Investičný priestor - rekreačné zariadenie, Patince

Reality Patince

Objekt pre obchod | Patince-kúpele | 285 m²

Do ponuky zaraďujeme dvojposchodovú budovu rekreačnej ubytovne, ktorá leží v areáli termálneho

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Patince

267,000 € 937 €/m²

Rodinný dom na podnikanie alebo investičné bývanie – Bát. Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorové Kosihy | 140 m²

Niektoré nehnuteľnosti sa kupujú očami. Iné číslami. Tento dom je pre ľudí, ktorí rozumejú roz

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

59,000 € 421 €/m²

Rodinné domy v Komárne – Bene, potenciál pre vlastné riešenie

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 130 m²

Niektoré domy vnímate cez cenu, iné cez hodnotu. Práve tieto rodinné domy v Komárne majú svo

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

99,000 € 762 €/m²

3-izbový byt so záhradou v pokojnej bytovke – Zelený Háj

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | Holanovo | 57 m²

Nie každý hľadá byt v paneláku. Niekto hľadá pokoj. Menej susedov. A bonus, ktorý sa pri byte

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

57,000 € 1000 €/m²

Rodinný dom s podkrovím v Koppánymonostor – pokojné bývanie s dobrou dostupnosťou do Komárna

Reality Komárom

Rodinný dom | Maďarsko | Komárom | Koppánymonostor

Niektorí chcú byť priamo v centre diania. Iní hľadajú miesto, kde majú viac pokoja a priestoru

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárom

168,000 € 1000 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 286 m²

Hľadáte stavebný pozemok na pri hlavnej ceste v Nesvadoch? Len pár stoviek metrov od obľúbené

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

46,990 € 164 €/m²

1000 m² histórie v centre Komárna s potenciálom pre 8–10 bytov

Reality Komárno

Historický objekt | Centrum | 1,000 m²

Niektoré nehnuteľnosti majú iba jedno využitie. Pri tejto si ho určíte Vy. Objekt z obdobia ok

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

550,000 € 550 €/m²

2 izbový byt s 41 m² terasou (B408) v novostavbe Danubia Residence – priestor, ktorý nekončí stenami

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 51.92 m²

Aké by to bolo dať si ráno kávu na terase. Cez deň máte priestor na oddych, prácu alebo stretnu

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

164,987.53 € 3178 €/m²

1-izbový byt s veľkou terasou (B406) v novostavbe Danubia Residence

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 37.62 m²

Tento byt je presne taký, aby sa v ňom dobre žilo. V projekte Danubia Residence v Komárne, sa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

128,859.72 € 3425 €/m²

2-izbový byt (A-408) s kuchynským kútom, v ktorom využijete terasu naplno

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 50.91 m²

V projekte Danubia Residence v Komárne sa nachádza byt (A-408) na 4. podlaží (blok A), ktorý v

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

164,987.53 € 3241 €/m²

Rodinný dom s priestranným pozemkom, Iža

Reality Iža

Rodinný dom | 212 m²

Ak hľadáte dom v pokojnej oblasti, s možbosťami do budúcnosti, tak tento dom stojí za obzretie.

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

169,000 € 797 €/m²

Rodinný dom v obľúbenej lokalite

Reality Komárno

Rodinný dom | 150 m²

Viete si predstaviť, ako otvárate dvere Vášho domu a už od prvého momentu vnímate energiu Vášho

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

185,000 € 1233 €/m²

Takmer 11 árov súkromia v meste, záhrada kde máte maximum kľudu

Reality Komárno

Záhrada | 1,098 m²

Predstavte si miesto, kde si dopestujete vlastné ovocie, zeleninu a na víkend naozaj vypnete be

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

95,000 € 87 €/m²

Stavebný pozemok v obci Čalovec

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²

Dovoľte mi predstaviť Vám priestranný stavebný pozemok s rozlohou 1367 m² v príjemnej a tichej

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čalovec

33,000 € 24 €/m²

Priestranný poschodový rodinný dom blízko slovenských hraníc

Reality Salgótarján

Rodinný dom | Maďarsko | Salgótarján | Salgótarján

Zvažujete bývať v rodinnom dome a jedna z možností by mohla byť aj za hranicamni Slovenska? Tak

Publikované: 29.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Salgótarján

154,000 € 592 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Záhrada na predaj v Novej Osade, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Nová Osada | 400 m²

Nová Osada patri z hľadiska funkčného využitia k oblasti s prevahou bývania v rodinných domoch.

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

27,000 € 68 €/m²

Dva domy na polosamote - Veľký ostrov

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Veľký Ostrov | 308 m²

Hľadáte nehnuteľnosť na bývanie alebo miesto na rekreáciu na samote či polosamote? Predstavte

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

49,000 € 284 €/m²

Pozemky na predaj vo Vinohradoch nad Váhom

Reality Vinohrady nad Váhom

Zmiešaná zóna | Vinohrady nad Váhom | 7,137 m²

Skupujete pozemky ? Máme pre Vás nasledovné: pozemok s výmerou 843 m2, vedený ako statná p

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

30,000 € 4 €/m²

Záhrada s domčekom na predaj, pri Real-K, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Tehelňa | 340 m²

Hľadáte miesto na oddych pre seba a svoju rodinu? Dávame Vám do pozornosti záhradu s murovaným

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

39,900 € 117 €/m²

Komerčná nehnuteľnosť pri hlavnej ceste v Imeli

Reality Imeľ

Objekt pre obchod | Hlavná | 180 m²

Komerčná nehnuteľnosť, zapísaná na liste vlastníctva ako budova obchodu a služieb, na frekvento

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Imeľ

135,000 € 750 €/m²

Poschodový rodinný dom na predaj, Bene, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 390 m²

Hľadáte rodinný dom v pokojnej časti mesta, v dobrom susedstve a s vlastnou záhradou? Do ponuk

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

178,000 € 477 €/m²

Podnikateľský priestor na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Skladový objekt | Hurbanovo | 684 m²

Hľadáte sklad, alebo podnikateľský priestor pre svoje podnikanie? Autoservis, predajňa a servi

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

360,000 € 526 €/m²

Bývalý autosalón s autoservisom pod jednou strechou na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | HUrbanovo | 1,839 m²

Aj Vy rozmýšľate o otvorení predajne a opravovne niektorej z automobilových značiek, ktorá ešte

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

1 € 0 €/m²

Rodinný dom v Dulovciach s pekným výhľadom

Reality Dulovce

Rodinný dom | Dulovce | 80 m²

Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má skvelú dispozíciu a je v dobrom technickom stave, tak ste práv

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dulovce

52,000 € 688 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie