ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 620 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S DOMOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE BRATISLAVA - RUŽINOV, ČASŤ T

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

555,000 € 895 €/m²

ASSENZIO-REZERVOVANÉ-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-NOVOSTAVBA-DEVÍNSKA NOVÁ VES

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Bystrická | 42.14 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe, v tichej lokalite Devínskej Novej

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

195,000 € 4627 €/m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE - PREDAJ - 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 103 m²

Predaj 4-izbového rodinného domu – Horná Potôň, časť Benkova Potôň (okres Dunajská Streda) Rea

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

259,900 € 2523 €/m²

NA PRENÁJOM – DOM S VÝHĽADOM NA DUNAJ – MEDZIERKA – STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Medzierka | 76 m²

Realitná kancelária Assenzio exkluzívne Vám ponúka na prenájom samostatne stojaci, štýlový a ko

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

VILLA SPECTRA - futuristické bývanie na najvyššej úrovni

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 506 m²

Miesto, kde sa stretáva svetlo, priestor a technológia v dokonalej harmónii. Každý detail tejto

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-60 M2-PROJEKT ZWIRN 3-LODŽIA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3 , vo vyhľadávanej lokalite N

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7053 €/m²

ASSENZIO-EXKLUZÍVNE-PRENÁJOM-KOMERČNÝ PRIESTOR-574M2-DEVÍNSKA NOVÁ VES

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | 513.57 m²

Realitná kancelária Assenzio s.r.o. ponúka exkluzívne na prenájom komerčný priestor, o rozlohe

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Vymeňte Váš BYT za tento DOM

Reality Púchov

Rodinný dom | Vansovej | 131.9 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj kvalitnú TEHLOVÚ novostavbu rodinného domu, situov

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Púchov

285,000 € 2161 €/m²

Moderný rodinný dom v TOP lokalite

Reality Lednické Rovne

Rodinný dom | Medová | 92.94 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj tehlový, praktický, moderne riešený štvorizbový ro

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lednické Rovne

249,500 € 2685 €/m²

Investičná ponuka_na predaj „Projekt 5 kontajnerov“

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Nezadaná | 132 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj „Projekt 5 kontajnerov“ nachádzajúci sa pri Superm

Publikované: 14.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

149,900 € 1208 €/m²

ĎURĎOVÉ_pozemok na výstavbu RD

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Ďurďové | 1,159 m²

LUHOVA reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

55,000 € 47 €/m²

Krásny pozemok na stavbu DOMU alebo CHATY

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 1,993 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný pozemok o rozlohe cca 1993m2 nachádzajúci

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

54,825 € 28 €/m²

3-izbový byt s loggiou v obľúbenej časti Rozkvetu, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 69 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s obľúbenou dispozíciou,

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

138,000 € 2000 €/m²

Veľkorysý pozemok s rozostavaným domom v srdci prírody

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj výnimočný pozemok, ktorý spája priestor, súkromie

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

Cena dohodou

Na PRENÁJOM_príjemný 3-izbový byt v centre mesta

Reality Púchov

3 izbový byt | Obrancov mieru | 65 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na prenájom praktický a príjemný 3-izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Púchov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - SUCHÁ AUTOUMYVÁREŇ!

Reality Lednické Rovne

Obchodné priestory | Uhrovecká | 30 m²

LUHOVA reality vám výhradne ponúka na prenájom suchú autoumyváreň. Lokalita: Suchá autoumyvár

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Lednické Rovne

100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

DOM v Zubáku na bývanie alebo ako víkendový dom

Reality Púchov

Rodinný dom | Zubák | 70 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj rodinný dom v obci Zubák, ktorá je čoraz viac vyhľ

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Púchov

59,990 € 1071 €/m²

Obchodné priestory na prenájom – Lednické Rovne

Reality Lednické Rovne

Obchodné priestory | Uhrovecká | 1,070 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na prenájom atraktívne obchodné priestory nachádzajúce sa na

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Lednické Rovne

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÉ_Garážové parkovacie státie v bytovom dome 6006

Reality Púchov

Garáž | Dlhé lúky | 12 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj garážové parkovacie státie v NOVOSTAVBE projektu p

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Púchov

21,500 € 1792 €/m²

Krásny pozemok v nádhernom prostredí_Horná Mariková

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Horná Mariková | 1,340 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj rekreačný pozemok v nádhernom prostredí pohoria Ja

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Stavebné pozemky v atraktívnej lokalite – skvelá investícia!

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre rodinné domy | Medová | 852 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodinných domov, ktor

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

102,240 € 120 €/m²

Stavebný pozemok – možnosť odpočtu DPH!

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre rodinné domy | Medová | 866 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu, ktorý sa nachá

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

103,920 € 120 €/m²

Nimnica_novostavba rodinného domu, kde sa bývanie mení na domov

Reality Nimnica

Rodinný dom | Nimnica | 210 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obľúbenej obci

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nimnica

398,000 € 1895 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásna zrekonštruovaná chata s nádherným výhľadom

Reality Lednické Rovne

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 70 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj nádhernú a moderne zrekonštruovanú chatu v obľúben

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lednické Rovne

129,000 € 1843 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23070)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Upresniť hľadanie