Rodinný dom | Chorvátsko
V blízkosti pláže, v oblasti medzi Selina a Masleniciou, ponúkame na predaj túto elegantnú vila
880,000 € 3259 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²
Ponúkame na predaj vkusne zariadený 3-izbový byt v modernom bytovom dome na Bajkalskej ulici 5
328,000 € 4260 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 711 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dva výnimočný stavebný pozemok s veľkorys
121,000 € 170 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 134.72 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú 4-izbovú novostavbu rodinného domu –
415,000 € 3080 €/m²
Záhrada | Pod Katrušou | 318 m²
Ponúkam na predaj čarovnú záhradu s jedinečnou atmosférou v súkromnej záhradkárskej lokalite v
22,900 € 72 €/m²
3 izbový byt | Hodžova | 59.79 m²
Realitná kancelária Olins, ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt, dispozične prerobený na
179,900 € 3009 €/m²
Rodinný dom | B. Tablica | 317 m²
Realitná kancelária Olins vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ dvojpodlažný rodinný dom v kúpeľnom m
244,900 € 773 €/m²
Rodinný dom | 133 m²
Realitná kancelária Olins vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukc
209,900 € 1578 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
Realitná kancelária v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe s pozemkom
169,900 € 1946 €/m²
Rodinný dom | Solúnska | 193 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v prestížnom projekte Condominiu
Info v RK
Rodinný dom | Iršajská | 144 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o
385,000 € 2674 €/m²
Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²
Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far
269,000 € 1076 €/m²
Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²
Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest
189,900 € 1583 €/m²
3 izbový byt | Hodvábna | 68 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami Vám ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v pok
133,900 € 1969 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s výborným di
Cena dohodou
2 izbový byt | 50 m²
Andel&Zachar Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v atraktívnej novostavbe Rezidencia Šted
264,915 € 5298 €/m²
Prevádzkový areál | 16,000 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na predaj výrob
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | Slnečnicova 16B | 115 m²
Realitná kancelária FinReal GO ponúka exkluzívne na predaj: Kompletne zariadený 5-izbový byt v
389,000 € 3383 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 108 m²
Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy
589,990 € 5463 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 53.69 m²
Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Tov
321,900 € 5996 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Exkluzívna ponuka ! Pokiaľ hľadáte rodinný dom na trvalé bývanie alebo chalupu na víkendové bý
117,000 € 1093 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 62 m²
Exkluzívne v našej ponuke! Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre seba a svoju rodin
166,000 € 2677 €/m²
3 izbový byt | Clementisova | 72 m²
Exkluzívne v našej ponuke! Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite
215,000 € 2986 €/m²
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²
+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám
174,700 € 3360 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.