2 izbový byt | Frankovská | 78.43 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v komornom projekte viladomov Vinohradis, nachádzaj
385,200 € 4911 €/m²
Komerčná zóna | Nevyplnená | 36,846 m²
EXKLUZÍVNY PREDAJ FUNKČNÉHO REKREAČNÉHO AREÁLU S POTVRDENÝM GEOTERMÁLNYM POTENCIÁLOM Typ nehn
Cena dohodou
2 izbový byt | Niťová | 75 m²
Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska
265,000 € 3533 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 595 m²
AKCIOVÁ CENA 99.900,- € REALITY PROGRES PONÚKA NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 595 m2 ŠAJDÍKOVÉ HUM
99,900 € 168 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²
Ponúkame na predaj 4 izb.novostavbu bungalov - rekreačný dom v obci Brezovička. Obec Brezovička
120,000 € 789 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod Wilec hôrkou | 604 m²
Na predaj slnečný pozemok 604 m² pod Wilec hôrkou – hotová kaskáda Popis: Ponúkame na predaj a
Cena dohodou
2 izbový byt | Weberova | 48 m²
Na prenájom: moderný 2-izbový byt v srdci mesta na dlhodobý prenájom. Bonus: vlastné parkovacie
700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 29 m²
Ponúkame na prenájom štýlovú kanceláriu priamo v centre mesta na Hlavnej ulici. Situovanú v zre
500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 44 m²
Na prenájom – kancelárske priestory v centre mesta (vhodné aj pre služby) Ponúkame na prenájom
530 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Timravina | 435 m²
Pod Slavínom – kde história stretáva noblesu V srdci bratislavského Starého Mesta, v tieni iko
Info v RK
2 izbový byt | Podunajská | 67 m²
BD PODUN je víťazom v kategórii bytové domy na CE ZA AR 2024 Akciová cena 299.000€ Predstavuj
299,000 € 4463 €/m²
2 izbový byt | Jančova | 51.9 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje absolútne dokonalý 2-izbový byt s množstvom úložného prie
349,000 € 6724 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Chorvátsko
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje príležitosť vlastniť hotel Vila Conte, ktorý sa nachádza
Info v RK
Rodinný dom | Levanduľová | 118 m²
S hrdosťou predstavujeme projekt, ktorý mení pravidlá mestského bývania. CONDOMINIUM LEVANDER j
419,999 € 3559 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 182.42 m²
429,999 € 2357 €/m²
4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 126.88 m²
Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla
699,200 € 5511 €/m²
3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 119.68 m²
678,460 € 5669 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová | 108.1 m²
429,999 € 3978 €/m²
3 izbový byt | Labutia | 71 m²
Objavte dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia v srdci Slnečníc – vítame vás v Slnečnici
365,000 € 5141 €/m²
Rodinný dom | Jaskový rad | 270 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva rodinný dom na ulici Jaskový rad. Na pozemku o výmere 379m2 j
488,000 € 1807 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Líščie údolie | 3,600 m²
Hľadáte výnimočné miesto na vytvorenie rodinného sídla alebo sídla Vašej firmy? Objavte túto je
990,000 € 275 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 2,303 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva investičný pozemok s výmerou 2303 m2 priamo pod Pajštúnom v o
219,000 € 95 €/m²
2 izbový byt | Miletičova | 59 m²
ZENITH Luxury Real Estate exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá vymyká bežným štandardom t
294,900 € 4998 €/m²
Obchodné priestory | Smaragdová | 154.35 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vás víta v jedinečnom projekte DVE SÝPKY Jarovce, kde sa spája modern
328,000 € 2125 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.