Priestranný 4-izbový rodinný dom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 8. apríla | 212 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s krásnym pozemkom na ulici 8.Apríla v Starej Turej. Ne

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Stará Turá

175,000 € 825 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priemyselný pozemok, Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Priemyselná zóna | Nezadaná | 3,534 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v obci Moravské Lieskové. Pozemok

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 29.05.2025
Pozemky na predaj Moravské Lieskové

129,000 € 37 €/m²

Pozemok Zelená voda - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Zelena voda | 851 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti Zelená Voda v k

Publikované: 18.08.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

34,900 € 41 €/m²

Lukratívne pozemky v novej obytnej zóne - Dolné Srnie

Reality Dolné Srnie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 522 m²

Ak hľadáte vhodný pozemok pre stavbu svojho rodinného domu a ruch mesta nie je pre vás

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 29.05.2025
Pozemky na predaj Dolné Srnie

130 €/m2 130 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačná chata s celoročným bývaním – Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Zelená voda II. | 147 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s možnosťou celoročného bývania v jednej z najvyhľadávanejší

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

249,000 € 1694 €/m²

Zabehnuté Pohostinstvo POD ORECHOM v obci Beckov na predaj

Reality Beckov

Reštaurácia | 1. mája | 250 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pohostinstvo (krčmu) v obci Beckov vzdialene

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Beckov

119,000 € 476 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 539 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Bohuslavice o rozlohe 539m2. Z obce je d

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

48,510 € 90 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 2412m2, Považany

Reality Považany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,412 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu? Ponúkame vám možnosť stať sa majiteľom pozemku v obci

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 24.12.2025
Pozemky na predaj Považany

99,900 € 41 €/m²

Nadštandardné byty priamo v centre mesta

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Júliusa Gábriša | 68.67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2- izbový byt s očarujúcim výhľadom nachádzajúci sa priamo v cen

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Priestranná garáž na predaj REZERVOVANÉ

Reality Beckov

Garáž | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž s výmerou 20m2. Garáž sa nachádza na prízemí bytového domu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Beckov

17,900 € 895 €/m²

4-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou

Reality Vrbové

4 izbový byt | Družstevná | 98 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

199,990 €/mesiac 2041 €/mesiac/m²

Posledný dom na predaj - II.etapa Bývanie Skalka

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Újazd | 125 m²

V Skalke nad Váhom (časť Újazd), len 10 minút od Trenčína, vám ponúkame 4-izbový radový dom s

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Skalka nad Váhom

209,900 € 1639 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Poriadie – ideálne miesto pre výstavbu rodinného domu alebo chaty!

Reality Poriadie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,147 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 2147 m² v tichej a pokojnej lokalite obce Poriadi

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 18.08.2025
Pozemky na predaj Poriadie

Cena dohodou

Nadštandardné byty s výhodou rodinného domu Orechová

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Orechová ulica | 106 m²

Ponúkame na predaj nadštandardné 4- izbové byty s výhodou rodinného domu a priestrannou záhrado

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Polyfunkčný meštiansky dom s výnosom - Námestie Slobody, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Historický objekt | Námestie Slobody | 600 m²

V samotnom srdci historického centra Nového Mesta nad Váhom ponúkame na predaj unikátny polyfun

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

970,000 € 1617 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - Rodinný dom na Predaj

Reality Považany

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkame na predaj šikovný rodinný dom v obci Považany. Dom je momentálne 3-izbový, je možné ho

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Považany

92,000 € 968 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - 3-izbový byt v dobrej lokalite na predaj, Nové mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Považská | 63 m²

Hľadáte trojizbák v dobrej lokalite? Tak tento byt na Hájovkách čaká na svojho nového majiteľa.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

124,900 € 1983 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Mezonet na predaj ,Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

Mezonet | SNP | 69.2 m²

Snívate o mieste kde si viete oddýchnuť a ešte vám bude aj zarábať? Tak náš projekt Chateau Rév

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

215,900 € 3120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Garsónka na predaj, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Garsónka | Javorinská | 23 m²

Hľadáte investičný byt ktorý by ste mohli prenajať a vytvoriť si pasívny príjem? Práve pre vás

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

92,900 € 4039 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ!!!! Predaj rod. domu po kompletnej rekonštrukcii – Vrbové (okr. Piešťany)

Reality Vrbové

Rodinný dom | Šteruská cesta | 166 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný do

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Vrbové

Cena dohodou

Rodinný dom v tichej lokalite – Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | Medzihorská | 110 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Čachtice

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Čachtice

69,900 € 635 €/m²

Stavebný pozemok, Trenčianske Bohuslavice

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 795 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Bohuslavice o rozlohe 795m2. Z obce je d

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

71,550 € 90 €/m²

Priestory na prenájom - kanceláriia, rôzne služby

Reality Nové Mesto nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Čulenova | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom priestory na ulici Čulenova v meste Nov

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 29.05.2025
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Komerčné priestory v centre na predaj, NMn/V - Hurbanova ul.

Reality Nové Mesto nad Váhom

Polyfunkčný objekt | Hurbanova | 200 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj budovu vhodnú na komerčné účely v cente mesta Nov

Publikované: 09.10.2023 Aktualizované: 29.05.2025
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

230,000 € 1150 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie