Pozemok so stavebným povolením a projektom Zázrivá Dolina

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 4,234 m²

EXKLUZÍVNE na predaj: Stavebný pozemok s projektom v malebnej Zázrivej – časť Dolina Realitná

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Pozemky na predaj Zázrivá

150,000 € 35 €/m²

Pozemok 1.061m2 – Veľké Úľany: na výstavbu RD, rovinatý, centrum obce, všetky IS, studňa

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Júliusa Fučíka | 1,061 m²

Pozemok 1.061m2 – Veľké Úľany: na výstavbu RD, rovinatý, centrum obce, všetky IS, studňa Pete

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

109,900 € 104 €/m²

Poľnohospodárska pôda, Veličná, Revišné, Oravská Poruba

Reality Dolný Kubín

Iný poľnohosp. pozemok | Nad brehmi | 4,955 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj viacero parciel OP/TTP v okrese Dolný Kubín. Výmera pa

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 23.05.2025
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Dom na podnikanie + bývanie (aj INVESTIČNE) - 2 byty, priestranný Sklad/Garáže, ÚP 815m2, pozemok 800m2, dokončenie na mieru

Reality Čadca

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 815.5 m²

Dom na podnikanie + bývanie (aj INVESTIČNE) - 2 byty, priestranný Sklad/Garáže, ÚP 815m2, pozem

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Čadca

1 € 0 €/m²

Krásny Pozemok, 1.503m2 – Bernolákovo: aj na celoročné bývanie, len 10-15min od BA, VYHĽADÁVANÁ lokalita SACKY, 2.5km od D1

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | Sacky | 1,503 m²

Krásny Pozemok, 1.503m2 – Bernolákovo: aj na celoročné bývanie, len 10-15min od BA, VYHĽADÁVANÁ

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok na rekreačnú chatu Zázrivá-Dolina

Reality Zázrivá

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 714 m²

Na predaj stavebný pozemok – Zázrivá, časť Dolina (rekreačná zóna) Ponúkame na predaj stavebný

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Pozemky na predaj Zázrivá

53,000 € 74 €/m²

Chalupa v Novoti nová cena

Reality Novoť

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²

Chalupa na samote v CHKO Horná Orava – Novoť Ponúkame na predaj štýlovú chalupu v tichom a poko

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Novoť

129,000 € 1075 €/m²

Investičný pozemok Dolný Kubín - Nad brehmi

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Nad brehmi | 604 m²

Realitná kancelária Dalmia Vám ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v Dolnom Kubíne, v čast

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

30,200 € 50 €/m²

Chata v Jasenovej pod Chočom

Reality Jasenová

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 38 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v malebnej obci Jasenová, priamo pod vrchom Choč. Chata má 3 na

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 10.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Jasenová

114,000 € 3000 €/m²

Polyfunkčný objekt, 500 m2 – Svätý Jur, MOŽNOSŤ BÝVANIA A PODNIKANIA V JEDNOM

Reality Svätý Jur

Polyfunkčný objekt | Na Pažiti | 500 m²

Polyfunkčný objekt, 500 m2 – Svätý Jur, MOŽNOSŤ BÝVANIA A PODNIKANIA V JEDNOM EXKLUZÍVNE ponúk

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

579,990 € 1160 €/m²

5iz RD, ÚP 461m2 – pozemok 900m2, vlastný WELLNESS/BAZÉNOVÁ HALA, veľká TERASA, TEPELNÉ čerpadlo, SOLÁRNE kolektory

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Nezadaná | 461 m²

5iz RD, ÚP 461m2 – pozemok 900m2, vlastný WELLNESS/BAZÉNOVÁ HALA, veľká TERASA, TEPELNÉ čerpadl

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Oščadnica

429,000 € 931 €/m²

RD alebo Chalupa, ÚP 128m2 – Dolná Seč: pozemok 1.321m2, len 5km od Levíc, udržiavaný stav, typický dlhý GÁNOK, veľká GARÁŽ, tichá ulica

Reality Dolná Seč

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

RD alebo Chalupa, ÚP 128m2 – Dolná Seč: pozemok 1.321m2, len 5km od Levíc, udržiavaný stav, typ

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Dolná Seč

1 € 0 €/m²

Chata, ÚP 99m2 – Bernolákovo: pozemok 1.503m2, len 10-15min od BA, aj na trvalé bývanie, VYHĽADÁVANÁ lokalita SACKY, 2.5km od D1

Reality Bernolákovo

Chata, drevenica, zrub | Sacky | 99 m²

Chata, ÚP 99m2 – Bernolákovo: pozemok 1.503m2, len 10-15min od BA, aj na trvalé bývanie, VYHĽAD

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bernolákovo

1 € 0 €/m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ lokalita.

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Kollárova | 709 m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ loka

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

349,990 € 494 €/m²

Lukratívny pozemok v srdci Oravíc

Reality Tvrdošín

Rekreačný pozemok | Oravské Nábrežie | 1,846 m²

Lukratívny stavebný pozemok na výstavbu chaty v srdci Oravíc V lone čarokrásnej prírody Oravy

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Tvrdošín

100 €/m2 100 €/m2

NOVÁ CENA: Stavebná parcela s chatkou- Veličná 884m2

Reality Veličná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 883 m²

KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK S CHATKOU, VELIČNÁ, NA PREDAJ Realitná kancelária Dalmia Vám exkluzívne

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Veličná

129,000 € 146 €/m²

pozemok, Častá: 4400 m2, výstavba RD, krásny výhľad na Malé Karpaty

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | Štefanovská | 4,400 m²

Výnimočná ponuka – ROVINATÝ pozemok s krásnym výhľadom na Malé Karpaty a hrad Červený kameň Ex

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 27.04.2025
Pozemky na predaj Častá

95 €/m2 95 €/m2

2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov, Ostredky: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 77 m²

2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA EXKLUZÍVNE po

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3636 €/m²

Murovaný ,obývateľný dom v centre Liskovej s veľkým, rovinatým pozemkom Nová cena

Reality Lisková

Vidiecky dom | Železničná | 120 m²

Na predaj ponúkame zachovalý a obývateľný rodinný dom v centre obce Lisková pri Ružomberok, sit

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Lisková

90,000 € 750 €/m²

Pozemky vo výnimočnej lokalite Oravskej Priehrady

Reality Námestovo

Pozemok pre rodinné domy | Oravská Priehrada | 969 m²

Poďte sa s nami pozrieť na pozemky vo výnimočnej lokalite, v nádhernej tichej časti Oravskej Pr

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 14.09.2025
Pozemky na predaj Námestovo

85 €/m2 85 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rovinaté stavebné pozemky, Vyšný Kubín

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Vyšnokubínska | 933 m²

Ponúkame vám skvelú príležitosť získať rovinatý stavebný pozemok v malebnom a tichom prostredí

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

118 €/m2 118 €/m2

NOVÁ CENA:Stavebná parcela s chatkou- Veličná 884m2

Reality Veličná

Záhradná chatka | Nezadaná | 883 m²

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Veličná

129,000 € 146 €/m²

5i RD, Dunajská Streda: 204 m2, KRB, terasa a záhrada, 2-GARÁŽ, pokojná lokalita

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Gaštanový rad | 204 m²

SUPER ponuka z Dunajskej Stredy – KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ priestranný 5i RD s krbom, s 2-GARÁ

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

244,990 € 1201 €/m²

5iz RD, ÚP 461m2 – Raková: pozemok 900m2, vlastný WELLNESS/BAZÉNOVÁ HALA, veľká TERASA, TEPELNÉ čerpadlo, SOLÁRNE kolektory

Reality Raková

Rodinný dom | Nezadaná | 461 m²

5iz RD, ÚP 461m2 – Raková: pozemok 900m2, vlastný WELLNESS/BAZÉNOVÁ HALA, veľká TERASA, TEPELNÉ

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Raková

429,000 € 931 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23075)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30436)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie