Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa

Reality Osturňa

Chalupa, rekreačný domček | 1,000 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa Rea

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osturňa

73,000 € 73 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor, ul.Majere

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

Hľadáte reprezentatívne kancelárske priestory pre svoje podnikanie? Ponúkame vám kancelársky pr

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Tradičný vínny dom s vlastným viničom v Bátorových Kosihách

Reality Bátorove Kosihy

Vidiecky dom | 999 m²

Ponúkame Vám na predaj tradičný vínny dom s vlastným viničom v malebnej obci Bátorove Kosihy, k

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

25,900 € 26 €/m²

Rodinný dom na prenájom, Karvaša a Bláhovca

Reality Vrútky

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte komfortné a reprezentatívne bývanie vo vyhľadávanej lokalite? Ponúkame na prenájom prie

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Vrútky

1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1-izbový byt na prenájom, ul. Kollárová, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

Predstavujeme vám na dlhodobý prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom na Kollárove

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Svetlý 3 izbový byt na predaj Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

Slnečný a priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Martin – Košúty 2. Hľ

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Martin

163,000 € 2433 €/m²

Obchodno - výrobné priestory na prenájom, Ľadoveň

Reality Martin

Priestor pre výrobu | 130 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelové priestory s výmerou cca 130 m², ktoré sa nachádzajú vo vyhľadá

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Martin

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Polyfunkčný priestor na prenájom, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný polyfunkčný priestor nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Martin

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1 izbový byt s balkónom na prenájom v Širšom Centre, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v lokalite Širšie Centrum. Byt má balkón, je po kompletnej re

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom Garsónky v novostavbe Orion, Bystrická cesta

Reality Ružomberok

Garsónka | 21.3 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v Ružomberku, ul. Bystrická cesta. Byt má výmeru 21 m2, 3. posch

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Starší dom s veľkým pozemkom na polosamote v Kolárove - Veľký Ostrov

Reality Kolárovo

Pozemok pre rodinné domy | 4,224 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite Veľký Ostrov, v blízkosti mesta Kolárovo. Ide o takzvanú po

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Kolárovo

44,900 € 11 €/m²

2-izbový byt /52 m2/ Žilina - Závodie

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj zariadený 2-izbový / 52 m2/ v Žiline - Závodie: - nachádz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Prenájom Apartmánu s výhľadom na jazero v Hrabove

Reality Ružomberok

Apartmán | 55.2 m²

Ponúkame do prenájmu apartmán s nádherným výhľadom na priehradu a okolitú prírodu. Prenajíma s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Garáž na predaj, Centrum, Martin

Reality Martin

Garáž | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž o výmere 18 m2 v hromadných garážach, pri LIDL . Má rekonštrukciu stre

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Martin

22,500 € 1250 €/m²

PREDAJ: Priestranný 4-izbový byt s loggiou – Prievidza, Zapotôčky

Reality Prievidza

4 izbový byt | 86.4 m²

Hľadáte nové bývanie pre svoju rodinu v jednej z najobľúbenejších častí Prievidze? Ponúkame na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prievidza

142,000 € 1644 €/m²

Rodinný dom v centre obce /841 m2/ Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | 841 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný dom v obci Liptovské Revúce /841

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

185,500 € 221 €/m²

Záhradná chatka s udržiavanou záhradou /226 m2/, Veľká Bytča

Reality Bytča

Záhradná chatka | 226 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku / 17 m2 / s pozemkom / 209 m2 / v záhradkár

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bytča

39,900 € 177 €/m²

Kancelárske priestory, /140m2/, ŽILINA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 140 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom kancelárie, /140m2/, ŽILINA . K dispozícii sú kancelárie n

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,708 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3-izbový byt na prenájom, Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 83 m²

Prenájom 3-izbového bytu v Martine – Priekopa Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 662 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľadom o výmere 662 m

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

95,000 € 144 €/m²

1 - izbové byty, APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM, Bojnice

Reality Bojnice

1 izbový byt | Bojnice | 31.8 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 1 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | Pribylina | 285 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej, vyhľadávanej rekreačnej oblasti na Liptove - v obc

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Pribylina

Cena dohodou

Investičný pozemok na predaj, Dolný Kalník

Reality Dolný Kalník

Lúka, pasienok | 4,923 m²

Hľadáte skvelú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Dolný Ka

Publikované: 28.06.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

132,921 € 27 €/m²

Rekreačná chata v lese – Martin, Stráne

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Rekreačná chata v lese – Martin, Stráne Ponúkame na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

169,000 €

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Upresniť hľadanie