CREDA | predaj stavebný pozemok, Nitra - Zobor, projekt Šindolka

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 600 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v novom developerskom projekte Šindolka

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

184,500 € 308 €/m²

CREDA | predaj pozemok pre občiansku vybavenosť 26 000 m2, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Hlohovecká | 26,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 1,512 m²

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

465,000 € 308 €/m²

CREDA | predaj stavebný pozemok so stavebým povolením a IS, Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 969 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Malý Lapáš. Na pozemku je vydan

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

135,000 € 139 €/m²

CREDA | bytový dom s 37 bytmi - hrubá stavba, Hlohovec, Nitrianska ul.

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²

CREDA COMMERCIAL ponúka exkluzívne na predaj investičný projekt bytového domu v širšom centre H

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Hlohovec

600,000 € 273 €/m²

CREDA | predaj 8 000 m2 komerčný pozemok na ceste NR - ZM

Reality Nitra

Komerčná zóna | 8,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný/priemyselný pozemok nachádzajúci sa na hlavnom ť

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

280,000 € 35 €/m²

CREDA | predaj výrobná hala so žeriavom, Tovarníky, Topoľčany

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1,330,000 € 606 €/m²

CREDA | predaj priemyselný areál, Pezinok

Reality Pezinok

Prevádzkový areál | Šenkvická cesta | 7,491 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v meste Pezinok. -PRIEMYSELNÝ AREÁL-

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Pezinok

2,850,000 € 380 €/m²

CREDA | predaj skladová hala s administratívou, Nitra, Murgašova ul.

Reality Nitra

Skladový objekt | Murgašova | 2,008 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj skladový objekt s administratívnou časťou stojaci na samo

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

2,300,000 € 1145 €/m²

CREDA | predaj rozostavaný bytový dom, Hlohovec

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj rozostavaný bytový dom na Nitrianskej ulici v Hlohovci.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Hlohovec

Info v RK

BÝVANIE PRI JAZERE - PHUKET, THAJSKO

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Projekt predstavuje moderné tropické bývanie v prestížnej lokalite Cherngtalay, len pár minút o

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

89,865 € 3328 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom Trenčianske Teplice -Šrobárová ulica

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Šrobárova | 200 m²

Ponúkame na predaj 18-ročný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach na Šrobárovej ulici. Dom bol

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

280,000 € 1400 €/m²

3 izbový rodinný dom Trenčín - Opatová, kompletná rekonštrukcia

Reality Trenčín

Rodinný dom | 10. apríla | 120 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj šikovný 3 izbový tehlový rodinný dom s garážou v Trenčíne

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

245,000 € 2042 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Jastrabie 2464 m2

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie. Rodinný dom je v pôvodn

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

118,000 € 1311 €/m²

Slnečný 2 izbový byt + balkón Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach na sídlisku SNP. Byt má

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

120,000 € 2264 €/m²

Novostavba Rodinný dom Trenchanska Turná 531 m2

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Ponúkame Vám na predaj nový dvojpodlažný rodinný dom s garážou v oblúbenej obci Trenčianská

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

Investičný pozemok Bánovce n/Bebravou 20 674 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | Hollého | 20,674 m²

Ponúkame Vám na predaj výbornú investičnú príležitosť pre budúce stavebné pozemky - pozemo

Publikované: 04.04.2023 Aktualizované: 07.02.2025
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

41 €/m2 41 €/m2

Stavebný pozemok Trenčianske Teplice 2262 m2

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Červené Kopanice | 2,262 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok s exkluzívnym výhľadom na centrum kúpeľného me

Publikované: 25.06.2021 Aktualizované: 05.11.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

135 €/m2 135 €/m2

2 izbový byt Trenčianske Teplice 67 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt v Trenč. Tepliciach ulica SNP . Byt má rozlohu 67 m2. By

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 26.07.2025
Byty na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Pozemok Trenčín - Istebník 4419 m2

Reality Trenčín

Orná pôda | Nezadaná | 4,419 m²

Ponúkame na predaj pozemok /orná pôda/ v Trenčíne – v k.ú. Istebník. Celková rozloha pozemk

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Trenčín

22,000 € 5 €/m²

Veľký 2 izbový byt Trenč. Teplice, kompletná rekonštrukcia, 2 balkóny, 70 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s dvomi balkónmi v Trenčianskych Tepliciach . Byt

Publikované: 01.03.2014 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

145,000 € 2143 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Teplice 549 m2

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach - ulica Ľ. Podjavor

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Stavebný pozemok Borčice 2505 m2

Reality Borčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,505 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Borčice. Rozloha pozemku je 2505 m2. Šírka

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Borčice

205,000 € 82 €/m²

3 izbový byt Trenč. Teplice + balkón, kompletná rekonštrukcia

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 64 m²

!!! Výborná cena !!! Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 3 izbový byt s veľkým balkónom v obľú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

125,000 € 1953 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie