zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 42.92 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,800 € 5144 €/m²

Top
Top

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

Luxusný 2-izbový apartmán v srdci Vysokých Tatier – projekt PRIMAVERA

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 62.87 m²

Užite si dokonalý pokoj, súkromie a relax v jedinečnom prostredí Vysokých Tatier. Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Top
Top

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Moderný 4i rodinný dom

Reality Myjava

Rodinný dom | Nezadaná | 83.38 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý spája moderný dizajn a technológie pre maximálny komfort

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Myjava

225,000 € 2698 €/m²

Top
Top

2,5-izbový byt – flexibilný priestor, ideálny pre prácu z domu či menšiu rodinu (58 m²)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Senecka cesta | 58.2 m²

Najuniverzálnejšia dispozícia projektu – 2,5-izbový byt – je perfektnou voľbou pre tých, ktorí

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

188,300 € 3235 €/m²

Top
Top

2-izbový byt – ideálny pre páry, dizajnové riešenia v štandarde a presvetlené priestory (45 m²–47,59 m²)

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Senecka cesta | 47.59 m²

Ak hľadáte komfortné bývanie s moderným štandardom, 2-izbové byty v projekte púpavy Bernolák po

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

173,502 € 3646 €/m²

Top
Top

1-izbový byt – premyslené bývanie s nízkymi nákladmi a moderným komfortom (od 31 m²)

Reality Bernolákovo

1 izbový byt | Senecka cesta | 31.07 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj efektívne riešené 1-izbové byty v projekte púpavy Bernolák

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

152,273 € 4901 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 3-izbové byty v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

3 izbový byt | Športová | 73 m²

Púpava development predstavuje unikátny rezidenčný projekt Púpavy Residence, ktorý prináša do T

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

427,000 € 5849 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Púpava development ponúka luxusné 2-izbové byty v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

2 izbový byt | Športová | 45.34 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

274,000 € 6043 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

GRAVITAS | Slnečný stavebný pozemok v Miloslavove, časť Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Kraskova | 645 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok v Alžbetinom Dvore, nachádzajúci s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

158,000 € 245 €/m²

Top
Top

Byty ZICHER: 2-izbový byt 5.2B (71,17 m2)

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 5.2B je situovaný na 2. poschodí Bytov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

193,700 € 2722 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt 5.1B (71,38 m2)

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.38 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 5.1B je situovaný na 2. poschodí Bytov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Martin

194,200 € 2721 €/m²

Top
Top

Kompaktný kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s extra obytným priestorom, biokrbom, loggiou a wellness kúpeľňou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, zask

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

262,900 € 3783 €/m²

Top
Top

LUCRON | Úplne nový dog-friendly 2 izbový byt s predzáhradkou s parkingom aj pivnicou v cene na prenájom v projekte Arboria na Zimnej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Zimná ulica | 86.35 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový nadštandardne zariadený 2 izbový byt o výme

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Trnava

575 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Top
Top

AZ. Byty Kamenáč – 3 izbový byt - jedinečné bývanie v srdci Kamenného Mlynu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

Exkluzívne iba u nás Vám predstavujeme v mene našej realitnej kancelárie Andel & Zachar unikátn

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 3193 €/m²

Top
Top

AZ. Byty Kamenáč – 2 izbový byt - jedinečné bývanie v srdci Kamenného Mlynu v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | 50 m²

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

184,900 € 3698 €/m²

Top
Top

Predaj rod.dom v obci Priechod, Banská Bystrica

Reality Priechod

Rodinný dom | 685 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj nádherný rodinný dom v pokojne

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Priechod

388,000 € 566 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM – HONTIANSKE TESÁRE

Reality Hontianske Tesáre

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nemusíte báť skrytých nákladov na technológie? Tento dom v malebných H

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hontianske Tesáre

178,800 € 894 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Štýlový 7-izb RD pri parčíku, 240m2, terasa, prístavba, 6x parking

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 240 m²

EXPAT EXPERTS | Exkluzívne | Predaj | Zariadený 7-izbový rodinný dom v mediteránskom štýle, s m

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

649,000 € 2704 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie