PREDANÉ 2izbový byt, Poprad, Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 52 m²

PREDANÉ - Delta Property Vám exluzívne ponúka na predaj- 2 izbový byt s balkónom na Západe v Po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

DELTA - ŠTÝLOVÉ KANCELÁRSKO-OBCHODNÉ PRIESTORY NA NÁMESTÍ V POPRADE

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Svätého Egídia | 40 m²

Realitná kancelária DELTA PROPERTY – váš miestny špecialista vám ponúka na prenájom reprezentat

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

380 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DELTA - Nadštandardný, moderný 3 izb. byt na prenájom, Karpatská

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 76 m²

DELTA PROPERTY ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový byt na Karpatskej ulici v Poprade, kto

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Poprad

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DELTA - parkovacie miesto na prenájom, Poprad budova EDEN

Reality Poprad

Garáž | Štefánikova | 15 m²

DELTA property ponúka na prenájom parkovacie miesto v areáli bytovej budovy EDEN v Poprade.

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Poprad

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

DELTA - NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT s GARÁŽOU - vlastné kúrenie, balkón, nízke náklady - TATRANSKÁ KOTLINA

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Tatranská Kotlina | 70 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj úžasný 3-izbový byt

Publikované: 12.05.2022 Aktualizované: 26.03.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

185,000 € 2643 €/m²

DELTA-3izbový byt na prenájom, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Veľká Lomnica | 110 m²

Delta property Vám ponúka na prenájom veľkometrážny 3 izbový byt s terasou , ktorý je zariadený

Publikované: 26.05.2016 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na prenájom Veľká Lomnica

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom - drevenica po vkusnej rekonštrukcii, Šumiac

Reality Šumiac

Vidiecky dom | Šumiac | 140 m²

Exkluzívne Delta Property z poverenia majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonštruovanú dvoj p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šumiac

144,900 € 1179 €/m²

BEZ PROVÍZIE/ Klimatizovaný kanc. priestor na prenájom 15m2 na ul. J. Herdu / Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Jozefa Herdu | 15.4 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor v pešej dostupnosti do centra Trnavy. K

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

BEZ PROVÍZIE/ Novovybudované AMBULANCIE na prenájom v budove ATRIUM 2300m2, Starohájska 1

Reality Trnava

Obchodné priestory | Starohájska | 2,300 m²

Ponúkame na prenájom priestory v polyfunkčnej budove ATRIUM na ulici Starohájska 1 (vstup od lá

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

BEZ PROVÍZIE/ Novovybudované kancelárske priestory na prenájom v budove ATRIUM 2300 m2

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Starohájska | 2,300 m²

Ponúkame na prenájom priestor v polyfunkčnej budove ATRIUM na ulici Starohájska 1 (vstup od láv

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

BEZ PROVÍZIE/ Kancelársky priestor na prenájom Trnava 18,5m2 / ul. Starohájska č. 1

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Starohájska | 18.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove ATRIUM na ulici Starohájska 1,

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

BEZ PROVÍZIE/ Novovybudované kancelárske priestory na prenájom v budove ATRIUM 340 m2

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Starohájska | 340 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

BEZ PROVÍZIE/ 1 izbový byt na prenájom v centre mesta Trnava 33m2 /Halenárska

Reality Trnava

1 izbový byt | Halenárska | 33 m²

Ponúkame na prenájom zaridadený 1 izbový byt na Halenárskej ulici, ktorá patrí k najstarším uli

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trnava

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BEZ PROVÍZIE/Novovybudované obch. priestory na prízemí v nákupnom centre Cassalle 64,5m2 / Trnava

Reality Trnava

Obchodné priestory | Mozartova | 64.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory uprostred polyfunkčnej budovy plnej obchodov v Náku

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

8.5 €/m2 0 €/m2

BEZ PROVÍZIE/Obchodné priestory na prízemí v nákupnom centre Cassalle 225m2 / Trnava

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ludvika van Beethovena | 225 m²

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

8.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Predaj, jednoizbový byt, Vlčince, Žilina, Exluzívne RIQ

Reality Žilina

1 izbový byt | Trnavská | 41 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj jednoizbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Vlčince v Žili

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj kompletne prerobený 3-izbový rodinný dom v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Rudolfa Dilonga | 125.3 m²

Moderný maklér Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v atraktívne

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

309,900 € 2473 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj - elegantný 7-izb RD, 2garáž, zimná záhrada, CHG – Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Čerešňová | 386 m²

V tichom a žiadanom prostredí Chorvátskeho Grobu – na začiatku časti Čierna Voda na Čerešňovej

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

540,000 € 1399 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - pozemok 1517 m2 v obci Malé Leváre, okres Malacky

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Janka Kráľa | 1,517 m²

Predaj – stavebný pozemok v Malých Levároch ABERTAL reality exkluzívne ponúka na predaj stavebn

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

195,000 € 129 €/m²

Predaj - 3 izbový mezonetový byt, Letná ul. Košice - Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Letná | 96 m²

ABERTAL REALITY ponúka na predaj MEZONETOVÝ byt vo vyhľadávanej lokalite Košice - STARÉ MESTO

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 2802 €/m²

PREDAJ – rodinný dom so stavebným pozemkom 1416 m2 v Tomášove

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,416 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom s celkovou plochou 139 m2

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

269,000 € 190 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izb. byt na prenájom, Rovinka – novostavba, klimatizácia, parkovanie

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová | 68.3 m²

Hľadáte bývanie, kde bude všetko čisté, nové a voňavé? Ponúkame exkluzívne na prenájom úplne no

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný, klimatizovaný 3-i. byt s terasou a 2 park. miestami–Hrachová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 86.59 m²

Bytový dom sa nachádza v obľúbenej časti Ružinova – na Hrachovej ulici. Táto lokalita je vyhľad

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 3izb, klíma,šatník,prac.kút, balkón - Hospodárska, od 6/26

Reality Trnava

3 izbový byt | Hospodárska | 82 m²

ABERTAL REALITY na základe poverenia majiteľa exkluzívne ponúka k prenájmu úžasne veľkorysý 3 i

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trnava

640 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie