Delta-Rodinný dom s pozemkom 258 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Podlavická cesta | 140 m²

DeltaProperty ponúka na predaj murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica,

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

229,000 € 1636 €/m²

Delta-Pozemok s projektom aj so stavebným povolením 514 m2 Sliač predaj

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

Delta Property ponúka na predaj rovinatý pozemok s rozlohou 514 m2. Nachádza sa len 4 km od mes

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

160,000 € 311 €/m²

DELTA - Slnečný 1-izbový byt s balkónom na prenájom Poprad - Juh

Reality Poprad

1 izbový byt | Letná | 37 m²

Útulné bývanie s balkónom v Poprade? Presne tento 1-izbový byt na Juhu 3 si zamilujete. REALIT

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DELTA – Rodinný dom s 2 vstupmi v obci Šumiac, investičný potenciál

Reality Šumiac

Rodinný dom | Jána Švermu | 150 m²

Nehnuteľnosti v tejto lokalite sa častejšie prenajímajú, než predávajú. Dom s dvoma samostatným

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šumiac

94,000 € 627 €/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruované 1-izbové a 2-izbové byty v pokojnej časti Liptovského Mikuláša na ulici Revolučná.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ondrašovská | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruované 1-izbové a 2-izbové byty v pokojnej časti Liptovs

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DELTA – Rodinný dom / chalupa s veľkým pozemkom v podtatranskej obci Nižná Šuňava

Reality Šuňava

Rodinný dom | SNP | 50 m²

Dom s veľkým pozemkom pod Tatrami za cenu 1-izbového bytu? Presne tak. Táto nehnuteľnosť v Nižn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šuňava

Info v RK

DELTA - Na predaj slnečný stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry – Mlynica (Medzi Vodami)

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 769 m²

Realitná kancelária DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám ponúka na predaj rovinatý stav

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

129,500 € 168 €/m²

REZERVOVANÉ!!! - RODINNÝ DOM VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Zakladateľov | 590 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť vo Vysokých Tatrách. Rodinná vila sa n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

DELTA - Štýlový, zariadený 3-izbový byt s balkónom a samostatným vchodom v blízkosti Tatier

Reality Veľký Slavkov

3 izbový byt | Tatranská | 70 m²

Hľadáte investičný 3-izbový byt pri Tatrách s vlastným vchodom a balkónom? Táto ponuka vo Veľko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

189,900 € 2713 €/m²

Ponúkame na prenájom zariadený slnečný 2,5-izbový byt so zaskleným balkónom na sídlisku Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Slovenského odboja | 52 m²

-- Ponúkame na prenájom zariadený slnečný 2,5-izbový byt so zaskleným balkónom na sídlisku Zápa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Poprad

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DELTA - Rodinný dom s potenciálom rozšírenia, zimnou terasou a garážou – Iliašovce

Reality Iliašovce

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Hľadáte útulný rodinný dom s potenciálom rozšírenia? Tento dom v obci Iliašovce ponúka zimnú te

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Iliašovce

159,000 € 2446 €/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový rodinný dom po rekonštrukcii, Smolnícka Huta

Reality Smolnícka Huta

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

REZERVOVANÝ Exkluzívne Delta Property ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový rod

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Domy na predaj Smolnícka Huta

140,000 € 933 €/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený Apartmán v Poprade –Veľkej.

Reality Poprad

2 izbový byt | Richarda Bekessa | 91.66 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený Apartmán v Poprade –Veľkej. Apartmán sa nachádza v bud

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 02.11.2025
Byty na predaj Poprad

660 € 7 €/m²

DELTA - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ MEZONET S KRBOM, LOGGIOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM – POPRAD, BLÍZKO CENTRA

Reality Poprad

Mezonet | Hviezdoslavova | 94 m²

Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

PREDANÉ 2izbový byt, Poprad, Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 52 m²

PREDANÉ - Delta Property Vám exluzívne ponúka na predaj- 2 izbový byt s balkónom na Západe v Po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

DELTA - ŠTÝLOVÉ KANCELÁRSKO-OBCHODNÉ PRIESTORY NA NÁMESTÍ V POPRADE

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Svätého Egídia | 40 m²

Realitná kancelária DELTA PROPERTY – váš miestny špecialista vám ponúka na prenájom reprezentat

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

380 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DELTA - Nadštandardný, moderný 3 izb. byt na prenájom, Karpatská

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 76 m²

DELTA PROPERTY ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový byt na Karpatskej ulici v Poprade, kto

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Poprad

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DELTA - parkovacie miesto na prenájom, Poprad budova EDEN

Reality Poprad

Garáž | Štefánikova | 15 m²

DELTA property ponúka na prenájom parkovacie miesto v areáli bytovej budovy EDEN v Poprade.

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Poprad

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

DELTA - NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT s GARÁŽOU - vlastné kúrenie, balkón, nízke náklady - TATRANSKÁ KOTLINA

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Tatranská Kotlina | 70 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj úžasný 3-izbový byt

Publikované: 12.05.2022 Aktualizované: 26.03.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

185,000 € 2643 €/m²

DELTA-3izbový byt na prenájom, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Veľká Lomnica | 110 m²

Delta property Vám ponúka na prenájom veľkometrážny 3 izbový byt s terasou , ktorý je zariadený

Publikované: 26.05.2016 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na prenájom Veľká Lomnica

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom - drevenica po vkusnej rekonštrukcii, Šumiac

Reality Šumiac

Vidiecky dom | Šumiac | 140 m²

Exkluzívne Delta Property z poverenia majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonštruovanú dvoj p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šumiac

144,900 € 1179 €/m²

BEZ PROVÍZIE/ Novovybudované kancelárske priestory na prenájom v budove ATRIUM 2300 m2

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Starohájska | 2,300 m²

Ponúkame na prenájom priestor v polyfunkčnej budove ATRIUM na ulici Starohájska 1 (vstup od láv

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

BEZ PROVÍZIE/ Kancelársky priestor na prenájom Trnava 18,5m2 / ul. Starohájska č. 1

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Starohájska | 18.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove ATRIUM na ulici Starohájska 1,

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

BEZ PROVÍZIE/ Novovybudované kancelárske priestory na prenájom v budove ATRIUM 340 m2

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Starohájska | 340 m²