Na predaj stavebný pozemok v obci Šišov s rozlohou 629 m2

Reality Šišov

Záhrada | Nezadaná | 629 m²

PRR- reality Vám ponúka NA PREDAJ stavebný, rovinatý pozemok v tichej uličke v obci Šišov. T

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Šišov

32,000 € 51 €/m²

Kúpili by ste si vlastný vinohrad?

Reality Strekov

Vinica, chmelnica | x | 4,659 m²

NA PREDAJ – vinohrad v srdci Strekova (Slovenské Toskánsko) Za cenu menšieho auta si môžete do

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Strekov

29,990 € 6 €/m²

PREDAJ: 3-IZB. BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII - FURDEKOVA UL., PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 72 m²

PREDAJ: 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii – Furdekova ul., Petržalka Realitná kance

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3611 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - PEKNÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT V RUŽINOVE UPROSTRED ZELENE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predáme stavebný pozemok s projektom na dvoj dom

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | Mlýnska | 1,388 m²

Directreal Fair - Exkluzívne predáme stavebný pozemok so starým domom o rozlohe 1388m2, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Holíč

95 €/m2 95 €/m2

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - kancelárske priestory Pražská 11, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pražská | 21 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory: Kancelárie sa nachádzajú

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|2ka byt na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kapitána Nálepku | 61 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM V inzeráte je nafot

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

177,252 € 2906 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 3i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kapitána Nálepku | 82 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM Predstav si miesto,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

241,818 € 2949 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 1i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kapitána Nálepku | 51 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

151,795 € 2976 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|NOVÁ CENA Slnečný 2 izbák s balkónom v zateplenej bytovke v centre LM - prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1. mája | 61 m²

Directreal LMCity - Slnečný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – pripravený na nasťahov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom 1 izb byt v Trenčíne.

Reality Trenčín

1 izbový byt | Halalovka | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izb byt v Trenčíne. Byt sa nachádza na sídlisku Juh, na ulici Halalo

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 4 izbový byt v Trenčíne.

Reality Trenčín

4 izbový byt | Halalovka | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 4 izbový byt v Trenčíne. Byt sa nachádza na ul Halalovka, na

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na prenájom Trenčín

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

prenájom lux. 2 iz bytu Rezidencia Blumental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 56 m²

Ponúkame iba u nás Nový Luxusný 2iz. byt v Rezidencii Blumental v meste Bratislava - Staré mest

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Rodinný dom s bazénom 1800m2 Žarnovica - Lukavica NA PREDAJ

Reality Žarnovica

Rodinný dom | Nezadaná | 420 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného rodinného domu v malebnej obci Ža

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Žarnovica

990,000 € 2357 €/m²

člen NARKS

Pozemok 7900m2 Detva - Hriňová časť Blato - Na predaj

Reality Hriňová

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 7,900 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva rozsiahly pozemok

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Hriňová

45,900 € 6 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Drietoma.

Reality Drietoma

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,117 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Drietoma. Tento slnečný pozemok má rozlohu 3117

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Pozemky na predaj Drietoma

150 €/m2 150 €/m2

Exk. predaj spoluvlastn.podielu na kanc., sklade, pozemkoch a bytu vo Vrbovom

Reality Vrbové

Polyfunkčný objekt | Sídlisko 9. mája | 550 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne u nás. Chcete spojiť prácu s relaxom a ubytovaním? Ponúkame na

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Vrbové

Info v RK

VÝSTAVBA 4 iz intelig. bungalovu s terasou

Reality Piešťany

Rodinný dom | Veterná | 140 m²

Ponúkame vám výstavbu modernej murovanej novostavby 4 izbového domu typu bungalov. Dom sa predá

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Piešťany

120,000 € 857 €/m²

Prenájom priestoru na služby pri centre v Piešťanoch REZERVOVANÝ

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Hodžova | 22 m²

COMACCreality s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory blízko centra Piešťan, na ul.

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Piešťany

285 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký 1 izb byt v Trenčíne.

Reality Trenčín

1 izbový byt | Halalovka | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký 1 izb byt v Trenčíne. Byt sa nachádza na sídlisku Juh, na ulici

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA ! Rodinný dom Stará Kremnička na predaj

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | Dukelských hrdinov | 160 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a žiadanej lokalite obce Stará Kremnička, o

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

129,000 € 806 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Turčianske Teplice - na predaj

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Kúpeľná | 979 m²

Predaj rodinného domu – ( dom sociálnych služieb ) výborná lokalita, blízko centra a akvaparku

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

399,000 € 408 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na predaj, 1549 m2, Lovinobaňa pri Lučenci

Reality Lovinobaňa

Pozemok pre rodinné domy | Janka Slobodu | 1,549 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Lovinobaňa (oproti evanjelického kostol

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Lovinobaňa

36 €/m2 36 €/m2

člen NARKS

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor o rozlohe 150 m2 na sídlisku Juh v Trenčíne.

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Halalovka | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor o rozlohe 150 m2 na sídlisku Juh v Trenčíne. Priesto

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Objekty na prenájom Trenčín

1,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23076)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Upresniť hľadanie