Rodinný dom | Záhradná | 349 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom situovaný v tiche
1,050,000 € 3009 €/m²
Rodinný dom | 368 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty exkluzívne ponúka na predaj unikátnu 7 izbovú rodinnú vilu s baz
Info v RK
Rodinný dom | 470 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj jedinečnú 7-izbovú rodinnú vilu, ktorá spája ve
1,999,000 € 4253 €/m²
Rodinný dom | Haydnova | 352 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj priestrannú 7-izbovú vilu po kompletnej rekonšt
Info v RK
4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 200 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s dvoma terasam
Info v RK
Rodinný dom | Haydnova | 150 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný
Info v RK
4 izbový byt | Skalná | 244 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt na Skalnej ulici v bratis
Info v RK
Rodinný dom | 800 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj výnimočnú historickú vilu, ktorú nechal vybudov
Info v RK
3 izbový byt | Tomášikova | 152 m²
Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj trojizbový mezonet v novostavbe Tomach
637,000 € 4191 €/m²
Rodinný dom | Havlíčkova | 720 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty exkluzívne ponúka na predaj veľkolepú 4 podlažnú vilu situovanú
Info v RK
2 izbový byt | Mudroňova | 97 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom 2 izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí p
1,700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 1,077 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj exkluzívny pozemok s vydaným právoplatným stave
Info v RK
Rodinný dom | Matúšova | 262 m²
SLOVAKIA SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY ponúka na prenájom modernú 6-izbovú vilu s bazénom v pr
Info v RK
Rodinný dom | Bottova | 500 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty exkluzívne ponúka na predaj modernú 8-izbovú trojpodlaž
Info v RK
2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s terasou situ
434,000 € 7000 €/m²
3 izbový byt | Laurinská | 130 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom elegantný 3-izbový byt situovaný na
Info v RK
Rodinný dom | Pražská | 650 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú vilu s noblesným
Info v RK
4 izbový byt | Bezručova | 170 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonet Amber Loft
1,689,000 € 9935 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 105.22 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt (3-0.5) v rezidenčnom pro
497,696 € 4730 €/m²
Rodinný dom | Ambrova | 245 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom v radovej zás
885,000 € 3612 €/m²
3 izbový byt | Vikárska | 72 m²
Hľadáte byt s potenciálom v jednej z najžiadanejších lokalít v Nitre? Realitná kancelária Pavl
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom na Brane
165,000 € 1500 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova trieda | 78 m²
REZERVOVANÉ!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký kompletn
670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Hlboká | 37 m²
onúkame Vám na prenájom 1 izbový byt s veľkou presklenou loggiou v Nitre, časť Čermáň na ulici
570 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.