REZERVOVANÉ Moderný 3 - izbový byt v meste Nováky

Reality Nováky

3 izbový byt | 67 m²

MAXA REALITY Vám ponúka na predaj exkluzívny trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite Novák na u

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nováky

134,000 € 2000 €/m²

Trojizbový byt na prenájom v projekte Riverside, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame na prenájom byt v novostavbe prestížneho bytového komplexu Riverside v meste Prievidza

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Orná pôda v obci Zemianske Kostoľany

Reality Zemianske Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | 21,431 m²

Maxa reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozsiahlu ornu pôdu v obci Zemianske Kostoľany. O

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zemianske Kostoľany

Cena na vyžiadanie

Na predaj pozemok v obci Dolná Lehota

Reality Dolná Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 787 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Dolná Lehota. Nachádza sa v extraviláne obce a je vedený

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Lehota

39,000 € 50 €/m²

PREDAJ GARÁŽ Brezno - Fraňa Kráľa

Reality Brezno

Garáž | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v radovej zástavbe mesta Brezno. Je situovaná vo vyhľadávanej a do

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

Priestory reštaurácie na predaj, Prievidza

Reality Prievidza

Administratívny objekt | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj priestory reštaurácie v najlukratívnejšej časti mesta Prievidza, oproti

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

310,000 € 917 €/m²

Pozemok pre komerčné využitie 1633m2 sídlsiko Žabník, Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | 1,633 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1633m2 v meste Prievidza vhodný na podnikateľské účely

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

299,000 € 183 €/m²

Hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 1. podlaží. Cena 50 000 - 70

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

70,000 € 1167 €/m²

TOP ponuka v Brezne: priestranný 2i byt (64 m2) v žiadanej lokalite

Reality Brezno

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný dvojizbový byt s výmerou 64 m2, situovaný v jednej z najvyh

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

Pozemok 635m2, Sebedražie

Reality Sebedražie

Pozemok pre rodinné domy | 635 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Sebedražie neďaleko mesta Prievidza. Pozemok o celkovej v

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sebedražie

66,900 € 105 €/m²

Hotel na prenájom, Prievidza

Reality Prievidza

Reštaurácia | 1,200 m²

Ponúkame na prenájom plne funkčný a kompletne zariadený hotel v meste Prievidza s kapacitou 34

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

Cena na vyžiadanie

Na predaj 3- izbový byt, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 81 m²

Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vyhľad

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prievidza

132,900 € 1641 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok v širšom centre Senice

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 1,161 m²

Lukratívny stavebný pozemok v širšom centre Senice – investičná príležitosť. Spoločnosť MAX

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senica

197,370 € 170 €/m²

Apartmán, Nedožery - Brezany, Prenájom

Reality Nedožery-Brezany

2 izbový byt | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom apartmán v rodinnom dome v Nedožeroch-Brezanoch. Apartmán je dvojizbo

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nedožery-Brezany

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Budova na predaj, Diviacká Nová Ves

Reality Diviacka Nová Ves

Objekt pre obchod | 300 m²

Ponúkame na predaj komerčnú budovu s výrazným podnikateľským potenciálom v obci Diviacka Nová V

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Diviacka Nová Ves

145,000 € 483 €/m²

NA PRENÁJOM KLIMATIZOVANÉ priestory, centrum, Senica

Reality Senica

Administratívny objekt | 40 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta Senica Hľadáte reprezentatívne priestory pre

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Senica

375 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor, pešia zóna, Senica

Reality Senica

Obchodné priestory | 64 m²

MAXA reality ponúka na PRENÁJOM / exkluzívny, obchodný priestor s výkladom, 64 m2 – Hviezdoslav

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Senica

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ / VÝMENA 4 izbový byt za RD !, 2 x garáž, Šaštín - Stráže

Reality Šaštín-Stráže

4 izbový byt | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám MAXA reality ponúka na preda prípadne výmenu za RD jeden z najväčší

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šaštín-Stráže

125,000 € 1563 €/m²

Prenájom dvojizbový byt v novostavbe v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom dvojizbový byt s priestranou terasou vo vyhľadávanej lokalite na staro

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HĽADÁME BYTY PRE KLIENTOV !

Reality Senica

2 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt, 2 izbový byt a 3 izbový byt. LOKALITA: Štefá

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 1429 €/m²

ZĽAVA!!! Rodinný dom s garážou, obec Koválov, okres Senica

Reality Koválov

Rodinný dom | 170 m²

So súhlasom majiteľa Vám spoločnosť MAXA reality ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 6-izbov

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Koválov

238,900 € 1405 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 68 m²

EXKLUZÍVNA TOP PONUKA – Štýlový 3-izbový byt, do ktorého sa zamilujete | Senica – Sotina Preds

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

149,000 € 2191 €/m²

2 - izbový byt v Centre mesta Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 54 m²

MAXA reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Centre mesta Prievidz

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

99,900 € 1850 €/m²

PRENÁJOM DVOJIZBOVÝ BYT NA STAROM SÍDLISKU V PRIEVIDZI

Reality Prievidza

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 - izbový byt na Starok Sídlisku. Byt o rozlohe 56 m2 sa nachádza na

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

460 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Rodinné domy na predaj (23079)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie