STAVEBNÝ POZEMOK, IBV MLYNY, SENICA

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 863 m²

MAXA reality ponúka na predaj posledný stavebný pozemok v zabývanej, atraktívnej lokalite IBV

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senica

139,000 € 161 €/m²

Na predaj dvojizbový byt s balkónom na starom sídlisku v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt na starom sídlisku s balkónom v dobrej lokalite starého s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v Obci Malá Lehota okr. Žarnovica. DOM: Samostatne stojací jednopo

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

149,990 € 750 €/m²

Izby na prenájom v rodinnom dome v Opatovciach nad Nitrou

Reality Opatovce nad Nitrou

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4 izby v rodinnom dome v obci Opatovce nad Nitrou v tesnej blízkosti

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Opatovce nad Nitrou

300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Hala a prevádzková budova na predaj, Prievidza

Reality Prievidza

Objekt pre obchod | 594 m²

Ponúkame Vám na predaj halu na ulici Nadjazdová, hneď pri priamom vjazde do okresného mesta Pri

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Na podlaží nezáleží v prípade výťahu. Cena

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

95,000 € 1583 €/m²

Rodinný dom s garážou, Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 130 m²

Vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra Senice – ulica Sadová – Vám spoločnosť MAXA reality ex

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senica

187,200 € 1440 €/m²

NA PRENÁJOM 2 izbový byt, Zuzany Chalupovej, Slnečnice - mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 48 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám MAXA reality ponúka na prenájom veľmi pekný, prémiovo zari

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK, KUNOV III

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 461 m²

Na predaj: stavebný pozemok – ideálny na rekreačnú chatku, na mobilný dom alebo kontajnerové bý

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senica

45,000 € 98 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Sebedražie

Reality Sebedražie

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obci Sebedražie s výmerou 66 m², nachádzajúci sa na 4. poscho

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sebedražie

84,000 € 1273 €/m²

ZĽAVA!!! Trojizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

3-izbový byt s komorou a loggiou, Senica – Sotina (ul. J. Mudrocha) Na predaj ponúkame 3-izbo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

115,000 € 1554 €/m²

Stavebný pozemok 802m2, Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | 802 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok určený na stavbu rodinného dom na sídlisku Sever v meste Prievid

Publikované: 01.12.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

149,000 € 186 €/m²

Pozemok v intraviláne, obec Hlboké

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 1,264 m²

NOVINKA v ponuke MAXA REALITY Pozemok v intraviláne obce Hlboké, okres Senica Na predaj po

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senica

50,000 € 40 €/m²

Prenájom 3 - izbový byt Centrum, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom vkusne zrekonštruovaný slnečný 3 izbový byt v Centre mesta v Prievidza

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ : Pozemok s peknými výhľadmi 1292 m2 - Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Pozemok pre rodinné domy | 1,292 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v extraviláne obce Čierny Balog, v miestnej časti Krám, pod Urba

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

68,500 € 53 €/m²

EXKLUZÍVNE Rodinný dom, Čierne mesto, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenej a vyhľadávanej časti Čierne mesto v Prievidzi. Táto

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Prievidza

269,900 € 1799 €/m²

Pozemok 635m2, Sebedražie

Reality Sebedražie

Pozemok pre rodinné domy | 635 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Sebedražie neďaleko mesta Prievidza. Pozemok o celkovej v

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sebedražie

66,900 € 105 €/m²

Priestory reštaurácie na predaj, Prievidza

Reality Prievidza

Administratívny objekt | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj priestory reštaurácie v najlukratívnejšej časti mesta Prievidza, oproti

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

310,000 € 917 €/m²

Pozemok pre komerčné využitie 1633m2 sídlsiko Žabník, Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | 1,633 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1633m2 v meste Prievidza vhodný na podnikateľské účely

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

299,000 € 183 €/m²

Hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 1. podlaží. Cena 50 000 - 70

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

70,000 € 1167 €/m²

Hotel na prenájom, Prievidza

Reality Prievidza

Reštaurácia | 1,200 m²

Ponúkame na prenájom plne funkčný a kompletne zariadený hotel v meste Prievidza s kapacitou 34

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

Cena na vyžiadanie

Trojizbový byt v novostavbe RIVERISIDE, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s terasou vo výhľadávanej lokalite starého sídliska. Lo

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Trojizbový byt na prenájom sídlisko Kopanice, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte príjemné bývanie v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou? Ponúkame vám

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Jedinečný slnečný pozemok v Handlovej

Reality Handlová

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Ponúkam na predaj jedinečný slnečný pozemok v Handlovej, ideálny na výstavbu vysnívaného rodinn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

42,000 € 28 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23079)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie