2+kk 200m od moře infinity pool sky bar

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Proč se vyplatí mít po boku odborníka při koupi nemovitosti v zahraničí? Pohybovat se sám na c

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

202,000 € 3885 €/m²

Impozantní vila s panoramatickým výhledem na moře a hory v Perazića Do

Reality Čierna Hora

Rodinný dom | Čierna Hora

Tato moderní vila rozložená do čtyř podlaží se nachází na jedné z nejprestižnějších a historick

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj

1,658,000 € 4145 €/m²

Prostorný apartmán v Baru jen pár kroků od pláže i centra města

Reality Čierna Hora

2 izbový byt | Čierna Hora

Praktický, světlý a umístěný přesně tam, kde to dává smysl. Tento byt v pátém patře udržované b

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 3370 €/m²

Exkluzivní vila s bazénem a velkým pozemkem s panoramatickým výhledem na moře a hory v Reževići

Reality Čierna Hora

Rodinný dom | Čierna Hora

V klidné části Budvanské riviéry, v malebné obci Reževići, se nachází výjimečná vila se čtyřmi

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj

2,858,000 € 7145 €/m²

DAMAC Riverside Views – Luxusní bydlení u řeky v srdci Dubaje, u největšího letiště na světe

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Objevte DAMAC Riverside Views – první rezidenční komunitu v Dubaji plánovanou kolem řeky, kde s

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

230,000 € 3151 €/m²

Prostorný 2+kk v DAMAC Lagoons - investice v Dubaji s možností splátek

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

V této části Dubaje dominuje voda, otevřený prostor a jasná architektonická vize. Projekt vytvá

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

274,600 € 4818 €/m²

Investiční perla u pláže: Moderní apartmán s výhledem na bazén, Pattaya.

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Představujeme vám prostorný apartmán o velikosti 91 m², který se nachází v 3 patře exkluzivního

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

232,000 € 2729 €/m²

2+1 s bazénem za top cenu kousek od moře na Kypru

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Při koupi nemovitosti od nás získáte kompletní služby na klíč! Nemusíte hledat správce, nábytká

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

140,000 € 1867 €/m²

Luxusní 2+1 jen 150 m od moře, bydlení s vysokým standardem

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Jsme na místě a jsme první české zastoupení na Kypru. Díky tomu vám můžeme nabídnout ty nejlepš

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

205,000 € 2470 €/m²

Luxusní 1+kk, vlastní pláž a molo u moře na Kypru

Reality Cyprus

Garsónka | Cyprus

Ve výhradním zastoupení naších klientů a za skvělou cenu nabízíme nádherný 1+kk apartmán s část

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

132,000 € 3882 €/m²

Moderní apartmán v přízemí v Baru – kousek středomořského ráje na dosah

Reality Čierna Hora

2 izbový byt | Čierna Hora

V prestižní čtvrti Topolica v oblíbeném přímořském městě Bar vzniká moderní rezidenční komplex,

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

123,760 € 2878 €/m²

Predaj 3 izbový byt Nitra Klokočina EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 61 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre, na síd

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

145,000 € 2377 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne iba u nás: Predaj priestranného 3i. bytu s terasou na najvyššom poschodí, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 94.29 m²

Predaj priestranného 3i. bytu s terasou, Hrachova ul., Prievoz Celý byt je svetlý, úpravami je

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkorysé 3-izbové byty v projekte PONT – bývanie, ktoré spája

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 90 m²

Fedors Group Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte PONT Tento projekt spája kvalitnú a

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

434,000 € 4274 €/m²

Na predaj orná pôda v obci Zálesie okres Senec

Reality Zálesie

Orná pôda | Obilná | 8,719.3 m²

Len v ponuke realitnej kancelárie COLUMBA Central nájdete na predaj tento pozemok, ktorý sa

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Pozemky na predaj Zálesie

180,960 € 21 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Dolná | 161 m²

V ponuke realitnej kancelárie COLUMBA Central nájdete na predaj tento 4-izbový rodinný dom v pô

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zohor

189,000 € 1236 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Zálesí okres Senec

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Ku gaštanu | 2,039 m²

V ponuke realitnej kancelárie COLUMBA Central nájdete na predaj tento pozemok, ktorý sa nachádz

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 14.08.2025
Pozemky na predaj Zálesie

530,140 € 260 €/m²

Na prenájom zariadený 1-izbový byt s loggiou na Dlhých Dieloch

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Kolískova | 37 m²

Iba realitná kancelária COLUMBA Central ponúka na prenájom tento kompletne zariadený 1-izbový b

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj vinohradnícky domček v Skalici

Reality Skalica

Záhradná chatka | Špety | 29 m²

Realitná kancelária COLUMBA Central ponúka na predaj vinohradnícky domček, ktorý sa nachádza

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 24.03.2025
Chaty a chalupy na predaj Skalica

80,000 € 2759 €/m²

Na predaj apartmány v Chorvátsku na ostrove Hvar

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

COLUMBA Central ponúka na predaj tri apartmány v Chorvátsku na ostrove Hvar. PREČO JE OSTROV H

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj

365,000 € 3361 €/m²

Kancelársky priestor o celkovej rozlohe 82 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Župné námestie | 82 m²

V ponuke COLUMBA Centrál nájdete na prenájom kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú na Župn

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

TARGETreal | Na predaj, rekreačná chata Rieka, Čadca

Reality Čadca

Chata, drevenica, zrub | Rieka | 300 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=cUvVLSPpcM4 DRON VIDEO NEHNUTEĽNOSTI:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čadca

159,900 € 533 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RE01021488 Dom / Rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 758 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Orlovom. Dom bol postavený v 70 - tých rokoch, stojí na slnečn

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

197,000 € 260 €/m²

RK01021489 Byt / 3-izbový (predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na sídlisku Stred. Výmera bytu je

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

164,900 € 1987 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie