Inzerát neplatný TUreality ponúka na predaj protiatómový bunker v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj, alebo výmennú za inú zaujímavú nehnuteľnosť - byt, dom, chatu s obo

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

250,000 € 3571 €/m²

PREDANÉ!!!NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI.

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | 180 m²

Priestranný rodinný dom v Spišskej Novej Vsi – Ferčekovce Tichá lokalita, skvelá dostupnosť, p

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

199,990 € 1111 €/m²

RODINNÝ DOM ZÁVADA POD ČIERNYM VRCHOM S POZEMKOM 456 m2

Reality Kšinná

Rodinný dom | 456 m²

TUreality ponúka na predaj starší rodinný dom s pozemkom 456 m² v malebnej lokalite Závada pod

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kšinná

48,000 € 125 €/m²

NOVOSTAVBA -> PREDAJ -> NOVOSTAVBA -> PREDAJ -> 4-izbový RODINNÝ DOM, Potônske Lúky 400 m2

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | 400 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si 3D vizualizáci

Publikované: 20.09.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

243,000 € 608 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľký 7-izbový rodinný dvojgeneračný dom s garážou, ROVINKA, 621 m²

Reality Rovinka

Rodinný dom | 321 m²

TUreality ponúka na predaj veľký dvojpodlažný rodinný dom so siedmymi izbami v obci Rovinka. Do

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rovinka

489,999 € 1526 €/m²

Atraktívny rodinný dom 3 bytovými jednotkami, centrum Ilava

Reality Ilava

Rodinný dom | 246 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v centre mesta Ilava, situovaný v radovej zá

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ilava

390,000 € 1585 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3 IZB. BYT OPATOVSKÁ, TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | 92 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt 92M2 v žiadanej lokalite na Opatovskej ulic

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,999 € 2174 €/m²

1-izbový byt do prenájmu

Reality Trenčín

1 izbový byt | 36 m²

TUreality pripravuje do ponuky prenájom 1-izbového bytu v mimoriadne vyhľadávanej lokalite – So

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

Cena dohodou

TUreality ponúka na predaj výrobno -administratívny objekt s veľkým pozemkom 4000 m2 v blízkosti Topolčian

Reality Horné Štitáre

Obchodné priestory | 4,000 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný objekt s pozemkom 4000 m2, vhodný na podnikateľské účely s

Publikované: 25.10.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Horné Štitáre

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NADŠTANDARDNÉ RODINNÉ DOMY NA PREDAJ, 500M2, TRENČÍN ZÁBLATIE

Reality Trenčín

Rodinný dom | 500 m²

TUreality ponúka na predaj rodinné domy v Trečíne, časť Záblatie. Majú pozemok o rozlohe 500m2.

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

320,990 € 642 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBA 3-IZBOVÉHO BYTU (82 m2) S TERASOU NA JUHU V TRENČÍNE.

Reality Trenčín

3 izbový byt | 82 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj krásny 3-izbový byt (82m2), nachádzajúcu sa v novostavbe

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,990 € 2683 €/m²

TU reality ponúka na predaj kvalitnú muovanú garáž (17 m²) – ihneď k odberu

Reality Košice-Sever

Garáž | 17 m²

• Hľadáte bezpečné miesto pre svoje auto alebo motorku, prípadne skladový priestor? TUreality

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

30,999 € 1823 €/m²

Zníženie ceny !! Na predaj skvelý domček /200 m2/ na dobrej adrese po čiastočnej rekonštrukcii v meste Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 200 m²

TUreality Vám ponúka na predaj pekný menší rodinný domček /80m2/ s dvorom /120m2/ na tichom mie

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lučenec

71,000 € 355 €/m²

Na PREDAJ zachovalý rodinný dom na periférii /895 m2/ mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 895 m²

TUreality, Vám ponúka na predaj zachovalý rodinný dom /895 m2/ na periférii mesta Lučenec. Dom

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lučenec

85,550 € 96 €/m²

Jedinečný päťizbový rodinný dom v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj priestorný päťizbový rodinný dom v pôvodnom stave v pokojnej lokalite priamo

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

220,000 € 1100 €/m²

3 izbový RD s garážou a terasou Partizánske/V. Bielice

Reality Partizánske

Rodinný dom | 200 m²

Pred tým ako si pozriete fotky, skopírujte si nasledujúci link na prezentačné video: youtube.co

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Partizánske

187,900 € 940 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 1-izbový apartmán s loggiou – Nové Mesto, Tehelné pole 29 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 29 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 1-izbový apartmán o výmere 29 m² s priestrannou loggiou, nac

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

193,999 € 6690 €/m²

POZEMOK 510m2 V TICHEJ ČASTI V DUBNICI NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

Rekreačný pozemok | 510 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok o výmere 510 m² nachádzajúci sa v tichej časti Dubnice nad V

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

65,000 € 127 €/m²

Predaj moderný dom v Miloslavove s bazénom v Miloslavove,147m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 601 m²

TUreality vám ponúkajú na predaj. POPIS: Ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v tichej a bez

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

399,000 € 697 €/m²

IBA U NÁS-4-IZBOVÝ BYT,ZLATÉ KLASY,NOVOSTAVBA,BALKÓN,PARKING,128m2

Reality Zlaté Klasy

4 izbový byt | 128 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt v rodinnom dome, kde sa nachádzajú tri bytové jednotky.

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

223,800 € 1748 €/m²

ZNÍŽENÁ PONUKA!!! Výnimočná príležitosť – rodinný dom s veľkým pozemkom vo Farnej

Reality Farná

Rodinný dom | 140 m²

Výnimočná príležitosť – rodinný dom s veľkým pozemkom vo Farnej Na predaj ponúkame výnimočnú

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Farná

53,900 € 385 €/m²

Rovinatá 4 árová záhrada, mimo zastavaného územia mestskej časti Bratislava-Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | 400 m²

TUreality ponúkajú 400 m2 záhradu v dosahu mestskej časti Bratislava-Čunovo, pri maďarských hra

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

49,000 € 123 €/m²

Znížená cena - Veľký slnečný pozemok - 1279 m2 - v krásnom prostredí obce Lubina - Hrnčiarové

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | 1,279 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lubina, časť Hrnčiarové. Nachádza sa v príje

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

65,000 € 51 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v peknom prostredí s veľkým pozemkom.

Reality Lubina

Vidiecky dom | 2,842 m²

TUreality ponúka na predaj útulný vidiecky dom v malebnom prostredí v dedinke Lubina neďaleko N

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lubina

180,000 € 63 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Rodinné domy na predaj (23076)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (735)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie