Dom na podnikanie + bývanie (aj INVESTIČNE) - 2 byty, priestranný Sklad/Garáže, ÚP 815m2, pozemok 800m2, dokončenie na mieru

Reality Námestovo

Rodinný dom | Okružná | 815.5 m²

Dom na podnikanie + bývanie (aj INVESTIČNE) - 2 byty, priestranný Sklad/Garáže, ÚP 815m2, pozem

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Námestovo

1 € 0 €/m²

6i rodinný dom, 189 m2 - Rusovce, pozemok 588 m2, VEĽKORYSÝ priestor, ako novostavba, LESOPARK RUSOVCE, TICHÁ lokalita

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Druidská | 189 m²

6i rodinný dom, 189 m2 - Rusovce, pozemok 588 m2, VEĽKORYSÝ priestor, ako novostavba, pri LESOP

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Info v RK

Priestor na prenájom – bývalá Piváreň (260 m²)

Reality Dolný Kubín

Priestor pre sklad | Radlinského | 260 m²

Ponúkame na prenájom priestor vhodný na piváreň, vináreň alebo denný podnik s príležitostnými a

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Priestory na prenájom Dolný Kubín

600 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Zariadená ambulancia v meste Trstená-centrum

Reality Trstená

Iný objekt | Bernolákova | 62 m²

Zariadená ambulancia na predaj – Trstená, centrum mesta Na predaj plne zariadená ambulancia o

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Objekty na predaj Trstená

109,000 € 1758 €/m²

Pozemok s možnosťou výstavby celoročne obývateľného domčeka

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Fučíkova | 497 m²

Ponúkame na predaj pozemok situovaný na začiatku záhradkárskej osady na Veľkom Bysterci s možno

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Pozemky na predaj Dolný Kubín

45,000 € 91 €/m²

Obchodný priestor na námestí, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Obchodné priestory | Hviezdoslavovo námestie | 80 m²

Prenajmeme obchodný/kancelársky priestor o výmere cca 80 m² priamo na námestí v Dolnom Kubíne.

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Priestory na prenájom Dolný Kubín

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3i byt, 68 m2 + 153 m2 predzáhradka – Hviezdoslavov: ZARIADENÁ NOVOSTAVBA A VLASTNÉ PARKOVANIE

Reality Hviezdoslavov

3 izbový byt | Hviezdna ulica | 68 m²

na PREDAJ pripravený 3i príjemný byt s predzáhradkou a vlastným parkovaním = bývanie v pokojnej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

279,972 € 4117 €/m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, s PROJEKTOM, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ lokalita.

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Kollárova | 85 m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, s PROJEKTOM, krásna záhrada a LESY v blízkos

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Svätý Jur

349,990 € 4118 €/m²

REZERVOVANÉ - 2i byt, 58m2 – BA-Ružinov: PROVÍZIU neplatíte, novostavba NUPPU, slnečný, zariadený, PARKOVANIE, VEĽKÁ lodžia 7m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

REZERVOVANÉ - 2i byt, 58m2 – BA-Ružinov: PROVÍZIU neplatíte, novostavba NUPPU, slnečný, zariade

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj novostavbu samostatne stojaceho 5 izbového rodinného domu v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Pod vinicami | 127 m²

*** Nezabudnite si pozrieť profesionálnu videoprezentáciu, ktorá vám poskytne dokonalý obraz o

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Senec

409,000 € 3220 €/m²

REKREAČNÝ BUNGALOV v srdci prírody – Manínska tiesňava

Reality Považská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 42 m²

Rekreačné bungalovy v srdci prírody – Manínska tiesňava Ponúkame jedinečnú príležitosť na kúpu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

89,000 € 2119 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelársky priestor na prenájom - Komárno

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | . | 98 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný kancelársky priestor pri Komárne. Nachádza sa na prízemí komerč

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Nebytové priestory v CITYSITE BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie Hrdlo | 60 m²

Prenájom flexibilných kancelárskych jednotiek ideálna pre menšie tímy a startupy Realitná kanc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Nebytové priestory v CITYSITE BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie Hrdlo | 500 m²

Prenájom flexibilných kancelárskych jednotiek od 500 m² Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok Bitarová o výmere 600m2

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok Bitarová o výmere 600m2(130m2 je prístupová cesta).

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

72,000 €

Novinka
Novinka

Prenájom výrobno -skladové priestory, 118 m2, Rosina - Žilina

Reality Rosina

Priestor pre výrobu | 118 m²

AnoReal: Ponúkame na prenájom výrobno - skladový priestor s úžitkovou plochou 118 m2 ( 5,75m x

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 11.08.2025
Priestory na prenájom Rosina

8.4 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Prenájom skladu 36 m2, Rosina - Žilina

Reality Rosina

Skladový objekt | Nezadaná | 36 m²

AnoReal: Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v Rosine. Vnútorná úžitková plocha je 36 m

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 09.05.2025
Objekty na prenájom Rosina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok, 675 m2, Rajec

Reality Rajec

Záhrada | 675 m²

AnoReal: Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok, ktorý sa nachádza v záhradkárskej oblasti v me

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Pozemky na predaj Rajec

55,000 € 81 €/m²

Prenájom pozemok vhodný na komerčné využitie, 1100 m2, Rajec

Reality Rajec

Priemyselná zóna | 1,100 m²

Ponúkam na prenájom rovinatý pozemok o výmere 1100 m2, ktorý sa nachádza v meste Rajec. Pozemok

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 30.06.2025
Pozemky na prenájom Rajec

1,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj rekreačný pozemok, 899 m2, Višňové

Reality Višňové

Rekreačný pozemok | Hlavná | 899 m²

AnoReal : Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok o výmere 899 m2, ktorý sa nachádza vo Višňov

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 30.12.2024
Pozemky na predaj Višňové

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj hala 1.300 m2 / alebo jej časť / na výrobné, montážne a skladové účely, Krakovany okr. Piešťany

Reality Krakovany

Prevádzkový areál | 1,300 m²

Ponúkame Vám na predaj halu o celkovej rozlohe 1.300 m2 v novovznikajúcej priemyselnej zóne v o

Publikované: 19.12.2022 Aktualizované: 19.08.2024
Objekty na predaj Krakovany

275 €/m2 275 €/m2

Na predaj pozemok 6.343 m2 na výstavbu rodin. domov, inžinierske siete pri pozemku, Sokolovce, okr. Piešťany

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | 6,343 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 6.343 m2. Pozemok je podľa schváleného a platného územ

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 03.02.2025
Pozemky na predaj Sokolovce

41 €/m2 41 €/m2

Na predaj rozostavaný 4 izb. bungalov, 532 m2, ku Behynce, obec Veľké Ripňany

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | Behynce | 109 m²

Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu bungalovu s obytnou plochou 109 m2 a pozemkom o

Publikované: 01.03.2023 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

117,000 € 1147 €/m²

Pre milovníkov života v súlade s prírodou na predaj pozemok / rekreácia, sady, chov zvierat / 4.000 m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

Rekreačný pozemok | 4,000 m²