Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Sv. Beňadika | 1,391 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 13

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

339,000 € 244 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 674 m², IS, optika, prístup – Nižná Šebastová

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Pri ihrisku | 674 m²

Ponúkame na predaj ucelený pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite Nižná Še

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

165 €/m2 165 €/m2

Top
Top

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 1,780 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu ale

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

449,000 € 252 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok s rozlohou 1758 m² v obci Lošonec.

Reality Lošonec

Pozemok pre rodinné domy | Lošonec | 1,758 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj stavebný pozemok s

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lošonec

165,900 € 94 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebný pozemok s rozlohou 656 m² v obci Borinka.

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 656 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

163,900 € 250 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Lukratívne stavebné pozemky s výhľadom v Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,952 m²

Ponúkame na predaj výnimočné stavebné pozemky v pokojnej časti Svätého Jura, jednej z najvyhľad

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

350 €/m2 350 €/m2

Top
Top

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 890 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

239,000 € 269 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | Slnečný stavebný pozemok v Miloslavove, časť Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Kraskova | 645 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok v Alžbetinom Dvore, nachádzajúci s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

158,000 € 245 €/m²

Top
Top

Predaj stavebný pozemok Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok o

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

385,000 € 438 €/m²

Top
Top

Pozemok pre dvojdom so stavebným povolením

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 687 m²

Na predaj pozemok pre dvojdom so stavebným povolením. Dom je navrhnutý s parkovaním pre 3 autá

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

110 €/m2 110 €/m2

Top
Top

OCCAM | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - Stavebný pozemok s kompletným projektom a povoleniami

Reality Liptovská Teplička

Rekreačný pozemok | Teplická | 7,224 m²

Tiny House Resort – Liptovská Teplička Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj stavebný poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Liptovská Teplička

800,000 € 111 €/m²

Top
Top

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 626 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 626 m²

626 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciál

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnovec

54,000 € 86 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Janegova & Partners - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PROJEKT S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Agátová | 6,000 m²

Hľadáte pripravený projekt s vysokým výnosovým potenciálom v hlavnom meste? Ponúkame Vám na pr

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Top
Top

Automation Testing title 405684846

Reality Medzilaborce

Záhrada | Medzilaborce | 300 m²

This is automation description testing 637391145

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Medzilaborce

500 € 2 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok s IS a povolením | Žilina - Trnové | 615 m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Brezičia | 615 m²

V krásnom prostredí máme na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 500 – 600 m2 tesne pred vydan

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

230 €/m2 230 €/m2

člen NARKS

3560 m2 na ľahký priemysel a skladovanie so starou tehlovou halou | Strečno

Reality Žilina

Priemyselná zóna | Hollého | 3,560 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 3560 m2 s rozmermi 34 x 104 m s možnosťou dokúpenia ďalších

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

299,000 € 84 €/m²

člen NARKS

MIKELSSEN - Na predaj stavebný pozemok o rozlohe 557 m2 v zastavanom území

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Kosatcová | 557 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok na Kosatcovej ulici v

Publikované: 31.05.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

235,000 € 422 €/m²

ideálny pozemok pre nový RD, IS na pozemku - 10. ULICA, 841 06 ZÁHORSKÁ BYSTRICA - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

VYBAVENIE NEHNUTEĽNOSTI 5m studňa na pozemku elektrina na pozemku investičná príležitosť MHD na

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 20.06.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

240,000 € 447 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu v Nitre časť Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 636 m²

NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 636 m2 + podiel na súkr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

102,000 € 160 €/m²

Predaj pozemku určeného na vybavenosť alebo priemyselnú výrobu Nitra časť Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Štúrova | 7,079 m²

NL -reality ponúka na predaj pozemok o výmere 7079 m2 v lokalite Nitra -Kynek . Podľa územného

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

75 €/m2 75 €/m2

Predaj stavebného pozemku v Nitre , lokalita Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 1,084 m²

NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 1084 m2 + podiel na súk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

153,000 € 141 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 3305 m2 Spišský Hrhov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Spišský Hrhov

Pozemok pre rodinné domy | 3,305 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. František Spišák, kontakt: 0950 498 271, nehnuteľnosť

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Spišský Hrhov

264,400 € 80 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok so stavebným povolením v centre obce

Reality Kráľová pri Senci

Pozemok pre rodinné domy | - | 913 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok 913 m2 v centre obce Kráľová pri Senci na ulici Pri Čie

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

174,900 € 192 €/m²

Novinka
Novinka

BEDES | Predaj pozemku na Tenisovej ul., 675 m2, Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Tenisová | 0 m²

BEDES Real Estate vám ponúka na predaj výnimočný pozemok v osobnom vlastníctve určený na výstav

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

165,000 €

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie